Klan Şifreleme ve Başarıları

Tibelda

Emekli Görevli
Öneri ile ilgili olarak daha önce söylediğim gibi klan isimlerini tekelleştirmenin birçok açıdan uygun olmadığını düşünüyorum. Zaten pp karşılığı gelecek bir özelliğinde çok faydalı olsa bile herkes tarafından benimsenecek bir durum olmadığı aşikar. Elbette öneri fikri olarak klan ve oyunculara özel hissettirir ama uygulama açısından yetersiz bir öneri olarak buluyorum. :)

TheFnL

Kılıç Ustası
İlgilenilmiyor değil topluluğumuz da script kullanımı uygun bulunmuyor. Arasındaki farkı anlıyorsunuzdur umarım. :)
hocam konuyu dağıtmak için söylemiyorum,onaylı scriptlere çok benzer sadece daha farklı işleyen scriptleri kullanmak bile paniğe yol açıyor oyuncularda,zaten onaylanmışlar var,dediğim gibi konuyu dağıtmayayım

fikir çok güzel umarım gerçekleşir bir gün

Vezir001.

Ağır Atlı
Öneri ile ilgili olarak daha önce söylediğim gibi klan isimlerini tekelleştirmenin birçok açıdan uygun olmadığını düşünüyorum. Zaten pp karşılığı gelecek bir özelliğinde çok faydalı olsa bile herkes tarafından benimsenecek bir durum olmadığı aşikar. Elbette öneri fikri olarak klan ve oyunculara özel hissettirir ama uygulama açısından yetersiz bir öneri olarak buluyorum. :)

Siz ilk %20 hammadde aboneliği ve premium puan ile hammadde alma geldiğinde gelen tepkileri hatırlıyor musunuz para ile hileye hayır falan diye :) Ama şimdi herkes kullanıyor bu özellikleri :)