Klan Kurmanın Ücretli Olması

• Konuyu başlatan John Locke
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok gereksiz bir öneri..

biri gelir köylerde cami olsun diğer gider klanlar paralı kurulsun biri başka bir öneri versin bazen gereksiz öneriler oluyor ama bu kadar gereksiz öneriyi ilk defa görüyorum ha :)

DeletedUser39758

Ziyaretçi
Çok gereksiz bir öneri..

biri gelir köylerde cami olsun diğer gider klanlar paralı kurulsun biri başka bir öneri versin bazen gereksiz öneriler oluyor ama bu kadar gereksiz öneriyi ilk defa görüyorum ha :)

Cami olsun, saldırmadan önce bir sabah namazı da mı kılmıyağğğ :D

DeletedUser34049

Ziyaretçi
ahahahahah cami iyimiş misyoner yerine imam yada müezzin mi basıcakmış

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana kalırsada klan kurmak ücretli olsun ve zaman geçtikçe bu ücret yükselsin atıyorum oyunun basında 2k kil 2k odun 2k demirse gün geçtikçe bu artsın ufak oranlarda hatta sistem gelişdirilebilirse dünyanın ilk 1000 inin gelişimine göre de artabilir en fazla 200k 200k 200k dada sabitlensin daha fazla artmasın

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Eğer böyle bir uygulama gerçekleşirse direk hesap sil yaparım. Böyle saçmalık mı olur arkadaş.

DeletedUser44246

Ziyaretçi
benceklan kurmakda arkadasın dedıgı gıbı hammedde yada preıum la olmadlı klan kurma yoluyla bır cok hıle hurda bayrak aaktarm asker aktarma multı heab gelıstırme oluyor ama ornek klan kurma 100 preıum pre olsa yada cuzı bısey bırcok seyın onune gecılır

DeletedUser

Ziyaretçi
benceklan kurmakda arkadasın dedıgı gıbı hammedde yada preıum la olmadlı klan kurma yoluyla bır cok hıle hurda bayrak aaktarm asker aktarma multı heab gelıstırme oluyor ama ornek klan kurma 100 preıum pre olsa yada cuzı bısey bırcok seyın onune gecılır

ahmet bunların önüne geçmek için klansavaşları zamanını örnek alsalar yeterli olacaktır bence ;)

Klanlar.org yönetiminin ortaya çıkardığı sorunları yine aynı yönetim tarzını barındırarak çözüme kavuşturmaya çalışmanın bir mantığı yok.

Bu sorunları çözmek parasız oyun oynamak isteyenlerin belini bükmek niye olsun?