Kent - Tatava

• Konuyu başlatan Deleted User - 5568329
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Tek taraflı rapor paylaşmak olmuyor kapatalım Bu başlığı artık :)) elinize sağlık.
bu başlığı klanimiz adina actim. Sadece kent tatava savasi özelinde açmadım. Dizlerinde elinize sağlık. Verdiginiz mücadele icin sizleri tebrik ediyorum.

Y A M A T O

Okçu
19 kılıç ve 200 casus ile atılan misyoner bence bayağı bir zorlamıştır. Keşke yanına 500 de şah koysaydı kesin alırdı köyü :D

iNTyCoM*

Mızrakçı
ozelikle baslik icin uzgunum burda yazildigi icin cevap vermek istedim.
Dehset alca klanlari ya küçümsuyorsunuz. Yada algi yapiyorsunuz.Burda bence mutefiğiniz olan klanlara bunu sorsaniz daha makul olur. Dehset-yargi alcaz bakin bu bana degil size saldiri atmiyormusunuz. Oldu da hadi biz yenildik gittik bu dude demezmi siz saldirmadiniz biz tek basimiza yendik suan soylenen sey bunun imasidir.Yapilan mutefiklere olan saygisizliktir simdiden alt yapi calismalari baslamiş gibi dostluklar olmuş kasarli tost.
Kuramadığın ve kuramıcağın dostluklarla ilgili yorum yapmak aslında haddine değil ama, sen Bi çare heryere sarıldığın için burda da hadsizlik yapıp yorum yapma gereği duymuşsun diyelim. Sizi Bi silip atalım da müttefik ve dost olduğumuz insanlarla neler konuşucağımızın kararını hep beraber veririz, o konuda kafan çok rahat olsun. Ortalık karıştırmaya senin beyin kapasiten yetmez zorlama :)

gogoleyte

Acemi
Herkes kafasına göre atıp tutmuş bişeler söylemiş savaşın içinde olmayıp kendine pay çıkaran mı ararsın, boş yapmayı hobi edinen mi ararsın her türden var bu forumda.

ÖNCELİK OLARAK ŞUNU BELİRTELİM BİZ BURAYA 15 KİŞİLİK EKİPLE KATILDIK. BİZ HİÇ BİR ZAMAN KİMSENİN HİMAYESİNE GİRMEDİK HER ZAMAN KENDİ BİLDİĞİMİZ DOĞRUYLA İLERLEDİK. BU SADECE BU DÜNYA İÇİN DEĞİL ÖNCEKİ DÜNYALARDAKİ DURUŞUMUZDA BU ŞEKİLDE OLDU.

HARİTA GEREĞİ ARKAMIZDA GELİŞEN BİR GÜÇ OLUŞMASINI İSTEMEDİĞİMİZDEN KENT KLANINA SAVAŞ İLANI VERDİK. ZATEN BU SAVAŞ ŞİMDİ OLMASA 2 AY SONRA OLACAKTI VE HARİTA OLARAK YİNE BİR ÇIKMAZIN İÇİNDE OLACAKTIK.

BİZ SAVAŞMAKTAN ZEVK ALAN BİR KLANIZ. HARİTAYI AÇIK MAVİ OLARAK DEĞİL KIRMIZI OLARAK GÖRMEK HOŞUMUZA GİDİYOR. SİLİNECEKSEK SAVAŞARAK SİLİNİRİZ. 2 SALDIRI ALDIĞIMIZDA KLAN DEĞİŞİP KAÇAN BİR EKİP OLMAKTANSA SAVAŞARAK SİLİNEN BİR EKİP OLURUZ BU DÜŞÜNCE DEĞİŞMEZ.

BU YORUMA SAÇMA SAPAN CEVAP VERENLERDE OLACAKTIR ÇOK UMURSAMADIĞIMI VE BU BAŞLIĞA İLK MESAJIM OLDUĞUNU BELİRTİYİM.

KENT KLANININ ELİNE SAĞLIK DİYORUM SAVAŞMAYA DEVAM

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Kuramadığın ve kuramıcağın dostluklarla ilgili yorum yapmak aslında haddine değil ama, sen Bi çare heryere sarıldığın için burda da hadsizlik yapıp yorum yapma gereği duymuşsun diyelim. Sizi Bi silip atalım da müttefik ve dost olduğumuz insanlarla neler konuşucağımızın kararını hep beraber veririz, o konuda kafan çok rahat olsun. Ortalık karıştırmaya senin beyin kapasiten yetmez zorlama :)
hiç kimseye sarilmiş degiliz haritamiz ortada bilende biliyor.Sen dostlarini kucuk görup onlarin savasta etkisi olmadigini ima edip rapor istemisin dostalarin sana gereken raporlari atmiş olmali ki gelip burda saygisizca laflar ediyorsun.Hadsizlik yalan dolan algi yapan kimse odur.
ben yalan soylemiyorum raporlar istatistikler ortada.

peki senin bu soyledigin bir kaniti varmi yoksa dusunmeden yazip algi yaratmak istedin.
hadsiz kim gorelim.

dewo66

Acemi
Herkes kafasına göre atıp tutmuş bişeler söylemiş savaşın içinde olmayıp kendine pay çıkaran mı ararsın, boş yapmayı hobi edinen mi ararsın her türden var bu forumda.

ÖNCELİK OLARAK ŞUNU BELİRTELİM BİZ BURAYA 15 KİŞİLİK EKİPLE KATILDIK. BİZ HİÇ BİR ZAMAN KİMSENİN HİMAYESİNE GİRMEDİK HER ZAMAN KENDİ BİLDİĞİMİZ DOĞRUYLA İLERLEDİK. BU SADECE BU DÜNYA İÇİN DEĞİL ÖNCEKİ DÜNYALARDAKİ DURUŞUMUZDA BU ŞEKİLDE OLDU.

HARİTA GEREĞİ ARKAMIZDA GELİŞEN BİR GÜÇ OLUŞMASINI İSTEMEDİĞİMİZDEN KENT KLANINA SAVAŞ İLANI VERDİK. ZATEN BU SAVAŞ ŞİMDİ OLMASA 2 AY SONRA OLACAKTI VE HARİTA OLARAK YİNE BİR ÇIKMAZIN İÇİNDE OLACAKTIK.

BİZ SAVAŞMAKTAN ZEVK ALAN BİR KLANIZ. HARİTAYI AÇIK MAVİ OLARAK DEĞİL KIRMIZI OLARAK GÖRMEK HOŞUMUZA GİDİYOR. SİLİNECEKSEK SAVAŞARAK SİLİNİRİZ. 2 SALDIRI ALDIĞIMIZDA KLAN DEĞİŞİP KAÇAN BİR EKİP OLMAKTANSA SAVAŞARAK SİLİNEN BİR EKİP OLURUZ BU DÜŞÜNCE DEĞİŞMEZ.

BU YORUMA SAÇMA SAPAN CEVAP VERENLERDE OLACAKTIR ÇOK UMURSAMADIĞIMI VE BU BAŞLIĞA İLK MESAJIM OLDUĞUNU BELİRTİYİM.

Oyundan zevk almayı düşünmeyenlerin düşünceleri:
bana pre verin pre ile oynarım prem yoksa oynamam

Ne abi 1 tane klan ile mi oynıycaz 9517613161 tane klanımız olsun yoksa oynanmaz

KARAESKİ

Kılıç Ustası

15 kişilik ekipsiniz, kendi bildiğiniz doğrularla ilerlediniz madem neden pıtır klanından cem abi tatava düşerse ben silinirim tatavaya siz vurmayın tatava dudeye vuracak beni rahatlatacaklar diyor ''sanki biz pıtır için dünyaya başlamışız:)))'' üstelik dude ile aranızda bildiğim kadarıyla saldırmazlık varken? bunada bir cevap verirseniz çok sevinirim açıkçası.

gogoleyte

Acemi
15 kişilik ekipsiniz, kendi bildiğiniz doğrularla ilerlediniz madem neden pıtır klanından cem abi tatava düşerse ben silinirim tatavaya siz vurmayın tatava dudeye vuracak beni rahatlatacaklar diyor ''sanki biz pıtır için dünyaya başlamışız:)))'' üstelik dude ile aranızda bildiğim kadarıyla saldırmazlık varken? bunada bir cevap verirseniz çok sevinirim açıkçası.
CEM BANA DA AYNI FİKİRLE GELDİ AMA GÖRDÜĞÜN GİBİ CEMİN DEDİĞİNİ DEĞİL KENDİ BİLDİĞİMİZİ YAPTIK. CEM KENDİ DÜŞÜNCESİNİ SİZE İLETMİŞ. AYRICA KESİNLİKLE KENT BİZE SALDIRMASIN DEMEDİK. GELENE GELME DEMEYİZ AMA GİDECEĞİMİZ YERİ DE KENDİMİZ SEÇERİZKİ SEÇTİKTE.

-SanJi-

Milis

Senin ve ekibinin de emeğine sağlık, keyifli savaş oluyor hemde daha 6-7 gündür savaşmamıza rağmen
Bugün için üzüldüğüm tek nokta, senin köylerde sadakat hep 12-15 arasında kaldık :) Tekrardan elinize sağlık keyifli oyunlar dilerim

DuaLFys

Acemi
Terbiyesiz herif ne kadar küstah bir insansın sen forumda böyle rahat hakaret edebiliyorsun