KINGDOM OF DARKNESS

• Konuyu başlatan DeletedUser64602
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Başarılar dilerim :D Ancak "düşmanımıza karanlık olur çökeriz " böyle cümleler azcık abartı değil mi la:D Ne biliyim böyle fantastik biraz :D Mesela düşmanı uykusuz bırakırız olsa daha anlamlı olmazmıydı :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İmzası güzel, adamların klanının adı "Karanlıklar Ülkesi". Ne olsun istiyorsun =)

kntekin

Mızrakçı
Başarılar dilerim :D Ancak "düşmanımıza karanlık olur çökeriz " böyle cümleler azcık abartı değil mi la:D Ne biliyim böyle fantastik biraz :D Mesela düşmanı uykusuz bırakırız olsa daha anlamlı olmazmıydı :D

Sizin yaptığınız abartının onda biri...

Mert ve Dürüst bir oyun sergilemeye geldik. Dostumuzu sonuna kadar korur, düşmanımıza karanlık olur çökeriz.

KINGDOM OF DARKNESS

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Yo yo çok güzelde benim ona laıfm yokD: Ama rakibin üstünde etkileyici değil yani. Rekibte bırakılmak istenen hissiyatı sağlayamamış :D KINGDOM OF DARKNESS Karabasanlar Klanı. Uyursanız basarız. Çok yaratıcıyım ya off :D:D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Yo yo çok güzelde benim ona laıfm yokD: Ama rakibin üstünde etkileyici değil yani. Rekibte bırakılmak istenen hissiyatı sağlayamamış :D KINGDOM OF DARKNESS Karabasanlar Klanı. Uyursanız basarız. Çok yaratıcıyım ya off :D:D

helal len sana :) multim bile inanılmaz zeki :D

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Hala multi diyor ya:D Bu konuyu senle başkasının klanında konuşmak istemiyorum:D Erkeksen gel bizim klan sayfasına :D

DeletedUser64878

Ziyaretçi

Uyurken, altta, üstte farketmiyor hacı. Her türlü basarız :)

DeletedUser64602

Ziyaretçi

Yaratıcılığınız karşısında hayran kaldık. O yüzden sizi benim multim olmaya ve KOD klanlarına ceo olmaya davet ediyoruz :p

DeletedUser64282

Ziyaretçi
olm iyi hoşta çok gaza gelmeyin la :D sanki elinizde doçka var helikopter indiriyonuz. altı üstü iki mis atıcaksınız onda da vurursa vuracak :D Çok da ciddiye almamak lazım böyle şeyleri