Klan Dışı Destek Var mı Yok mu ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
https://forum.klanlar.org/index.php?threads/w71-açılıyor.43167/#post-1127289

Dünyada klan dışı destek yok denilmiş destek geldikten sonra klan kontrol edilecek. (destek geldiğinde aynı klanda ise destek köye girecek.)

Böyle bir dünyada bu bile olmaması gerekir.Çünkü klan kilitlemeden sonra zaten bu devre dişi kalacak. ( buna da razıyım ).

Ama klanda da iken gönderilen destekler klandan çıktıktan sonra desteklerin halla köyde olmaları başlı başına bir oyun açığıdır. Dünyaya ait bir özellik değildir. Şahet bir özelik ise bana bu özelik ilgili bir madde göstersin yönetici arkadaşlarımız.

Özelik net ve acık belidir klan dışı destek yok... ama köyümde klan dışın da başkasına ait destekler bulunmakta. Bu arkasında multi vs vs hesaplarla klan klidinden önce köyleri doldurup beli bir süre rahat nefes aldıracak..
Gene ayni tas aynı hamam soktunuz bizi adminler teşekkürler.

Şimdi Klan dışı destek varımı yok mu.

Yönetim yok diyor.
Oyun varla yok arasında kalmış :D
Bana sorarsanız var.
Size Soralım Var mı Yok mu

NOT: Bunun unutulmuş bir oyun açığı olduğunu ve kapılması gerektiğini düşüyorum. Klan özeliklerine uyuşmayan Hatta yazılan Özeliğe ayrıklık var.

Tibelda

Emekli Görevli
Sürekli gelişen oyun içi aksiyonlar konusunda yeni bir dizi önlemler beklentisi bence saçma oluyor. Sorununuza çözüm mü arıyorsunuz?

1- Temiz ve adil bir oyun için kural ihlali yapmayın. Yakınınızda yapanı da normal görmeyin.
2- Yaptığını düşündüğünüz oyuncu varsa destek sistemine bildirin.

Görünüşe bakılırsa bu konu daha çok sizin elinizde bizim değil. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Klan dışı destek ayarına gelirsek bu ayar TW oyuncularının genel isteği üzerine geliştirildiğini hatırlıyorum. Yani bir oyuncu talebidir. Doğru kullanırsanız eski ayara göre çok daha avantajlı ve iyi işleyişi vardır. Yanlış tarafına odaklanırsanız ee zaten her şeyi yanlış görme ihtimaliniz vardır. :)

*RedKit*

Yasaklı
haklısınız sayın tibelda fakat klan dışı destekleri geri göndermek yönetim insiyatifinde alınabilecek bir karar.Daha önceki dünyalarda yapıldı.
teker teker oyuncu şikayetlerine bağımlı kalmaktansa genel bir önlem alınabilir.

oldukça basit ve uygulaması kolay bir yöntem

Tibelda

Emekli Görevli
haklısınız sayın tibelda fakat klan dışı destekleri geri göndermek yönetim insiyatifinde alınabilecek bir karar.Daha önceki dünyalarda yapıldı.
teker teker oyuncu şikayetlerine bağımlı kalmaktansa genel bir önlem alınabilir.

oldukça basit ve uygulaması kolay bir yöntem

Açılan yani aktif olan dünya ayarları değiştirilemez.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Sürekli gelişen oyun içi aksiyonlar konusunda yeni bir dizi önlemler beklentisi bence saçma oluyor. Sorununuza çözüm mü arıyorsunuz?

1- Temiz ve adil bir oyun için kural ihlali yapmayın. Yakınınızda yapanı da normal görmeyin.
2- Yaptığını düşündüğünüz oyuncu varsa destek sistemine bildirin.

Görünüşe bakılırsa bu konu daha çok sizin elinizde bizim değil. :)
kesinlikle katılmıyorum. net bir şekilde destek sitemine yaptığım 28 adet hesap hesaplar 1.6k oldu toplandı yeninden başlandı tekrarda büyütülüyor ama işlem yok.

Zaten herkes temiz ve adil olsa size gerek kalmazdı. Her şey kendi kendine yürürdü. Sizlerin görevi temiz ve adil bir yapı oluşturmak açıklanan dünya özelikleri ortada kaçama bir cevap olmuş sizinkini kusura bakmayın da.

Sadece ban şu madde bu özelik var. He gösteremiyorsanız o zaman k.bakmayın unutmuşuz bu bir oyun açığıdır bu açığı bize bildirdiğiniz için teşekür edip.
bana da şöyle 3 5 k pp atarsanız güzel olurdu. Katkılarımdan dolayı hahahahahahah...

*RedKit*

Yasaklı
bu kuralın bi dayanağı olduğunu düşünmüyorum.Söylediğinize dair yazılı bir metin de yok.

Kaldı ki İnnogames'in (tribalwars) diğer sunucularında isteğe bağlı olarak oyuncu ve yönetim iş birliği içinde oyun kurallarının değiştirildiği defalarca yaşanmıştır.

Tabiki yukardan yazdıklarım benim fikrim.Forum ahalisi ile fikirlerimi paylaştım.İsteyerek yapmıyorsanız bir bildiğinizin olduğunu düşünüyorum ,saygı duyuyorum.İyi günler.

Reutz*

Kılıç Ustası
Açıkcası bariz multi olan hesapların banlandıgını görmedim simdiye kadar bu dünya özelinde. Multiler toplanıyor, klana alınıp def çekilip cıkarılıyor.Hem buna engel olamıyorsunuz.Kilitlenme 10-15 gün olsa belki problem olmaz gözden geçirilebilirdi.Bu konuda insiyatif bizde değil sizde.

Tibelda

Emekli Görevli
bu kuralın bi dayanağı olduğunu düşünmüyorum.Söylediğinize dair yazılı bir metin de yok.

Kaldı ki İnnogames'in (tribalwars) diğer sunucularında isteğe bağlı olarak oyuncu ve yönetim iş birliği içinde oyun kurallarının değiştirildiği defalarca yaşanmıştır.

Tabiki yukardan yazdıklarım benim fikrim.Forum ahalisi ile fikirlerimi paylaştım.İsteyerek yapmıyorsanız bir bildiğinizin olduğunu düşünüyorum ,saygı duyuyorum.İyi günler.

Diğer sunucular TR topluluğu için belirleyici faktör değildir. Kaldı ki süreçleri farklı yorumlayarak ortaya algı yaratan bir tez sunuyorsunuz. Destek ile ilgili bu durum bir oyun kuralı değil dünya özelliğidir. Dünya özellikleri oyunculara açık bir tartışma ve geri bildirim sonucunda belirlenmiştir. Başka bir dünya açılışında bu özelliğin olumsuz etkisinden bahsederek diğer seçenekleri talep edebilirsiniz. Ancak mevcut dünya için talep etme hakkınız bulunmuyor.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
amerika serverinde klanlar kilitlendikten sonra itrazlarımız sonucu klan kilidi özeliğini kaldırıp normal dünya ayarına getirildi.

artık bu topluluk sadece Türkiye de oynamıyor ve herkes birçok şeye şahit olmuş ve emsalleri var konuyu geçiştirip hep bir kenara atıp hazır cevaplar.

sadece oyundaki açığın kapatılması gerekir bence burada bunun için teşekkür etmeniz gerekirdi hemen işlemlere başlamınız. :D

Tibelda

Emekli Görevli
bu dünya ayarlar değil dunya özeliğinde olmayan bir şey bu bir hatta hatalar düzeltilir.

o zaman farklı bir hatta oluştuğunda açılmış yapacak birşey yok diyip hattanın suistimal mi edilecek göz yumacaksınız.

Tüm özelliklerin hangi aksiyonları sağladığı hakkında yeterince bilgi sahibiyiz. Oyun veya kural açığı bulunmamaktadır.

Tibelda

Emekli Görevli
amerika serverinde klanlar kilitlendikten sonra itrazlarımız sonucu klan kilidi özeliğini kaldırıp normal dünya ayarına getirildi.

artık bu topluluk sadece Türkiye de oynamıyor ve herkes birçok şeye şahit olmuş ve emsalleri var konuyu geçiştirip hep bir kenara atıp hazır cevaplar.

sadece oyundaki açığın kapatılması gerekir bence burada bunun için teşekkür etmeniz gerekirdi hemen işlemlere başlamınız. :D

Diğer sunucular TR topluluğu için belirleyici faktör değildir.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
peki bu dünya özeliği açıklanan özeliklerde hangi özeliğe girmektedir lütfen bana bu maddeyi açıklarımızın. gözden kaçırdığım birşey mi var.

*RedKit*

Yasaklı
Diğer sunucular TR topluluğu için belirleyici faktör değildir. Kaldı ki süreçleri farklı yorumlayarak ortaya algı yaratan bir tez sunuyorsunuz. Destek ile ilgili bu durum bir oyun kuralı değil dünya özelliğidir. Dünya özellikleri oyunculara açık bir tartışma ve geri bildirim sonucunda belirlenmiştir. Başka bir dünya açılışında bu özelliğin olumsuz etkisinden bahsederek diğer seçenekleri talep edebilirsiniz. Ancak mevcut dünya için talep etme hakkınız bulunmuyor.
Talep etme hakkımız gayet de bulunuyor,sadece sizin de reddetme hakkınız bulunuyor.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu kadar muhaliflik iyi değil arkadaşlar. Bir örnekle bu özellik fetih sonrası köy tutmanızı kolaylaştıran bir özelliktir. Doğru stratejiler için kullanırsanız faydasını görürsünüz. Multi vb. konuların özellikle alakası bulunmayan ayrı bir konu başlığıdır. Bunu da destek sisteminden bildirmeniz gerekir. Konuyla ilgili yeterli cevapları verdiğimi düşünüyorum. Bu nedenle konu kilitlenmiştir. İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.