Kent - Alfa

WildGoat

Mızrakçı
Haritaya bakmam bazı şeyleri görüp yazmamla benim nasıl bi problemim olabilir acaba ? Bunu o mükemmel beyninle bi anlat.

Sana o postu ve haritayı atmamın sebebi aklınca yaptığın şakaydı. Yukarı doğru gider okursan anlarsın.
Sana haritada içinizde sizin verdiğiniz ya da almalarına izin verdiğiniz büyük köy ya da barbar neyse onları attım.

Sonra sana sadece siz değil diğer klanlarla birlikte şunları da yapıyor bu 3 klan dedim.

Umarım şimdi anlaşıldı Bilal oğlan.

SON : METEOR oyuncusu değilim, ALFA oyuncusuyum.

Kanka senin sanırım bazı problemlerin var o iş haritaya bakmakla olmuyor bizzat takip ettim adamlara köy paslayan falan olmadı ki bölgedeyim benden iyimi biliceksin? Adamlar tamamen barbar köylere giriyor köy paslama falan hoş laflar değil emin olmadan bu şekilde konuşmam çok saçma ve bir o kadarda boş.
Ayrıca istersek köy de bırakabiliriz bu bizim kararını vereceğimiz bir konu seni yada başka hiç kimseyi sebebiyle birlikte ilgilendirmez. Biz düşman ilan ettikten sonra herkesi baktık olmuyor diyip en azından geri vitese takıp düşmanın koynuna girmiyoruz :D Yapacağımız hiç bir diplomasi hareketi sizi ilgilendirmez şu saatlerden sonra Bu meteor savunucuların genel problemi masal anlatarak kendilerini acındırmak çok sıkıldım bu işten uğraşılmaz tiplersiniz gerçekten.

Bu adamların psikolojik sıkıntısı var reis, ben artık emin oldum :D

WildGoat

Mızrakçı
DEHŞET tarafı için salmadı diyen 2 arkadaş, bilerek mi saf yapıyorsunuz yoksa birşeylerden mi haberiniz yok ?

619 / 520
609 / 510
610 / 509

Bu arada KENT i zerre yadırgamıyorum. Hatta takdir ediyorum.
Adamlar doğru düzgün savaşmadan onun bunun abi çekmesiyle dünyanın çok büyük bi alanına sahipler.
Valla helal olsun zekaya saygı duymak gerekiyor.
Böyle şakşakcı tayfa olduğu sürece ne W71 SOA türevleri biter, ne W72 KENT türevleri biter.

Eklentiler

• Screenshot_20220827-091508_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20220827-091508_Tribal wars.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20220827-091408_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20220827-091408_Tribal wars.jpg
    544,6 KB · Görüntüleme: 54

Shockz

Acemi
Dostum savaşmaya gidiyoruz işte atlaya zıplaya ninja olduk savaşmadan mı kapatalım dünyayı ne istiyorsun

sunu anlayamadım kent ve dehset zaten muttefık degılmı

bır muttefıgın 1 muttefıgı sınıra tasıması nezamandan berı yanlıs oldu orada bır anlam karmasası yasıyorum

dehset meteorun mu muttefıgıde kente koy saldı dıye sorun oluyor buna acıklık getırebılırmısın ?
DEHŞET tarafı için salmadı diyen 2 arkadaş, bilerek mi saf yapıyorsunuz yoksa birşeylerden mi haberiniz yok ?

619 / 520
609 / 510
610 / 509

Adamlar doğru düzgün savaşmadan onun bunun abi çekmesiyle dünyanın çok büyük bi alanına sahipler.
Böyle şakşakcı tayfa olduğu sürece ne W71 SOA türevleri biter, ne W72 KENT türevleri biter.

ama sende haklısın kent yanlıs polıtıka yapıyor olabılır meteor gıbı once dehsetın klan ısmını kent yaptırıp oyle toplasa goze batmayacaktı sanırım ama dur bır dakıka oylede goze batar cunku kent atlamak ıcın koy almıs dehsetten meteor rahat bolgeye kaymak ıcın koy almıs

58erenmca

Yasaklı

619 / 520
609 / 510
610 / 509

Yahu bir de savaşmıyorlar diyorlar ya ona tav oluyorum. Vurduğumuz klan siliniyorsa suç bizim mi? Benim her op kaç tane kamim geri dönüyor suç benim mi? Ne yapak istiyorsun ne olsun istiyorsun? Tüm world bir olup kente vursun o zaman..
Oyunda müttefiğin yoksa biz ne yapalım bu duruma