Kim Kapatacak ??

• Konuyu başlatan DeletedUser56070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69268

Ziyaretçi
şöyle bakayım dedim bir forumu yazılanlardan anlaşılıyor ki çok fazla özgüvene sahip oyuncu var sanırım arkadaş sadece sormuş kim kapatır diye ben kapatırım dememiş ki :)

uyznlar

Ağır Atlı
Hallederizin hamlesine göre kendiliğinden cevaplanacak bir soru, bu dünyanın sonucunu Hallederiz belirleyecek

hamlelerini yapsalardı çoktan yaparlardı herhalde adamlar karpuz gibi yarmışlar nwa yı :) kıtaya girmişler

Ama haş tarafından bende bir hamle bekliyorum barbara karşı yukarıdan haşın hamlesi eski lust ekibi felan klandan çıkma olayları da olursa dünya tam tersine döner :)

DeletedUser69451

Ziyaretçi
karpuz gibi yarmışlar NWA yı diyorsun he. vay be. neyse karpuzum yok ama sana başka birsey yedirecegim insallah buraya gelip :))

DeletedUser63773

Ziyaretçi
tayıp kardesım yarmıslar felan ayıp kanka sen kotu nıyetle soylemedın emınım bundan ama sonucda oyun bu kaybeden de olur kazananda kalp kırmmak onemlı olan gıder karsı taraf cıns cıns konusur verırısın cevabını otururlar yerıne

uyznlar

Ağır Atlı
tayıp kardesım yarmıslar felan ayıp kanka sen kotu nıyetle soylemedın emınım bundan ama sonucda oyun bu kaybeden de olur kazananda kalp kırmmak onemlı olan gıder karsı taraf cıns cıns konusur verırısın cevabını otururlar yerıne
doğrudur yanlış anlaşılma olabilir tabirlerim biraz garip geliyor çoğu kişiye :)

(özür dilerim nwa ekibi başarılar :))