Kirmizi alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser23369
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44899

Ziyaretçi
Valla bizde isim çok istersen hesabı siliyim :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
özgür, kamer furkan abi varsa alarm vardır bi kişinin olmayışı önemli değil ama onlar geliyorsa rahatlıkla başarılı olurlar:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yahu burda başlamıcaksınzı nie başlık açtınız : :) alarm ailesine başarılar lakin ferhat özgür cemhan v.s beraber başlicaz diorlardıda

DeletedUser

Ziyaretçi
abi çok erken açıldı ondan dolayı başlamama kararı aldık Cem abinin gelip gelmeyeceği belli değil ama diğerleri kesin w20 de olacaklar...

DeletedUser

Ziyaretçi
alarm klanına başarılar dilerim umarım ıstedıgınız başarıları yakalarsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar w19 da başlamıyoruz tatili bozmıyalım 20 ye inşallah

özgür abi vedat abi ünsal sağolun yinede 20 de de bekliyoruz iyi dileklerinizi :))

ünsaal kanka 20 de seni yamacıma alıcam kaçma hiç :D kamer gelemez sınav çalışıyor o :) furkan abiyi getircem kesin :) cem abiden 3 ay önce 20 için konuştuk şuan zor gibi ama ayarlayabilirsem gelirim dedi , harun kaçak onu bulabilsem getircem telini değiştirmiş ulaşılmıyo :D

Tekrardan teşekkürler iyi dileklerini sunan arkadaşlarımıza abilerimize.

Despi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
kanka bikaç dünyadır bu dünya son dünya başlıycaz söz deyip başlıyoruz, buna da öyle başladık ama w20 için de sözümü senin içni tekrar tekrar bozarım senin için nolcak:)

DeletedUser41911

Ziyaretçi
haruna bende ulaşamıyorum ulaşırsan bana ulaşsın mutlaka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka bikaç dünyadır bu dünya son dünya başlıycaz söz deyip başlıyoruz, buna da öyle başladık ama w20 için de sözümü senin içni tekrar tekrar bozarım senin için nolcak:)

sonu yok kanka zaman buldukça oynamak lazım boş adamız :p :D ünsal benim bahadırım nerelerde oynarken o kadar laf ediyordum şimdi özledim bak onu oynasada ordularını saklasa :D :D