Kimlik onaylama

• Konuyu başlatan DeletedUser52861
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52861

Ziyaretçi
mobil onayı ile aynı konu gbi görünebilir ama farklı bir öneri sunuyorum aslında. Bir oyuncunun birden fazla hesabı olması aslında yasak değil. Farklı dünyalarda farklı hesaplar kullanılıyor. Hesaplar için bir üst kimlik oluşturulabilir mesela. Aynı zamanda hesap açarken bu üst kimliğin onaylanması yapılır. Bunu yapmanın en kolay yolu onay kodunu telefona göndermekle olur. İnnogames'e sunulması gereken önemli bir öneri olduğunu düşünüyorum. Aynı telefon ile istediği kadar hesap onaylar ama bu hesaplar aynı dünyaya girerse oyun yöneticileri uyarılır mesela? Onaylama Kimlik numarası ile de yapılabilir tabi bu değişikler üyelik sözleşmesine yeni maddeler eklenmesini gerektirir.

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Millet multi acicam diye oynamayan arkadaşlarının telefonlarina saldırır böyle oluncada :))

DeletedUser49458

Ziyaretçi
Mr.Storm onay kodu önerisini kabul etmemişti.
bir üst kimlik olsa da aynı kapıya çıkıyor olay..

öneriye karşı olduğumdan söylemiyorum bunları, aksine böyle bir uygulamanın gerekli olduğunu düşünüyorum ama işler buralarda biraz farklı yürüyor sanırım

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Önerilerin açoğı varmı diye kontrol etmek lazım
Şöyle düşünürsek; bu önerinin amacı multiyi engellemek.
Sonucu ise yine multicilerin arkadaşın dediği gibi "arkadaşlarının telefonuna saldırması" gibi sonuçlanabilir.
Ayrıca böyle bir öneriden sonra multi açanlar rahatlar. Multi denetimi gevşer. İnsanlar multi olayı kalktı diye bakar olaya . Bence öneri eksik.

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Şu andaki denetim devam edecek , belirtilen öneri ek bi güvenlik sağlamak için.

E-mail bulmak mı daha kolay , arkadaşının telefonunu alıp oyuna girmek mi ?

He birde ben saçma sapan reklam mesajları görmeyeceksem telefon numaramı veririm , tek numara tek hesap.Ya da sadece tek üst hesap farketmez.Oyuna kaydolan numarasını da versin de oyununu oynasın.Bi de numaramı vermem diyen kişiler oluyor , her gün saçma sapan yerlerden mesajlar geliyor , kimlerde numaramız var zaten belli değil.Numara istensin bitsin bu iş

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bence her üyenin bir hesabı olmalı.

Yada aynı W ye aynı IP numarası ile girişlerde sistem bloke veya error hatası vermelidir ki multi hesap olaı tarihe karışsın :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yer ama şikayet veya inceleme olmassa yemez devam eder :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Hahaha :D Yok la daha 2-3 sefer ticket atmışımdır :) Ama c3 de seni sürekli şikayet edecem ayağını denk al troll

W açıldığında ilk hafta 10 ar k, ikinci hafta 20 şer k, üçüncü hafta 30 ar k maden istiyom olm senden Haraca bağlıyım seni tt2

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Hahaha :D Yok la daha 2-3 sefer ticket atmışımdır :) Ama c3 de seni sürekli şikayet edecem ayağını denk al troll

W açıldığında ilk hafta 10 ar k, ikinci hafta 20 şer k, üçüncü hafta 30 ar k maden istiyom olm senden Haraca bağlıyım seni tt2

2. haftada oynuyo olursam günde 1m kaldırıcağım için sana feda olsun tt2

o iki uc ticketta c2dedir kesin :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
unutursun için yanaaa yanaa, bu öneri unutulmasın :)