Kim Kapatacak ??

• Konuyu başlatan DeletedUser56070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69493

Ziyaretçi
Guncel istatistik paylasayim bari merak edenler icin surekli udwye girip cikiyosunuz onlarida ekleyinde bari aldigimiz koyler yansisin

kendini başarılı göstermeye çalışan bunun dışında hiçbir başarısı olmayan kişi çıkmış istatistik paylaşıyor. Peki coni sana sormak isterim hani siz startırrek ken istatistikte biz sizi baya bi tokatlamışken istatistik silinsin diye niye klanı kapattın ? İstatistik atmak kolay yakında bizde atarız beklemede kal kendinide birşey sanma bizim gözümüzde ASENA’sın

DeletedUser63773

Ziyaretçi
30 koyu buyuk bir ustunluk goruyon ya 2 ayin sonunda geriden geliyordunuz son dk one gectiniz buyuk basari goruyon ya bravo senin gibi eziklerle oynuyoruz ya yazik bize yeminle bole ezikleri konusturuyoruz diye cakma nwa nin yancilari sizi

Richie Rich

Okçu
kendini başarılı göstermeye çalışan bunun dışında hiçbir başarısı olmayan kişi çıkmış istatistik paylaşıyor. Peki coni sana sormak isterim hani siz startırrek ken istatistikte biz sizi baya bi tokatlamışken istatistik silinsin diye niye klanı kapattın ? İstatistik atmak kolay yakında bizde atarız beklemede kal kendinide birşey sanma bizim gözümüzde ASENA’sın

Hahahahahah bennsonra ozurndiledim hatam icin ve kabul ettim aynisini siz yaptiniz biz icinizden gecerken neden kalkip aciklama yapmadiniz bana boyle ayaklarla gelme git savas arsivlerinden bak herkes biliyodunne olduhunu ama aiz yaptiginizda hic aciklama yapmadiniz ???

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Adam olacak kapasite yok ondandir 30 koy one gecmisler 2 aydir savasda 30 koy ustune basa basa diyorum simdiki savas istatisligine bak yukari kaldir basini iyi bak 500 koy olacak o zaman diyarbakir karpuzu gibi yardik sizi hadi konusun icinizden nasil geciliyor gorun :)) 500 koy karpuz gibi yarilmis halde aglamakdan baska birsey yapamiyorsunuz

ressam12.

Kılıç Ustası
Adam olacak kapasite yok ondandir 30 koy one gecmisler 2 aydir savasda 30 koy ustune basa basa diyorum simdiki savas istatisligine bak yukari kaldir basini iyi bak 500 koy olacak o zaman diyarbakir karpuzu gibi yardik sizi hadi konusun icinizden nasil geciliyor gorun :)) 500 koy karpuz gibi yarilmis halde aglamakdan baska birsey yapamiyorsunuz

kardeşşş ayıp olmasın diye yazıyorum hani fark ettin mi bilmiyorum ama kimse tınlamıyor seni cevap ta vermiyor yeter vazgeç da kendi kendine yazmaktan :D sen bana nick i sole bakam merak ettim ;)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Birine laf atmak icin yazmiyorum iyi oku msjlari :) bize yazilan msjlarin aslini dogru olanini yansitiyorum sen iyi tanirsin bob :)

DeletedUser53334

Ziyaretçi
Hallederizle Barbarın savaşı başladıktan sonra kim nedir ne değildir zaten belli olacak sidik yarıştırmaya gerek yok. Barbar ve Star, Nwa ile savaştaydı şimdi Hallederizin girmesiyle dengeli bir savaş olacak zaten kimin ne olduğu bu savaşta belli olur bir zamanlar ben dünyanın hakimiyim her klan bana hizmet ediyor diyen adamın klanı 1 opta dağıldı bu dünyada, forumda boşa asıp kesmeye gerek yok neyin ne olduğu oyunda gözükür zaten iş tamam olunca kazanan yapar reklamını

Richie Rich

Okçu
Hallederizle Barbarın savaşı başladıktan sonra kim nedir ne değildir zaten belli olacak sidik yarıştırmaya gerek yok. Barbar ve Star, Nwa ile savaştaydı şimdi Hallederizin girmesiyle dengeli bir savaş olacak zaten kimin ne olduğu bu savaşta belli olur bir zamanlar ben dünyanın hakimiyim her klan bana hizmet ediyor diyen adamın klanı 1 opta dağıldı bu dünyada, forumda boşa asıp kesmeye gerek yok neyin ne olduğu oyunda gözükür zaten iş tamam olunca kazanan yapar reklamını

tam olarak denge olacağına emin misin dünya başından beri nerdeyse hiç savaşmamız hallederiz klanı ve nwaya karşı, barbar ve dünya başından beri hiç durmamış olan stardan bahsediyoruz. Tabi ki bahane uydurmaya gelinirse seninde dediğin gibi milyonlarca bahane uydurulur fakat bu zamana kadar neyi nasıl oynadığımız belli bu saatten sonrada aynı şekilde devam edecek kaybedersek de ben burda olucam delikanlı gibi kaybettik derim ama şuan 500 köy önde olduğum savaş hakkında susmayacağım hele ki üzerime iftiralar atılırken kimse de kusura bakmaısn daha iyi olduğunu düşünen varsa sahalarda görelim herkesi

DeletedUser68209

Ziyaretçi

Çılgın Kral'ın olduğu yerde kimse dengeden bahsetmesin lütfen ;)

DeletedUser69451

Ziyaretçi
Bende olaya dahil olayım o zaman. Kafamdaki soru işaretlerine yanıt bulamıyorum. Birde burdan yanıt arayım. simdi;
1- STAR klanı NWA ile kafa kafaya gidiyordu da NWA 'nın son opunda neden bütün destekçi listesinde barbar oyuncuları vardı. Kafa kafaya giden savaşta buna zerre gerek duyulmazdı halbuki. ( o gün barbarın kimseyle savaşı yoktu bariz belliydi barbarın desteklediği)
2- BARBAR klanı ile birleşme olduktan sonra iyice güçlendiniz. yani 1v1 savaşta bile iyi gidiyordunuz ona rağmen BARBAR da dahil olunca bariz güç farkı ortaya çıkmıştır. Ona rağmen neden Jungle gibi çokda iyi oyuncu olmayan itici bir karekteri ( ve yanındaki JÖH klanı artıklarını -TATANGASWAT hariç) extradan hiç oyuncu olmayan zagorakiss nickli çöp arkadaşları kandırıp boş vaatlerle ve bunlar aracılığı ile birçok oyuncuya da ulaşmaya çalışarak neyin mücadelesine girdiniz? Hani zaten içinden geçiyorsunuz NWA 'nın buna gerek duyulacak ne oldu? vura vura alıyordunuz 2v1 ?
3- STARKEN sesi soluğu çıkmayan adamın biri BARBAR'a yamanınca bana şu mesajı atmış. HAŞ sizden yana savaşa girecek umutlandınız. Simdi guzel kardeşim oyuncu dosyana bakıyorum w basindan beri 6.klanın BARBAR. Benim tek klanım NWA. Yani bunu yazacak başka adam yokmuydu da sen yazdın? Hangi yüzle yazdın? yok olmadı HAŞ da size geçsin NOP ALARM SOA CİN falan da geçsin 56yı bırakıp. Simdi sen yaparken iyiydi biz müttefik olunca neden ağlamalar başladı daha op yemeden?
4- Bu worldün kaderi başladığı gün yazıldı. Yinede umutlanan varsa buyursun umut fakirin ekmeği sonuçta umutsuz yaşayamaz insan..