Klan Şifreleme ve Başarıları

Vezir001.

Ağır Atlı
simdiye kadar pozitif yanini dusunduk birde madalyonun diger tarafi var mesela bu klan isimleri tescillendi
15bin pre verilip basarilar eklendi bu dunya icin guzel bir durum peki ilerde baska bir dunyada bu kalnda oynayan oyuncular tekrar bu klan ismiyle girmek istese ama klani ismine kaydeden kisi oynamak istemese bu klan ismi oyuna giremiycek mi?
yada ilerde fikir ayriliklari olussa bu klan nasil hayatta kalicak

ORNEK: daha once 28 de basladigimiz ve bir cok insanin tanismasina vesile olan :) UDW klani hep DAYI mustafayla alinirdi ilerleyen dunyalarda Udw de eski oyunculardan hic kimse kalmamis
klanda tanidigim kimse kalmamis ama klan olarak devam ediyor bu duurumda klanda daha once edinilmis basarilar ve satin alinmis klan ismi bu yeni udw ekibine nasil devrolucakti

Şifresini paylaşırlarsa isteyen oyuncu girebilir

LAragon99

Baltacı
Belki ben tam anlayamadım ama konuda kaçırdığım noktalar var. Mesela A klanının adı tamamen bende, başkası A klanını kuramıyor ama A 01 klanını kurabiliyorlar mı? Yok, onların da ücretini verip onları da alacaksam A 25'e kadar, her klan ismine 15000 premium mu vermem gerekecek? Benim gözlemlediğim çakma klanların çoğu alt klan gibi davranıyor ki bu sistemde de çakma alt klanların önü pek kesilmez gibi. Eğer alt klan diye bir şey olmasa ve her klan kendi markasını oluştursa gerçekten kaliteli işler olabilir.

Sistemin faydalarından biriside A klanının oynadığı tüm dünyalardaki istatistiklerini gözlemleyebilmek olacaktır. Küçük rozetler farklı yarışlara neden olabilir. Sadece w15, w13 de değil tüm oyunda kesilen toplam mis sayısı, kesilen asker sayısı, basılan altın sayısı vs... Hatta bu sayede yıllar sonra en çok rozeti, başarısı olan 10 klanın katılabileceği bir dünya oluşturulup '' All star '' gibi bir etkinlik bile yapılabilir. ( Efsane kaos olur o dünyada, forum kesinlikle tüm oyunculara açık olmalı :) )

Vezir001.

Ağır Atlı
Belki ben tam anlayamadım ama konuda kaçırdığım noktalar var. Mesela A klanının adı tamamen bende, başkası A klanını kuramıyor ama A 01 klanını kurabiliyorlar mı? Yok, onların da ücretini verip onları da alacaksam A 25'e kadar, her klan ismine 15000 premium mu vermem gerekecek? Benim gözlemlediğim çakma klanların çoğu alt klan gibi davranıyor ki bu sistemde de çakma alt klanların önü pek kesilmez gibi. Eğer alt klan diye bir şey olmasa ve her klan kendi markasını oluştursa gerçekten kaliteli işler olabilir.

Sistemin faydalarından biriside A klanının oynadığı tüm dünyalardaki istatistiklerini gözlemleyebilmek olacaktır. Küçük rozetler farklı yarışlara neden olabilir. Sadece w15, w13 de değil tüm oyunda kesilen toplam mis sayısı, kesilen asker sayısı, basılan altın sayısı vs... Hatta bu sayede yıllar sonra en çok rozeti, başarısı olan 10 klanın katılabileceği bir dünya oluşturulup '' All star '' gibi bir etkinlik bile yapılabilir. ( Efsane kaos olur o dünyada, forum kesinlikle tüm oyunculara açık olmalı :) )

E tabi A01 ödenmediyse x birisi tarafından kurulabilir, ama işte yan sanayi olduğu belli olur, all star fikri benimde hoşuma gitti aslında fena bir kapışmaya şahit olur all star olayı :D En iyi ekiplerin toplanıp savaşacağı dünya kulağa çok hoş geliyor bu ayrı bir öneri olarak bile çok iyi fikir :)

TheFnL

Kılıç Ustası
Bildiğim kadarıyla tapınak ya da gözetleme kulesi, avrupa serverlarında oyunculardan gelen önerilerde yapılmıştı, bence değerlendirmeye alırlar :)
Olur mu hiç,avrupa serverlarında onaylanmış ve güncel 100lerce script varken burada ilgilenilmiyor,herşey bununla alakalı bence :) pek yeniliğe açık değil gibi klanlar ekibi.

Tibelda

Emekli Görevli
Olur mu hiç,avrupa serverlarında onaylanmış ve güncel 100lerce script varken burada ilgilenilmiyor,herşey bununla alakalı bence :) pek yeniliğe açık değil gibi klanlar ekibi.

İlgilenilmiyor değil topluluğumuz da script kullanımı uygun bulunmuyor. Arasındaki farkı anlıyorsunuzdur umarım. :)