Kent - Tatava

• Konuyu başlatan Deleted User - 5568329
  • Başlangıç tarihi

EbitaF

Milis
Bu işin komik tarafı bu lafları bana söylerken 10 saat ten mis yiyip köy vermenden başka bir sorun yok, at-cek yapamamak bir oyunu bilmiyor anlamına da gelmez okadar iyi biliyordum neden köylerini düşürdün diye sorarlar adama ;)

Ayrıca kendini güzel pazarlamis demişsin çok şükür ben kimseye kendimi pazarlamam sen kafanı yorma emincim umarım başka bir yerde karşı karşıya geliriz bakalım heaabina bakıcı Arıtan kim olucak

Öncelikle bu olayda beni kırmayıp verdiği sözü yerine getiren ve senin köylerini toplayan insanlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Köylerimi bilerek bıraktığımı bilen biliyor ama sen ara atamadığım veya at-çek yapmasını beceremediğim için kaybettim diye bilsen de olur ;)

Ayrıca ben oyunu bilmediğini söylemedim. Böyle bir şey benim haddime değil. Yukarıdaki metinde yazdığım şeyi gözden kaçırdığını düşünerek altını çizerek tekrar söylüyorum, ''ara atmasını beceremeyen, at-çek yapmasını bilmeyen birisi'' dedim. Merak etme bunları yapamayan tek kişi sen değilsin :p

İşin esas tuhaf yanı ne biliyor musun? Hiçbir şey söylemeden düşman klana geçtiğinde sesini çıkarmayan sen şimdi köylerini kaybedince forumda cevap veriyorsun. Senin için bu oyunda köylerinden daha önemli bir şey yok gibi duruyor. Seni tanıdığımda bir dost kazandım sanmıştım fakat yanılmışım...

Senin de dediğin gibi elbet başka bir dünyada karşı karşıya geliriz. O zamana kadar bol bol ara atma alıştırması yap. Birde at-çek yapmasını öğrensen iyi olur ;)

Düne kadar forumda kayıt bile acmamistim fakat sağ olsun bir arkadaşımın senin bu yazdığın sözlere ithafen yazma gereği duydum köy bu oyunun bir parçası oyuna köylere aşık değiliz keyif almak için oynuyoruz ilk op yemenizde preye dönen ekip arkadaşlarıma selam olsun pre nasıl kasılır öğrenmek istersem size danışrim

Ayrıca geçişim Sessiz sedasız değil sanırım daha bir birinizden haberiniz yok boyle bir diyolag ta olmak ta gerçekten üzücü istediği olmayınca cirkeflik yapan küçük çocuklar gibisin bu moddan çıkmanı öneririm :)

EbitaF

Milis
Benim yaptığımı düşündüğün şeye çirkeflik demeden önce kendi yaptığın şeye sözlükte ve argoda ne denir önce ona bak :)

Seninle beraber klandan çıkan başka insanlar da oldu. Hiç biriniz için KENT klanı ile konuşup bunları klandan atıp köylerini toplayın demedim. Sen KENT klanına geçtikten sonra gidip o insanlarla senin köylerini toplamaları için de konuşmadım.

Foruma yazdığım yazıya istinaden onlar bana ulaştı ve gerçekten hesabın bakıcılığını benim yapıp yapmadığımı sordular. Bende kendilerine senden bakıcılık geçmişinin ekran görüntüsünü istemeleri halinde bu sorunun cevabını alacaklarını söyledim. Sen kendi söylediğin yalanlar yüzünden bu duruma geldin. Forumda bireysel olarak sana da laf söylemezdim fakat etrafta söylediğin yalanlar canımı sıktığı için senin ne derecede becerikli bir oyuncu olduğunu belirtmesem olmazdı :)

İkinci op öncesi discord'da konuştuğumuz şeyleri de hatırlıyorum. Klandan çıkmadan önce GOGOLEYTE ile konuştuğun şeyleri de biliyorum merak etme. Bu oyun için, 3-5 köy için senin küçüldüğün gibi küçülmedim bugüne kadar.

Bir şeyler öğrenmek isteyene kapımız her zaman açık fakat senin pre kasmaktan ziyade hem oyun anlamında hem de ahlaki değerler hakkında öğrenmen gereken daha başka öncelikli şeyler var ;)

Benim yaptığımı düşündüğün şeye çirkeflik demeden önce kendi yaptığın şeye sözlükte ve argoda ne denir önce ona bak :)

Seninle beraber klandan çıkan başka insanlar da oldu. Hiç biriniz için KENT klanı ile konuşup bunları klandan atıp köylerini toplayın demedim. Sen KENT klanına geçtikten sonra gidip o insanlarla senin köylerini toplamaları için de konuşmadım.

Foruma yazdığım yazıya istinaden onlar bana ulaştı ve gerçekten hesabın bakıcılığını benim yapıp yapmadığımı sordular. Bende kendilerine senden bakıcılık geçmişinin ekran görüntüsünü istemeleri halinde bu sorunun cevabını alacaklarını söyledim. Sen kendi söylediğin yalanlar yüzünden bu duruma geldin. Forumda bireysel olarak sana da laf söylemezdim fakat etrafta söylediğin yalanlar canımı sıktığı için senin ne derecede becerikli bir oyuncu olduğunu belirtmesem olmazdı :)

İkinci op öncesi discord'da konuştuğumuz şeyleri de hatırlıyorum. Klandan çıkmadan önce GOGOLEYTE ile konuştuğun şeyleri de biliyorum merak etme. Bu oyun için, 3-5 köy için senin küçüldüğün gibi küçülmedim bugüne kadar.

Bir şeyler öğrenmek isteyene kapımız her zaman açık fakat senin pre kasmaktan ziyade hem oyun anlamında hem de ahlaki değerler hakkında öğrenmen gereken daha başka öncelikli şeyler var ;)
Sürekli bir soyledigin yalanlar söz konusu oluyor bence piskolojik sorunların var kafanda kurup oynuyorsun arada bir oksijen almanı tavsiye ederim söylemlerin carpitici köylerini kaybederken forumda cevap veriyorsun tarzı bir konuşma sanki ağlama duvarına gelmişim gibi oluyor burda isim vererek ithamda bulunduğunu unutuyorsun dediğim gibi oksijen almayı ihmal etmemelisin

Ben herzaman yaptığım şeylerin arkasındayim koy alınır köy verilir bu oyunun bir parçası geçen pazartesi başlamadik bay at-cek bey ;)

Bunlar da son sözlerim olsun bir ara karşılaşırsak bunları sana hatırlayacağım dan emin ola bilirsin o zaman da böyle arkalarda kalma ama bu tavırlarını bekliyor olacağım tabi gönlünden gelip köylerini birakmazsan ;)

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Sürekli bir soyledigin yalanlar söz konusu oluyor bence piskolojik sorunların var kafanda kurup oynuyorsun arada bir oksijen almanı tavsiye ederim söylemlerin carpitici köylerini kaybederken forumda cevap veriyorsun tarzı bir konuşma sanki ağlama duvarına gelmişim gibi oluyor burda isim vererek ithamda bulunduğunu unutuyorsun dediğim gibi oksijen almayı ihmal etmemelisin

Ben herzaman yaptığım şeylerin arkasındayim koy alınır köy verilir bu oyunun bir parçası geçen pazartesi başlamadik bay at-cek bey ;)

Bunlar da son sözlerim olsun bir ara karşılaşırsak bunları sana hatırlayacağım dan emin ola bilirsin o zaman da böyle arkalarda kalma ama bu tavırlarını bekliyor olacağım tabi gönlünden gelip köylerini birakmazsan ;)
kent klanlarıyla ilgili özel mesajlarınızda kullandığınız tabirleri size bir sonraki gireceğiniz wordde de yedireceğim. 3 evetle güle güle

EbitaF

Milis

Ahahaha bütün bu yazdıklarımdan psikolojik sorunlarım olduğu çıkarımı yapıp tedavi yöntemi tavsiye etmen güzelmiş. Fakat bütün bu yazdıkların kendini tarif ediyor :) Senin gibi yalan dolanla işim olmaz. Buraya ne yazıyorsam o, ne eksiği ne fazlası var. Daha fazla polemik yaratmaya gerek yok başka dünyalarda elbet karşılaşır hesaplaşırız

Misyonerist*

Mızrakçı
Hayatımda 19292 tane yerin forum adminini gördüm birisi birisine sövdüğü için rahatsızlığını dile getiren adamı "ahkam kesmeyelim" diye manipüle etmeye çalışanını ilk defa görüyorum. (Işlerden dolayı anca forumu okudum sadece bir yorumdur. Konunun geçtiğini biliyorum bir rahatsızlık dile getirildi sadece.)

EbitaF

Milis
@YeniLmez Arm@da ile özelden konuştuk olayı tatlıya bağladık. Bazı yanlış anlaşılmalar olmuş :) Bire bir konuşmadan forumda böyle bir polemiğin içinde bulunmak hoş olmadı