Klan Aranıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öncelikle belirteyim. Kayıp ilanı değil bu başlık. Kayıp ilanı diye düşünüp konuya giren varsa vakit kaybetmeden dönsün. İsteyen aşağıdaki yazıda da vakit kaybedebilir :p

Benim hiç ekibim olmadı. Hep farklı farklı ekiplerle kısa süreli oynadım. c7 için de ekip arıyorum.
Kendimi tanıtayım.
- İşsizim. Bu aralar hem mesleki hem de hayata bakış açısı olarak
- Çok iyi trip atarım. Nedenini siz bile anlayamazsınız.
- Çok iyi sinirlenip ani çıkışlar yapabilirim. Nedenini yine anlayamazsınız. Muhtemelen canım kavga etmek istiyordur. Klan huzurunu çok güzel bozarım.
- Ne kadar işsiz olursam olayım forum işleriyle uğraşmam.
- Yöneticilik tecrübem var fakat o konulara girince çok sert oluyorum.
- Canım bir şeye sıkılırsa klanı yarıda bırakıp giderim.
- Profesyonel anlamda casusluk geçmişim var. Eğer klanı benimseyemezsem casusluk yaparım.

Ayrıca dünya sonuna kadar yeteceğine inandığım preye de sahibim. Kimseden pre istemem :p

Aklıma gelenler bunlar. Beni isteyen klana pek faydam olacağını zannetmiyorum. Hani 250yi tamamlamak isteyip teklif gelirse değerlendireceğim.

myw**

Dük
bir arkadaşım bugün senden bahsetti o benimle dedi , demekki bu özelliklerini kabul etmiş way canına :) :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben sizin klana gelmiyorum. O yüzden dert etme =))

DeletedUser614

Ziyaretçi
Atacım yukarıda yazdığın şahsına munhasır nadide sıfat ve özelliklerini düşününce evlat olsan sevilmen :p

Hangi klan napsın seni bide gideceğin ihtimalini düşünen klan tabi dert eder seni dert etme deme :)

Seven seviyor :p
Savaşın ortasında sınırı bırakıp gitmek dert olur :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
İnsanoğlu zoru seviyorsa demek :p

Sözün saçmalığından burada bahsetmek istemiyorum yalnız. Çok ayrı bir konu. Onu gidip başka yerlerde yazacağım.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yukarıda bahsettiğin sözde açık var. Sistemsel bir açık olduğunu düşünüyorum. Benzer sözlerde de çünkü açık oluşuyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şimdi çekyat bulamam :p Yataktan atsam kendimi? Yalnız yataktan düşüp ölme olasılığı 2 milyonda bir ihtimalli. Yani ölürsem sebebim olacaksın :p

Bu da böyle gereksiz bir takvim arkası bilgisi olarak aklımda kalmış =(