Kilitlerden Kurtulma Zamanı! Denize Açılıyoruz! Kader Denizleri seni bekliyor!

'Oyun Etkinlikleri' forumunda Mr.Storm tarafından 2 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Mr.Storm

  Mr.Storm Topluluk Yöneticisi Klanlar Ekibi

  Katılım:
  10 Ağustos 2012
  Mesaj:
  4.552
  Alınan Beğeniler:
  462
  Tarih boyunca klanlar karadan çıkmadı ve sadece dağların, ormanların ve eteklerin stratejik ihtimaline odaklandı. Oysa, kıyıya gelen gemileriyle kıyılara ulaşan uzak deniz kaptanlarının eşlik ettiği elçilerimiz surlarımıza daha yeni döndü. Köylülerimizi sulara sokmayı teklif ediyorlar ve toprakları ortaya çıkaranlara zenginlik vaadiyle yeni adalara keşif gezisine çıkıyorlar. Mürettebat için askerler çoktan toplanıyor; sulara gitme zamanı!
  Cesur Şövalyeler,

  Yeni etkinliğimize hoş geldiniz!! "Kader Denizleri"nde güçlü eşyaları bulabilmek için 14 gün sürecek bir yolculuğa çıkacak ve keşfedilmemiş topraklara gideceksiniz.

  Bu etkinlikte mürettebat toplamak için oyun içi eylemlerde bulunmanız, mürettebatı kullanarak Kaptanlar kiralamanız ve onların eşliğinde adaları keşfetmeniz gerekmektedir. Yeni toprakları ortaya çıkardığınızda, her gün, eşsiz yeni bir hazine çıkacak ve her Kaptan bu hazineyi bulabilmek ve size getirmek için bir şans elde edecek. Ancak son derece önemli hazineler ancak bir adanın tamamı keşfedildiğinde ortaya çıkar.

  YouTube videomuzda etkinlik hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.  Umarız yeni etkinliğimizde eğlenirsiniz. Düşüncelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen geri bildirimlerinizi BU KONU üzerinden bizimle paylaşın!

  Klanlar Takımınız​
   
  lockedman.23 bunu beğendi.