Kent - Dudecik

İBK..

Kılıç Ustası
Adam forumda yazı yazarken oyunda köy veriyor. Bu tasmanızı geçirenler alkol mü veriyor sizlere. Geceleri ayin falan mı yapıyorsunuz şöyle iyiyiz böyle güzeliz. Bi op yapsak yokederiz falan diye konuşup birbirinizi mi yalıyorsunuz ? Bence aman daha çok yalayalımda köylerimizi almasınlar diğer arkadaşlarımızı topladıkları gibi bizi de toplarlar diye korkuyorsunuz.
Bu arada alkol kullanmıyorum

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Puhahahahahhah olum bu umut pınarının kaynağını söyleyin de oraya çadır kuralım. Sizin bu kadar başarılı şekilde kim kandırıyo arkadaşım ? :D
exite gidem kente vurun diyem, dehşete mesajları iletem sanjiye yazam pasiflerimin kamilerini attıram sonra onları toplayam 65k balta yakalatam katlama açam köylerimi 300 ün üstüne çıkartam sonra tekrar yıktıram her konuşmada uslüp ahlak diyem en iyi ben savaşam..

en ahlaklı en uslüplü tehditvari konuşan sağa sola yazan, savaşmak harici başka yollar deneyen sizsiniz lafa gelince en iyi savaşanda sizsiniz, en çok köy verende sizsiniz.

İBK..

Kılıç Ustası
Hiç şüphesiz bu oyunun tek kazananı var .
Tribal wars
O yüzdendir tartışmalarının saygı ve ahlak kurallarına yapmaya özen gösterin.
Hiçbir türlü hakaretim bulunmadı ama arkadaşları görüyosun alkolikten tut nereye kadar getirdi :d ben de anladım bunlar böyleymiş

esmer.aY**

Mızrakçı
Hiçbir türlü hakaretim bulunmadı ama arkadaşları görüyosun alkolikten tut nereye kadar getirdi :d ben de anladım bunlar böyleymiş
2 mis git gel yapıyoruz şu köyüne bak allah için zevkli değil böyle. sadakat 66 3 mis çıkıcam birazdan. Sen beceremiyorsan arkadaşlarına söyle tutsunlar köyünü artık sav mı atıyorlar ara mı atıyorlar ne yapıyorlarsa. Gerçi onlarda sizin köylerin düşmesini bekliyor kendileri belki bi ihtimal biz alırız diye. Rs klanından geçenlerin de kamileri kullanılıp PASİF diye toplanmaya başlıyor heralde. Yazık halinize. Bu RS klanındakilerin de neden diplomasi yaptığını hala anlayamıyorum :)

İBK..

Kılıç Ustası
2 mis git gel yapıyoruz şu köyüne bak allah için zevkli değil böyle. sadakat 66 3 mis çıkıcam birazdan. Sen beceremiyorsan arkadaşlarına söyle tutsunlar köyünü artık sav mı atıyorlar ara mı atıyorlar ne yapıyorlarsa. Gerçi onlarda sizin köylerin düşmesini bekliyor kendileri belki bi ihtimal biz alırız diye. Rs klanından geçenlerin de kamileri kullanılıp PASİF diye toplanmaya başlıyor heralde. Yazık halinize. Bu RS klanındakilerin de neden diplomasi yaptığını hala anlayamıyorum :)
Sen de biraz zevk al diye bırakıyorum

KARAESKİ

Kılıç Ustası
İmalı imalı konuşma. Senin içinden geçerim bak.
tugay ben çadırı kurdum önlerine. arkadaşlara göre bu dünya savaşarak değil masada kazanılıyormuş ya. savaş nedir nasıl kazanılır görecekler :D erkek gibi savaştığını idda eden ekibin bana attıkları mesaja bak. düşünmediniz mi hiç misafir hesaptan yazıyoruz ama bunlar bizi rezil ederler diye.
a1d1150e-37a0-4c60-b34b-d2dcbe21aaa5.jpg

Shockz

Acemi
Bu meteor yağmuru kendi üstlerine yağıyor herhalde yıkılan hep meteorun köyler oluyor 1-2 gün önce 60 puan köy gördüm nasıl bir meteorsa sağlam yağmış köyde taş üstünde taş kalmamış :D

Tabb34

Mızrakçı
Meteor hakkında arkadaşların bu göktaşı benzetmesiyle yapılan bütün mizahları kınıyorum !

Meteor basketbol topu markasıdır. Arkadaşlarda onu temsil ediyorlar belki de

İnanmayanlar icin görüntü ektedir.

Eklentiler

• A1D1C11A-C937-4C9F-9AE7-15C7CC081E4B.jpeg
    A1D1C11A-C937-4C9F-9AE7-15C7CC081E4B.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 0

La Calin*

Kılıç Ustası
tugay ben çadırı kurdum önlerine. arkadaşlara göre bu dünya savaşarak değil masada kazanılıyormuş ya. savaş nedir nasıl kazanılır görecekler :D erkek gibi savaştığını idda eden ekibin bana attıkları mesaja bak. düşünmediniz mi hiç misafir hesaptan yazıyoruz ama bunlar bizi rezil ederler diye.
35656 adlı eklentiyi görüntüle
Bu hesabın bizimle alakası yok :D bu foruma dışardan girip bakan azcık oyun tecrübesi olan bile böyle bi şeyin ne kadar anlamsız oldugunu anlar.Kötü algı yaratıyorsun.Yetmez senden daha yaratıcı bi şeyler bekliyorum.

ZuzuX

Kılıç Ustası
35656 adlı eklentiyi görüntüle
Misafir970696 her kimsen çık ortaya :D

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
Meteor hakkında arkadaşların bu göktaşı benzetmesiyle yapılan bütün mizahları kınıyorum !

Meteor basketbol topu markasıdır. Arkadaşlarda onu temsil ediyorlar belki de

İnanmayanlar icin görüntü ektedir.

Paket yapabilir miyiz mizahı, ben yarın da gülmek istiyorum.

Bu arada topun linki var mi :D

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Bu hesabın bizimle alakası yok :D bu foruma dışardan girip bakan azcık oyun tecrübesi olan bile böyle bi şeyin ne kadar anlamsız oldugunu anlar.Kötü algı yaratıyorsun.Yetmez senden daha yaratıcı bi şeyler bekliyorum.
tamam o zaman bundan sonra raporlarınızı, köy puanlarınızı falan koyarım. herkes için iyi algı yaratırım. insanlar nasıl savaşmamaları gerektiğini öğrenirler