KIRMIZI ALARM

ISonD4nS

Yasaklı
Selam Ey Müminler

KIRMIZI ALARM ekibimiz kurulmuştur tüm yoldaşlarımızı bekliyoruz.
şuan Üstad- I Azam Despi yok Yunus abimiz davet etti yarın neyi gösterir bilemeyiz. Herkesin aklındaki sorunun cevabını vereyim gereksiz post olmasın :) Herkese iyi oyunlar diliyorum baltanız keskin olsun müminlerrrr

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Başarılar dilerim.
klanın ağır toplarından kimler var acaba ?

ISonD4nS

Yasaklı
W40 ta W19 ALARM ekibi ile ALARM klanını kurdum burdada aynı ekibi toplar kurarım ama oyunun oyun olduğunu unutan ınsanlar var w40 ta famıly ve bypascal (w19 alarm kurucusu) neler yaptı biliyorum şimdi valla aklıma geldi sinirlendim burdan bi başlasam a sulalesıne gıdecek hepsinin..

Bana bir teklif geldi ALARM ı kuralım diye kurduk hayırlısı olsun özgür abimize yazdık işler yoğun bilmiyoruz..

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Sende her world'de 1 kırmızı alarm kuruyon ya.Neyse başarılar ne diyim

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hayırlı olsun yuusada başarılar 40 dünya baya ekip giriyor. güzel böyle yavaş dünya katılım olmaz sandım :)

DeletedUser66015

Ziyaretçi
W40 ta W19 ALARM ekibi ile ALARM klanını kurdum burdada aynı ekibi toplar kurarım ama oyunun oyun olduğunu unutan ınsanlar var w40 ta famıly ve bypascal (w19 alarm kurucusu) neler yaptı biliyorum şimdi valla aklıma geldi sinirlendim burdan bi başlasam a sulalesıne gıdecek hepsinin..

Bana bir teklif geldi ALARM ı kuralım diye kurduk hayırlısı olsun özgür abimize yazdık işler yoğun bilmiyoruz..

Hayırlı olsun bypascal bence klanın adını kırleten kısılerın basında gelır w 40 dakı olayların hepsını bırebır bılıyorum .

Herkese basarılar.