Klan Özellikleri / Gelen Saldırı Takip

Freaky

Casus
Öncelikle yöneticilerin,bizlerin en çok uğraşmak zorunda kaldığı asker takibi,gelişim takibi konuları kolaylaştırdığınız için teşekkürler.

Gelen saldırıları takip ederken özellikle mobilden bu biraz zor oluyor.
Gelen saldırılar için ayrı bir şablon oluşturulsa ve tablo şeklinde bütün oyunculara gelen saldırı sayısını tek seferde görüntülemek biz yöneticiler için bir hediye olacaktır. :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bence tüm klan üye özellikleri tek bir sayfada görüntülenmeli... Tek tek bakıp görebildiğim şeyi, neden tek sayfada görmeyim ki ? Bu biraz eksik kalmış planlanış açısından..üye seçilen kısım yerine asker,bina,gelen saldırı vb. diğer özellikler olmalı.. Gerekiyorsa ele geçirme planlayıcısı gibi ayrı bir sekme açılabilir.

Edit-997395

Yasaklı
Harbiden şu gelen özelliği hiç tasvip etmiyorum . Klan oyuncusuna gelen saldirilar gözükmesin , gayet yerinde bir özellik .

Benim saldirdiğim herif mışıl mışıl uyurken , yöneticinin o saldırıyı görüp herifi uyandırması ne demektir Allah aşkına. Oyuncu kendisini kendisi düşünsün , siz niye düşünüyorsunuz ? Çocuk oyununa çevirmekte kararlisiniz galiba :)

Freaky

Casus
Harbiden şu gelen özelliği hiç tasvip etmiyorum . Klan oyuncusuna gelen saldirilar gözükmesin , gayet yerinde bir özellik .

Benim saldirdiğim herif mışıl mışıl uyurken , yöneticinin o saldırıyı görüp herifi uyandırması ne demektir Allah aşkına. Oyuncu kendisini kendisi düşünsün , siz niye düşünüyorsunuz ? Çocuk oyununa çevirmekte kararlisiniz galiba :)

Gececiler seri üzgün :)))

l KRONOS l

Hafif Atlı

saldırı etiketleme çıktığından beri böyle ağam .s ilk hata o oldu