Kk VS Hoplites

Alem-i Şah

Mızrakçı
Doğru söylüyorsun aslında yanlış yazılmış başlık KK VS Parayla hesap satın alan fakir yazmalıydık başlığa, yada şunuda yazabilirdik KK VS rohan&khan&sümük

heyecan yaptı arkadaş herhalde bütün tuşlara basmış. Ben bu işten sağlam cıkacağım ama KK temizlenecek yada dağılacak..

ayrıca kendi köylerini teklif eden benim özel paylaştıgım konustugum şeyleri dışarı paylaşan dönek herifin tekisin :)
Savaşta köy bile alamazdınız sebeplerini cok iyi biliyorsun arkadan adam vurmak en sevdiğin iş olmuş senin.

Alem-i Şah

Mızrakçı
Dağılırım yada temizlenirim oyundayız bir taraf kazanırken bir taraf kaybedecek tabi ki. Ama dostum dediğin adama 2 köy için peşkeş çekip tehdit edecek kadar küçük bir insansın.

Fazla söze gerek yok

Demagoji Senin işin hakkım olanı isteyince ben gelişmeyeyim diye klandakiler alsın sende kamilerini bizim için at teklifinde bulundun. Komedi resmen
onuda geçtim hala saldırı kararı almamıştım veya arayı bozmamıştık son mesajımdan önce klanından adamın bizim özel konusmalarımızı bana yazmasıyla beraber savaş başladı sen daha neden savaştıgımızdan habersizsin senin için normal olmuş cünkü adam satmak :)

Alem-i Şah

Mızrakçı
Hakkın mı ? Ne zamandan beri barbar köyünde hak talep edilir oldu oyuna yeni kural mı getirdin :). Dostluğu bitirdim diyen sendin. Madem aramızda dostluk kalmadı savaşmamak içinde bir sebep yok.

Savaş en keyif aldığım şey.. Demogoji devam ediyorsun sorun yok
Hakkım tabikide benim bölgemde benim klanımdan adamın barbara düşmesi senin hakkın nasıl oluyor ?