Kim Kapatacak ??

• Konuyu başlatan DeletedUser56070
  • Başlangıç tarihi

Richie Rich

Okçu
Biz barbarla birlesene kadar 1 kere bile destek almadik onlardan onlar sizle savasacagini soyledigi andan itibaren asker paylasimlarimiz oldu inanmiyosan bizim klandan samimi oldugun veya tanidigin herhangi birine sorabilirsin kac kere konusmamizda istemedigimizi belirtmistik.

2. Ye gelelim biz nwayla savasirken 1 oyuncu bile cekmeden savastik buna ragman nwa op yaparken topladigi veya toplayacagi adamlari klana aldi bknz elmero ve ekibi tam op gunu klan degistirdiler ayrica klandan cikan her oyuncuya da yazdiginizi unutmayalim finalde sizin klana gecmislerdi jungle olayi ve zagirakis olayi bu olaylardan sonra gerceklesti yani siz yaptiginiz icin biz yaptik he ispatlayabilirsen buyur ispatla daha once adam cektigimizi ilk yapan nwaydi

3. Kesinlikle uzerime alinmiyorum zaten kime laf soktuysan o cevaplasin

4. Sana kesinlikle katiliyorum yoksa coktan intihar etmis olman lazimdi

erkan baba

Kılıç Ustası
karşıma gelmiş olduğunu tahmin ediyorum malum 52den dolayı belki tekrar denemek istersin şansını bize geldiysende herkes benimle oynamak ister normaldir:)
52 kötü bir hatıraydı başkalarıyla yola çıkmama gereğini tekrarlamış olduk bu sefer oğuzun yanında yer alam dedim iyi yapmışmıyım :D

Richie Rich

Okçu
valla en doğru karar kazanırız kaybederiz herşey olabilir ama yanımda çok eğleneceğin kesin valla bol bol kahkaha atarız zaten bu oyunda başka türlü çekilmez

Seyanora123

Hafif Atlı
Birine laf atmak icin yazmiyorum iyi oku msjlari :) bize yazilan msjlarin aslini dogru olanini yansitiyorum sen iyi tanirsin bob :)

hacı sen daha kendi mesajları okumuyon niye milletin okumasını istiyonki

nwa içinizden geçerken barbara yanlamadan önce dünyayı 50 kişi kapatacak diye ağlıyan sendin sonra bi baktık barbara yanladınız

bide oyuncu çekiyolar falan demişsinde jungle ile zagor hesapları ne ayak knk

bari bi laf diyon kendin yapma. başta dediğim gibi sen daha ne, yazacağını biliyon, nede yazdıklarını, boşa ağlama burda

Richie Rich

Okçu
az forumdada kapışalım ama w54 forumu çok cansız daha 2k post yapamamışsınız 56 forumunda 1 konu 2k yı geçiyor

56 daki klanlara bakarsan neden öyle olduğunu görürsün sonuçta bu dünyada kimse kendini bir NOP yada CİN le bir tutamaz o yüzden burda böyle olması çok normal bence ayrıca 56 da 2 kere ban yediğim için bir süre oraya girmek istemiyorum ben:) konusunu bile açma yani

DeletedUser56070

Ziyaretçi
Abi bişey söyleyip kacicam bu aralar işlerim var bu bir oyun sonuçta karşımızda ki herşey görsel den ibaret burdaki tek gerçek iletişim lütfen bu zamana kadar kavga oldu falan oldu filân oldu ama burda hiç tartışma olmadı olmasında 54. Dünya zaten herkes illaki şuan baska saflarda olan birileri ile oynadı lutfen tartışmayalim gereksiz cunku burdan h u l k a ve calpol1 e selam seni sevmiyoruz haykocu

DeletedUser58398

Ziyaretçi
oğuz Op günü biz NWA klanına geçmedik burda sağlam saçmalamışsın. sizden bir destek görmediğimiz için opta mislerin girişine 48 saatden fazla süre varken sizden ayrıldık hiç bir destek görmedik çünkü sadece kendi ekibine destek sağlayan bir yönetim kadronuz vardı. NWA bize op yapmadan 1 hafta önce size destek konusunda kaç kere yazdık hiçbirinde 1 köye bile kalıcı destek atılmadı köy hariç onuda şansa koordinalar şaşırdı galiba ondan dolayı geld. siz bizi bu tarafta yanlız bıraktınız bundan dolayı opta mislerin girişine 48 saatten fazla kala kendi isteğimizle çıktık NWA tarafından gelen herhangi bir mesaj yoktu bize veeeee HAYKOCUYA ben yazdım onlar bizi çekmedi oda optan sonra konuşalım şimdi olmaz dedi GALİP abinin ortak tanıdığımız olması nedeni ile optan 1 gun sonra davetler geldı belli kişilere oda olay budur..

Ama sizlerin yaptığı bölgede her adama klana çağırdınız helede Peynirci Dükkanı olan JUNGLE Halen mesaj atıyor gel gel diye bölgede herkese :))
zagoristten köyleri alanda sensin nerde çakallık varsa maşallahın var oğuz..
Biz barbarla birlesene kadar 1 kere bile destek almadik onlardan onlar sizle savasacagini soyledigi andan itibaren asker paylasimlarimiz oldu inanmiyosan bizim klandan samimi oldugun veya tanidigin herhangi birine sorabilirsin kac kere konusmamizda istemedigimizi belirtmistik.

2. Ye gelelim biz nwayla savasirken 1 oyuncu bile cekmeden savastik buna ragman nwa op yaparken topladigi veya toplayacagi adamlari klana aldi bknz elmero ve ekibi tam op gunu klan degistirdiler ayrica klandan cikan her oyuncuya da yazdiginizi unutmayalim finalde sizin klana gecmislerdi jungle olayi ve zagirakis olayi bu olaylardan sonra gerceklesti yani siz yaptiginiz icin biz yaptik he ispatlayabilirsen buyur ispatla daha once adam cektigimizi ilk yapan nwaydi

3. Kesinlikle uzerime alinmiyorum zaten kime laf soktuysan o cevaplasin

4. Sana kesinlikle katiliyorum yoksa coktan intihar etmis olman lazimdi

AntenTR

Milis
Surda bı ıkı ay yattık dıe dunya basından berı savasmamıs olduk hıc yakıstıramadım oguz :( ayrıca hallederız olarak bı bahanenın pesınden kosmak gıbı bı amacımız yok forumda dıyalog yerıne oyun oynamayı tercıh edıyoruz sorunumuz olan sahısların dırek kendısıne gereklı seylerı soyluyoruz ztn :)

tartısmalarınızı zevkle ızlıyorum ama hallederızı katmayın su tartısmalara :) forumda yokuz bız :)

Richie Rich

Okçu
oğuz Op günü biz NWA klanına geçmedik burda sağlam saçmalamışsın. sizden bir destek görmediğimiz için opta mislerin girişine 48 saatden fazla süre varken sizden ayrıldık hiç bir destek görmedik çünkü sadece kendi ekibine destek sağlayan bir yönetim kadronuz vardı. NWA bize op yapmadan 1 hafta önce size destek konusunda kaç kere yazdık hiçbirinde 1 köye bile kalıcı destek atılmadı köy hariç onuda şansa koordinalar şaşırdı galiba ondan dolayı geld. siz bizi bu tarafta yanlız bıraktınız bundan dolayı opta mislerin girişine 48 saatten fazla kala kendi isteğimizle çıktık NWA tarafından gelen herhangi bir mesaj yoktu bize veeeee HAYKOCUYA ben yazdım onlar bizi çekmedi oda optan sonra konuşalım şimdi olmaz dedi GALİP abinin ortak tanıdığımız olması nedeni ile optan 1 gun sonra davetler geldı belli kişilere oda olay budur..

Ama sizlerin yaptığı bölgede her adama klana çağırdınız helede Peynirci Dükkanı olan JUNGLE Halen mesaj atıyor gel gel diye bölgede herkese :))
zagoristten köyleri alanda sensin nerde çakallık varsa maşallahın var oğuz..
Hoşt.

Richie Rich

Okçu
Hahahahahahah benim sana dicek baska seyim yok bir oyun icin insanlarin ailelerine laf eden biriyle muhattap olmamak en iyisi bence.

Yillardir bu forumda cok kisiyle kavga ettim kimseye kufur etmedim aileye kufur etmek zaten lugatimda yok bilen bilir.

Bence daha fazla muhattap olma benle cok delinanliysan numarami biliyosun ailemin parasiyla tuttugum korumalarimin konumunu atabilirim:)

DeletedUser69493

Ziyaretçi
Hahahahahahah benim sana dicek baska seyim yok bir oyun icin insanlarin ailelerine laf eden biriyle muhattap olmamak en iyisi bence.

Yillardir bu forumda cok kisiyle kavga ettim kimseye kufur etmedim aileye kufur etmek zaten lugatimda yok bilen bilir.

Bence daha fazla muhattap olma benle cok delinanliysan numarami biliyosun ailemin parasiyla tuttugum korumalarimin konumunu atabilirim:)

boş yapma

DeletedUser58398

Ziyaretçi

[/

bana nasıl gelirsen bende öyle gelirim Gocunmaaaayacaksı

DeletedUser58398

Ziyaretçi

Gocunmayacaksınnnn doğrular doğrular doğrular