KENEtlendik

DeletedUser

Ziyaretçi
geleydiniz iyi olur kalite li ekipler arasına yenisi eklenirdi eğlenirdik :)

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Gördüğüm anda "Oooo yine kene" dedim, gerisini siz düşünün :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
en saçma sapan başlıklardan biridir kımse kırılmasın başli kaçan arkadaşta am ne gerksiz bişi yaptığının fakındamı gelmiyen klanı ne diye yaziyorsun sen burdaki başlik gelecek klanlar değilmidir girecek klanalra karşi saygısızlık yapmanın anlamı yok herşeyide bu kadar laçkalaştırmayın

DeletedUser

Ziyaretçi
en saçma sapan başlıklardan biridir kımse kırılmasın başli kaçan arkadaşta am ne gerksiz bişi yaptığının fakındamı gelmiyen klanı ne diye yaziyorsun sen burdaki başlik gelecek klanlar değilmidir girecek klanalra karşi saygısızlık yapmanın anlamı yok herşeyide bu kadar laçkalaştırmayın

Hocam bence kötü birşey yapmamış, Lespoul işe espri katmak istemiş

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser12293

Ziyaretçi
espiri olabilir sözüm yokta ozamn tum klanalr gelsin bu espiriy yapsın sayfa ne hale gelir.. benım bu ark kötu niyetli olmadığınuı biliyorum ama herşeyinde bir yeri vede zamanı vardır

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Özgür Reyiz'in lafının üstüne laf söylemek olmaz ama
Güzel şakaydı :D

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Silinir bisi olmaz Mayıs yağmuru simdi bi el atar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
espiri olabilir sözüm yokta ozamn tum klanalr gelsin bu espiriy yapsın sayfa ne hale gelir.. benım bu ark kötu niyetli olmadığınuı biliyorum ama herşeyinde bir yeri vede zamanı vardır

Tüm klanlar aynı etkiyi yaratmaz hocam :))

DeletedUser

Ziyaretçi

özgür abi haklısın ama gençler eğleniyor be gerçi büyüklerin görevide buradaki güzelliği sağlamaktır ama arada bir yapsınlar be abim bende hoş görmedim ama müsamaha :)

DeletedUser

Ziyaretçi
O değil de burda raconu niye siz belirliyorsunuz onu anlamadım.. troll