Kimler Geldi ? Kimler Favori ?

• Konuyu başlatan DeletedUser41575
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60242

Ziyaretçi
ANTEN klanı olarak uydularınızın alıcılarıyla oynamaya geldik :p Amacımız favori olmak veya isim yapmaktan çok stratejik düşünce ve ufak bir ekiple nerelere gelineceğini göstermek. Şimdiden tüm klanlara başarılar :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
ANTEN klanı olarak uydularınızın alıcılarıyla oynamaya geldik :p Amacımız favori olmak veya isim yapmaktan çok stratejik düşünce ve ufak bir ekiple nerelere gelineceğini göstermek. Şimdiden tüm klanlara başarılar :)

İsim olarak anlamlı buldum fakat işleviniz anlamlı olmazsa anten farklı yerden yayın yapar dıkkat edin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ekip iyi ama çok sağlam klanlar var neler yapabileceğiz bakalım :) gönlüm rest ve ANTEN klanlarından yana.

DeletedUser36433

Ziyaretçi
32'deki hatalardan ders çıkartıp 200 kişiye yakın ana kadrosuyla dünyaya giren ELIT gibi duruyor.. Bulanacağı yay'da baya sıkıntı çıkaracaklardır..

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Elitten bir cacık olmaz. 32 de ne idiler ki burada ne olsunlar. Nerede çokluk orada bişey zaten

DeletedUser36433

Ziyaretçi
Elitten bir cacık olmaz. 32 de ne idiler ki burada ne olsunlar. Nerede çokluk orada bişey zaten

Keşke sen ve senin tayfan biraz adam olmayı öğrene bilse hakaret etmeden konuşabilmeyi denese ama yok dimi olmuyor beceremiyorsunuz..

32'de size iyi anılar hatıralar bırakmış olmalılar ki hala bu tarz konuşmalar yapabiliyorsunuz tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ünsal Abi *** kurmadan beni bile geçemez :D Bence başka favori ara kendine Abi :D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
sen varken başka favori göstermem hataydı haklısın :)
favorim Ata

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D O kadar oyuncu varken benden favori olmaz :D Boşum ben tırtım :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gelse Barış Abi olurdu. İş yoğunluğu olmasa Duru Abi olurdu. Geriye SüperBücür Ali Abi kalıyor :D Birde Erdal Abi var eğer multilerini yakalatmazsa liderliğe oynar :D :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Vip e son transferim hücum Yelegi favori ilk başlarda fazla kasamayacak birkaç sıkıntıdan dolayı sonrası ilk 3 te görmemiz mümkün :)

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Keşke sen ve senin tayfan biraz adam olmayı öğrene bilse hakaret etmeden konuşabilmeyi denese ama yok dimi olmuyor beceremiyorsunuz..

32'de size iyi anılar hatıralar bırakmış olmalılar ki hala bu tarz konuşmalar yapabiliyorsunuz tt2

Ne yazık ki hiç birşey yapamadılar. 32 de onların yaptığı bir faaliyet göster bana; barbar alıp hesap silmekten başka :D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
bak doğru dedin ata süper bücür alinin oynadığı tüm dünyalarda açık ara birinci kendisi boşuna favori arıyoruz ali var işte .

DeletedUser36433

Ziyaretçi
Ne yazık ki hiç birşey yapamadılar. 32 de onların yaptığı bir faaliyet göster bana; barbar alıp hesap silmekten başka :D

Neden onlar sizin hakkınızda konuşmazken siz sürekli konuşuyorsunuz ? Acı mı var ? Diye sorarlar adama :)
Kimseyi tuttuğum yok sadece boş insanlarsınız sizi kâle alıp yazmayanların arkasından konuşuyorsunuz hala..
Neyse seni kâle alıp daha cevap vermicem kimseyi tuttuğum yok görünen köy klavuz istemez saygılar..

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Belki bizde oynarız ama iyi düşmanlar varsa yoksa gerek yok boş işler