Klan Aranıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63321

Ziyaretçi
bırak şimdi başkanı falan klan kuracak yönetecek hal mi bıraktınız siz, saçlarımı görmedin mi? eserinizle övününün diyeceğim de övünüyorsunuz zaten, sana çok doluyum içimi dökeceğim en güzel yer de burası:D

yalnız benim hesap patlamış, şifren değişti diyor ata ona bi çözüm bulursak ben onla uğraşabilirim bi süre belki:)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahaha :D :D Abi ben ne yaptım ya :D Benlik bir durum değil biliyorsun :p Ayrıca ben yardımcı olurum bu sefer klan yönetiminde :p

Nerede hesap patlamış? Hiç anlamadım. Crespo'da hesabımın şifresi patlamış yazmıştı. Acaba yine forum şifreleri mi patladı :S :eek:

Yönetim uyuma @Mayis Yagmuru @Mr.Storm güvenlik diye geçtiğimiz forumda yine şifreler patlıyor :eek:

DeletedUser63321

Ziyaretçi
otomatik giriyorduk ya o patladı çok süre olmuş herhalde şimdi de hiçbişeyi hatırlamıyorum. hesabın mailine girip bakamıyorum biliyorsun alayına globali çakmışlar yani gitti güzelim hesabım ama artık yapacak bişey yok ben bunla burada seni gördükçe mesaj atarım ne farkeder:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok Abi yok şifren patlamış güvenlik çökmüş. Acilen forumu değiştirmemiz lazım :D
Destek sisteminden aslında sorsan belki yardımcı olurlar.
At Abi :D Beni görmesen de at ben gelirim :p

DeletedUser63321

Ziyaretçi
onu işte bi şekilde çözmeleri lazım, ben mailime de bakamıyorum işte girip benim hesap kurtulmaz artık:) hoş bi numarası da yoktu ama yine de çok yazan çizen olur burada:D

şu atayı alın bi klana da kendi klanının değerini anlasın, burada at koşturuyorlar, millete terör estiriyorlar bakalım elalemin klanında aynı şeyleri kaç gün yapabilecek:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahaha :D At benim atımsa koştururum :p
Çok pis trollerim girdiğim klanı öyle böyle değil :D Ruhları duymaz gidene kadar da :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D Abi senini benimi mi var :D Ben de gider başka yerde at koştururum böyle yaparsan :p

DeletedUser63321

Ziyaretçi
yok sen bu durumda başka birşey oluyorsun ama söylemeyeceğim burada:D

kal burada kal, vahşi batıda senin gibi adamların başına ödül bile koyuyorlar, ellere gidip sıkıntı çekme. biz senin bu haline de alıştık artık:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kimse kabul etmeyince klan kurmak diye bir şey olmasa ben icat ederdim.
Bir de dünya kapatırsak torunlarıma anlatacak hikayem olur :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:( :( çırağın olarak eğit o zaman eğitim tamamlanınca premi isterim :p :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şu ana kadar iki kişiye öğrettim oyunu. Sonuncusu ihanet etti. İnkar etti. Eğitmenliğe son verdim =( Artık öğrenci kabul etmiyorum :p
Neyse pren bitince haber verirsin 3-5 atarım. Öğrenci adamsın :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
37 de sağlam kastım beni 10 dünya idare eder :p Bende istemiyordum zaten seni senin gibi usta olmaz olsun klanlar boyunca casusluk yapmışsın :p :D Ne öğrencisi hazır askerimde biraz beklemesi lazım pöh falan başvurdum :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahaha :D Bu işler böyle başlıyor. Önce casusluk yapıyorsun sonra dünya kapatmaya kadar gidiyor :p
Senden zaten öğrenci olmazdı. Dün gördük nasıl low olduğunu :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
neyi gördünüz dün ? Sona kaldım napıyım herkes patates oldu en son sizi kestim hiç değilse 1 mis 1 kami 4.5 k mız 500 kılıc kestim daha napıyım tek başıma :D