Kim Kapatır ?

Tarafını seç

• Toplam oy kullanan
    184

Se7eN

Okçu
Kolpa-Kasırga-Paşa-Problem-Güntürk-Poke...

Ben şahini tanıyorsam o dünya falan kapatamaz.

DeletedUser72331

Ziyaretçi
Ceset gibi klanlarin umarim nesli tukenir. Ne anliyorsunuz her onunuze geleni klana almaktan ki ?

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
200 kişi birleşmekten ne anlıyorsunuz 20 kişi kapatacak diyen çogu arkadaşım sorarım bulundugunuz klanlar kaç kişilik ekipler halinde takılıyor

Kasırga klanı ceset olusumundan önce klanlar camiasının gördüğü en kalabalık sözde aile klanı idi 74 klan ile şimdi burada şova dökmeyin ceset klanları durusunu değiştirmemiş mevcut birleşimden olusan dostları ile oynamaya devam etmiştir.Mesele dünya kapatmak değildir sözde cesete dünya kapattırmak istemeyen klanlara cevap vermektir.

UNCHARTED

Dük
Ceset gibi klanlarin umarim nesli tukenir. Ne anliyorsunuz her onunuze geleni klana almaktan ki ?

Normal dünyalar için haklısınız.

Her önüne geleni klana almak nerede çokluk hesabına döner kesinlikle.

Ama üniversite olan dünyada bu bir stratejidir.

Örneğin 55. Dünyada Dejavu renk ve ceset arasında bir klanı bünyesine katarak tampon yaptı.

Dünyayı kapatana kadar saçma bir hamle olarak görüyordum fakat ellerine kollarına sağlık tertemiz kapattılar dünyayı bu sayede :)

*KepçeciX*

Okçu
Bazı arkadaşlar 20 kişi kapatacak niye 200-300 kişi bulunuyo diyr boş sözler sarfediyo. Lakin üniversiteye o 20 kişinin Attığı hamla iki seneye kapatılacağını düşenemiyo sanırım. Burada kişiler değil klan ismi önemli.

55 de Dejavu Sas kapattı. Toplamda 300-400 kişi vardı üniye ham atan. Onlarda dejavu Sas ismiyle kapansın diye. TUby klanlarıda yardım etti. Kimse buradaki saçma muhabbeti yapmadı.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Sonuçta kimse kimseyi zorlamıyor isteyen istediğini yapar 200-300 kişi bunu kabul etmişse elden bir şey gelmez