Klan Arayışı

solomun

Mızrakçı
Abilerim ve kardeşlerim, herkese merhaba. W47'de oynamıştım bu nick ile, uzun yıllardır belirli aralıklarla kafama göre tek basıma girip oynuyorum. Oyunu seviyorum, oyundan ziyade muhabbeti, dostluğu seviyorum. Şimdi de okçunun olmadığı en son world bu olduğu için bu dünyadan gireyim dedim.

Map belli taraflar belli, diploması kapalı, alım kapalı. :D

558|667'deyim. Klan arayışım mevcut. Dünyanın şu halinde klansız barınmak pek olanaklı değil.

Tavsiyelerinize veya tavsiyeden ziyade davetlerinize hazırım. Çarpışmaya da hazırım. Eğlencesine oynamak, eski günleri yad etmek istiyorum.

Baltanız keskin olsun.
Herkese iyi akşamlar.

wait.for.it

Yasaklı
Abilerim ve kardeşlerim, herkese merhaba. W47'de oynamıştım bu nick ile, uzun yıllardır belirli aralıklarla kafama göre tek basıma girip oynuyorum. Oyunu seviyorum, oyundan ziyade muhabbeti, dostluğu seviyorum. Şimdi de okçunun olmadığı en son world bu olduğu için bu dünyadan gireyim dedim.

Map belli taraflar belli, diploması kapalı, alım kapalı. :D

558|667'deyim. Klan arayışım mevcut. Dünyanın şu halinde klansız barınmak pek olanaklı değil.

Tavsiyelerinize veya tavsiyeden ziyade davetlerinize hazırım. Çarpışmaya da hazırım. Eğlencesine oynamak, eski günleri yad etmek istiyorum.

Baltanız keskin olsun.
Herkese iyi akşamlar.
Klan bulamazsın bence dünya bitti sayılır zaten champs adlı klan dağıldığı için :D pek bir zevki kalmadı dünyanın :D @Lv Big Bad Wolf tüm wordle savaşırken yemin ediyorum daha çok eğleniyordum en azından 3 5 aksiyon oluyordu böyle oyun bitti başkanım nabacaz şimdi :D

solomun

Mızrakçı
bence dünyanın hala zamanı var :D dünyaya çok hakim değilim ne oldu ne bitti bilmiyorum tabi bir süredir de uzak kaldığım için yorumlama konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirim. ama direniş direniştir küçük çapta olsa dahi biraz kesim yapmak istiyorum. beni mahrum bırakmayın biraz daha uzatın bittiyse de world :D

Yok ben okula gitmeyi tercih etmedim diyelim ya çok üşeniyordum uzaktı.
@Lv Big Bad Wolf
@Lv SupeLTura

hocam ben diyorum klan arayışı, siz konu ile alakasız kendi reklamınızı yapıyorsunuz :D
burda olay cıkmasın bari, off-topic olmayalım :)

Hocam bir süredir yeni üye mülakatlarını ben yapıyordum.Belirli bir sorgulama sürecim vardı. Zihin sağlığını koruyabilirsen klana alınıyordun ama bıraktım o işleri artık :(

solomun

Mızrakçı
Sonradan gelen oyuncuları almazlar klana ondan klan bulamazsın referans lazım sana, kefil olacak biri yani

kişi olarak referans yok ama twstats belki referans sayılabilir :D yok mu beni kaale alacak bir baba yiğit ? hep tanıdık adamlarla aynı oyuncularla oynamak da sıkıcı degil mi abi ? oyunu oynamak isteyip referansı olmayan herkes eleniyor o zaman. yenilere şans vermek lazım :)

kişi olarak referans yok ama twstats belki referans sayılabilir :D yok mu beni kaale alacak bir baba yiğit ? hep tanıdık adamlarla aynı oyuncularla oynamak da sıkıcı degil mi abi ? oyunu oynamak isteyip referansı olmayan herkes eleniyor o zaman. yenilere şans vermek lazım :)

Dostum sen al çekirdeğini bizi izle. Tadını çıkar. İleride elbet bir gün vuruşuruz. Aynı saflarda yer alırsak unutmam bak seni mülakata sokmayacağım :)

wait.for.it

Yasaklı
Dünya başı alınıyor işte öyle oyuncular yani referanssız da girebilirdin tabiki ama dünya başı dünyanın ortasında veya sonunda referanssız üye alımı yok hatta dünya başında da sadece oyun başlamadan önce referanssız üye alımı oluyor

wait.for.it

Yasaklı
Sana yine de bir öneride bulunayım champ veya zehir klanına girme ömürleri uzun olmayacak :D

solomun

Mızrakçı
Dostum sen al çekirdeğini bizi izle. Tadını çıkar. İleride elbet bir gün vuruşuruz. Aynı saflarda yer alırsak unutmam bak seni mülakata sokmayacağım :)

eyvallah kral. unlu bir dusunurun dedigi gibi adamı once hasta eder, sonra tedavi edersin.

butun dunya ile barıs anlasması imzalayıp tek basıma devam edicem. olur da biri benim köyü alırsa barıs anlasmamı ihlal ettigi icin lutfen gerekeni yapsın dunyadaki oyuncular. saygılar :)

solomun

Mızrakçı
Dünya başı alınıyor işte öyle oyuncular yani referanssız da girebilirdin tabiki ama dünya başı dünyanın ortasında veya sonunda referanssız üye alımı yok hatta dünya başında da sadece oyun başlamadan önce referanssız üye alımı oluyor

hocam biliyoruz o kadar da bir anda bosa dustum bir gireyim dedim. okçunun olmadıgı en son dunya bu. bir yerde tutunup inceldigi yerden kopana kadar oynarız iste diye dusundum. ama burada carsı bayağı karısık. herkes herkes hap diye yutar vallahi