Kent - Alfa

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Başarılar iki tarafa da. Kent çöp Alfa tek atar

WildGoat

Mızrakçı
Köy büyütüp paslama, içinizden köy verme, taşıma işlerini siz iyi bilirsiniz diyorum. Neyini anlamadın ? Haritayı da attım o kadar.

Gerçi bi siz değilsiniz.
DUDE ve ESC de o şekilde.
YARGI için birşey diyemiyorum şahit olmadım.
Herkes birlikte KENT'in yukarı METEOR sınırına çıkması için elinden geleni yapıyor.

W özeti : METEOR-ALFA vs WORLD

Bilmeyenler için böyle büyük klana her türlü "Gel Gel" yapmanın sonuçlarını ve sessiz kalmanın sonuçlarını W71'e bakıp görebilir.
? ne demeye çalışıyorsun anayamadım

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Köy büyütüp paslama, içinizden köy verme, taşıma işlerini siz iyi bilirsiniz diyorum. Neyini anlamadın ? Haritayı da attım o kadar.

Gerçi bi siz değilsiniz.
Herkes birlikte KENT'in yukarı METEOR sınırına çıkması için elinden geleni yapıyor.

Bilmeyenler için böyle büyük klana her türlü "Gel Gel" yapmanın sonuçlarını ve sessiz kalmanın sonuçlarını W71'e bakıp görebilir.

Sen ne diyorsun Allah aşkına ya :) meteor oyuncusu olsan neyse diyeceğim de..

ozellıkle baktımda o ısaretlı yerdekı tum koyler barbar :) kardes emınmısın köy paslama mevzusunu

Gerçi bi siz değilsiniz.

Val4r Morghul1s

Mızrakçı

Gerçi bi siz değilsiniz.

Kanka senin sanırım bazı problemlerin var o iş haritaya bakmakla olmuyor bizzat takip ettim adamlara köy paslayan falan olmadı ki bölgedeyim benden iyimi biliceksin? Adamlar tamamen barbar köylere giriyor köy paslama falan hoş laflar değil emin olmadan bu şekilde konuşmam çok saçma ve bir o kadarda boş.
Ayrıca istersek köy de bırakabiliriz bu bizim kararını vereceğimiz bir konu seni yada başka hiç kimseyi sebebiyle birlikte ilgilendirmez. Biz düşman ilan ettikten sonra herkesi baktık olmuyor diyip en azından geri vitese takıp düşmanın koynuna girmiyoruz :D Yapacağımız hiç bir diplomasi hareketi sizi ilgilendirmez şu saatlerden sonra Bu meteor savunucuların genel problemi masal anlatarak kendilerini acındırmak çok sıkıldım bu işten uğraşılmaz tiplersiniz gerçekten.
ozellıkle baktımda o ısaretlı yerdekı tum koyler barbar :) kardes emınmısın köy paslama mevzusunu
Bu adamların psikolojik sıkıntısı var reis, ben artık emin oldum :D

Mavıpsa

Yasaklı
Kanka senin sanırım bazı problemlerin var o iş haritaya bakmakla olmuyor bizzat takip ettim adamlara köy paslayan falan olmadı ki bölgedeyim benden iyimi biliceksin? Adamlar tamamen barbar köylere giriyor köy paslama falan hoş laflar değil emin olmadan bu şekilde konuşmam çok saçma ve bir o kadarda boş.

Kardeşim sana son postum bu.

1.si herkesin problemi var herkes sıkıntılı bi sen doğrucu yaşarsın aynen.

2.si İspanyol ve İtalyan hesaplarından salınan köyleri tek tek yazdırma bana buraya sen bölgedeysen ben dibindeyim salınan köylerin doğruları bilmiyorsun bari yalanla işin dozunu kaçırma.

610 / 509 buda sadece bırakılan köylerden birisi Sahibi İspanyoldu.