Kezzap(Cız) vs ALFA

Deleted User - 5206526

Ziyaretçi
@Ulluuhhh öncelikle teşekkür ederim, senin de ellerine sağlık. Burada olan atışmalar ve sataşmaların çoğunluğu eğlence amaçlı yapılan, fazla takmamak gereken durumlar. En azından kendi klanım adına bunu söyleyebilirim. Fakat eleştirdiğimiz konularda ise abartı dışı olanı anlattık. Yapılan yanlışlar vs...

Sizin oyuncularınız sende dahil ve klanınızla ilgili söyleyebileceğim tek şey ise, gerçekten organizasyon konusunda bizden daha iyi iş çıkardınız ve oyunun hakkını verdiniz. Sırf bu yüzden sizi ayrıca tebrik ederim.

Klan olarak bu dünyada bi beklenti yada bi çabamız gayretimiz kalmadı. Oyuna devam edecek tüm klanlara başarılar dilerim.

''Keşke böyle olmasaydı'' diyeceğimiz, kendi adımıza doğru bulmadığımız bi çok olayla karşılaştık.
Bu olaylar sebebiyle, bunun bi oyun olduğunu bu sebeple fazla gözümüzde büyütmememiz gerektiğini bir kez daha anladım.

benim diğer oyunculara lafım yok elinize sağlık. @baco ya ayarım sadece @Soresgerakurdan hocam seninde eline sağlık iyi aralar attın(benim tahminim).