KIRMIZI ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46643

Ziyaretçi
Uzun zamandır oynuyorum bu oyunu ama hiç bu zamana kadar forumu takip etmedim.
Dün Can sıkıntısından Bir anda kendimi forumda gördüm. Ve bu başlığı Okudum.
GECE Klanının Yöneticilerindendim.
Öncelikle Alarm ekibini Bu haritadan çıktıkları için tebrik ederim.
Fakat Söyle Bir olay var söylemeden edemeyeceğim.
GECE Klanını Alarm bitirmedi..! Bizim içimizdeki Dost, Abi, Kardeş Bildiklerimiz bize ihanet ederek dağıldık.
İlk Op yediğimiz anda Hemen ihanete uğramamız ve Bu opda da 2 veya bilemedin 3 köy kaybetmisizdir ve Bize ihanet edenlerin Köylerini de o opta yine biz kurtardık.!!!
Nedenini sorduğumuzda bu arkadaşlara Herkes birini suçluyor. İşte a kişisi klan kuralım dedi çıktık kurduk. a kişisine soruyoruz b kişisini suçluyor. Biz Suçluyu bulamadık daha :) Tamam dedik İnsanoğlu çiğ süt emmiş yapar dedik.Kurucularımızdan Çağrı Abi (lemon2000) Değer verdiği insanlardan beklenmedik bir ihanetle karşılaştığı için Klanı olayın Gecesine Dağıttı. Ve Çağrı abiyle birlikte Hesap sil Yapmaya karar verdik. Bu ihanet eden arkadaşlar ilk başta kendi klanını kurdular. Buraya Kadar sıkıntı yok. Bizler Hesap sil yaptıktan sonra bu yeni klan kuranlar Aradan daha 1 hafta bilemediniz 2 hafta geçmesinin ardından ALARM Klanına mevcut oldular. Ne kadar ilginç değil mi ?
Kafadansakat adlı oyuncunun yukarıda belirttiği ego kasan oyuncular Şu anda ALARM Klanının üyesidir.! İsim İsterseniz Tek Tek verebilirim ki zaten siz onları benden daha iyi biliyorsunuz..!
Değişik Bir Word oluyor. Kim Kimi koparıyor Belli değil :)
Word başında Bu bizim düşman klanımız Bu klanın geldiğini duyduk o yüzden başladık bu worde diyen klan şu anda düşman dediği klanla beraber hareket ediyorlar.
Şu anda Aşağı taraflarda kendi halimizde takılıyoruz maksat muhabbet sohbet.
Wordün Sonunu merakla bekliyorum.
Herkese Başarılar.

POLİGON

Okçu
sizin kaderinizde hep ihanet var sanırım w40 da ihanete uğradınız. burdaki ekip w40 daki ekipmi bilmyorum ama geçmiş olsun diğer dünyalarda ihanetsz oyunlar dilerim

husus

Kılıç Ustası
abiler kırmızı alarm diye bir klan kurulsa ve ben o klan bünyesinde olan oyuncu olsam ismimden dolayı diken üstünde paranoyak bir insan olurdum
ama siz herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz abiler
ihaneti intikamla karşılamak için ihanet edenler gibi hareket etmediğiniz sürece sizi daha çok üzerler çok

*bu yorum sanki konuya hakimmişim de herkes düşüncemi merak ediyormuş hissine dayanarak atılmıştır lkansfkjlsafa

myw**

Dük
abiler kırmızı alarm diye bir klan kurulsa ve ben o klan bünyesinde olan oyuncu olsam ismimden dolayı diken üstünde paranoyak bir insan olurdum
ihaneti intikamla karşılamak için ihanet edenler gibi hareket etmediğiniz sürece sizi daha çok üzerler çok

*bu yorum sanki konuya hakimmişim de herkes düşüncemi merak ediyormuş hissine dayanarak atılmıştır lkansfkjlsafa

selam husus kardeş :)

DeletedUser46643

Ziyaretçi
Açıkçası Kendimizi eleştirmek gerekirse Tam olarak Hiç bir wordde ekip olamıyoruz. Çok çatlaklar çıkıyor aramızda. Aslında suç kendimizde de var Kendi kendimize yük ediyoruz. Gir worde Dostlarınla Sağlam bir klanda bulun oyna ama biz kasınıyoruz :)
Söyle bir Gerçek de mevcut İhanete uğramasaydık bile Alarm ile savaşımızda büyük ihtimal kaybetme olasılığımız çok yüksekti.
Fakat Böyle ihanete uğrayarak bu wordü bitireceğimize Alarmla savaşıp son köye kadar zevkli bir savaş geçirip, Sonrasında tebrikleşip keşke öyle bitirseydik.

DeletedUser46643

Ziyaretçi

Bu Konuda Çok haklısın. Söylenecek Hiç bir şey yok maalesef.

DeletedUser46643

Ziyaretçi
sizin kaderinizde hep ihanet var sanırım w40 da ihanete uğradınız. burdaki ekip w40 daki ekipmi bilmyorum ama geçmiş olsun diğer dünyalarda ihanetsz oyunlar dilerim

Açıkçası Kendimizi eleştirmek gerekirse Tam olarak Hiç bir wordde ekip olamıyoruz. Çok çatlaklar çıkıyor aramızda. Aslında suç kendimizde de var Kendi kendimize yük ediyoruz. Gir worde Dostlarınla Sağlam bir klanda bulun oyna ama biz kasınıyoruz :)
Söyle bir Gerçek de mevcut İhanete uğramasaydık bile Alarm ile savaşımızda büyük ihtimal kaybetme olasılığımız çok yüksekti.
Fakat Böyle ihanete uğrayarak bu wordü bitireceğimize Alarmla savaşıp son köye kadar zevkli bir savaş geçirip, Sonrasında tebrikleşip keşke öyle bitirseydik.

JrFly

Dük
bu oyunun kaderi bu herkes satış yiyor .. kimisi abi dayı amca hala falandan kimleri de en yakın arkadaşından :D işin özü sen kendin dışında herkes düşman :)