KLAN ÜYE SAYISI

teyo35

Acemi
ABİ 30 KLAN ÜYE SAYISI NEDİR YA.DÜNYA AÇILMADAN ÖNCE ÖZELLİKLE HERKES BELİRTTİ ÜYE SAYISI ÇOK OLSUN DİYE ONA İNATMI AZ YAPTILAR :S BURDAN TÜM KLANLARI DESTEK İÇİN ÇAGIRIYORUM KLAN ÜYE SAYISI EN AZ 60 OLSUN ARKADAŞ

DeletedUser56368

Ziyaretçi
gerek yok bence dostum bu dünya hiç bitmesin :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dünya açıldıktan sonra şu dediklerin hiçbir şey ifade etmez.

teyo35

Acemi
Aga kaç yıllık oyuncusunuz bilmemde bir wordde tüm klanlar ticket attıktan sonra üye sayıısı arttırılmıştı

DeletedUser38381

Ziyaretçi
30 kişide kapatılır dünya birşey olmaz 100 kişide olsa bir yerde oyunu bırakanlar olacak öyle kapanacak 30 kişide olsa aynı şekil en çok sabredenin kazanacağı bir world olacak.

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
@banshee.. Bu konuya tepki olarak mı geldin :) Denesinler birşey kaybetmezler

ben denemesinler demedim ki yapmazlar dedim 19 dünyanın üye limiti 50 1300 gün geçmiş açılalı hala açık dünya bu bilgilere herkes ulasıp bir sonuç çıkartabiliyor hoşunuza gitmediyse yazdıklarım yazmam sorun olmaz benim için

myw**

Dük
ben denemesinler demedim ki yapmazlar dedim 19 dünyanın üye limiti 50 1300 gün geçmiş açılalı hala açık dünya bu bilgilere herkes ulasıp bir sonuç çıkartabiliyor hoşunuza gitmediyse yazdıklarım yazmam sorun olmaz benim için

yaz sanemcim isteyen istediğini yazar hem biz ailecek takip ediyoruz yazılarını :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Sanki klanlar müşteri de biz hizmet satıyoruz. Her şeye bir gıcıklar. Yahu müşteri biziz. Farkında mısınız adminler? Aklınızı başınıza toplayın.

DeletedUser63823

Ziyaretçi
yetenekden yoksun,gelişimden yoksun zihinsel olarak örümcek ağlarıyla öğrülmüş düşünceleri,sen bi de bu adminlerden aklı başında hareketmi bekliyorsun,resmen bizle eğleniyor adamlar.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Eğlendiklerine eminim. Hiç suçum olmamasına rağmen ceza almışlığım mevcut. Ticket açıyorsun sonuç yok dinlemiyor bile. Sanırsın devlet memuru. Başka klanlar gibi oyun olsa da gitsek topluca onu oynasak.

DeletedUser63098

Ziyaretçi
█ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ TİNERCİ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █

15.07.2016

TARİH BU GÜNÜ UNUTMAYACAK...

REİS: DÜNYA 5'TEN BÜYÜKTÜR...

█ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ TİNERCİ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █

Böyle bir profil yazısından diğer oyunculara hakaret ettiğim belirlenmiş... Hakaretimi öğrenmek istediğimde de tehdit ettiler ve harici foruma girişim banlandı. Yani boş konuşmaya gerek yok. Mod abilerimiz herkesi ellerinde oynatırlar. Bundan da mutluluk duyuyorlardır eminim.