KENE

DeletedUser

Ziyaretçi
evet herkes burayı okusun bilsin özellikle kene klanı mensupları okusun.oyun adım gunalper k33 te 6 kişilik bir klanım var.kene klanları 15 klandan oluşan altta ceset üstte violinle müt solunda rakip olmayan etrafını 15 klan olduğu halde mütlerle çevirmiş boş köy toplayan bu klanın vogue adındaki oyuncusu beni iki kere casuslayıp başarı sağlayamayınca bu arada benim klan 6 kişi ve benim bir köyüm var.korkak oluşlarından mütevellit klan arkadaşıma keneye almak karşılığında benim askerlerimi söylemesini teklif etmiş ondanda başarıya ulaşamayınca kıtada bulnan diğer küçük bir klan olan adas klanından üyeleri kendine bağlamış ve onların eski başkanı olan ayıboğan adlı oyuncu ile yaptığım bir konuşmada geçen gavat kelimesi için beni şikayet edip hesabımın süresiz ban yemesine sebep olmuştur.eminim kendisi köyüme şuan rahatça casus çıkmıştır ve alacaktır :) ey myw adlı arkadaş klanı kurmuşsun yazarsın eski dostlukları yad ediyoruz diye yazarsın biz delikanlıyız diye ve diğerleriniz.o zaman 15 klan kurup o kadar müt yapıp dünyanın yarısını kaplarken 6 üyeli bir klanın tek köylü başkanına gücünüz yetmedi de böyle alçakça saldırıyorsunuz ? herkes bilsin istedim bilsin ki ne oldukları belli olsun.benim emeğim bir gavat kelimesi yüzünden çöpe gitti.keşke biraz onurlu davranıp bu kadar korkak olmayıp süzgünce savaşsaydınız.yazık.

DeletedUser

Ziyaretçi
evet herkes burayı okusun bilsin özellikle kene klanı mensupları okusun.oyun adım gunalper k33 te 6 kişilik bir klanım var.kene klanları 15 klandan oluşan altta ceset üstte violinle müt solunda rakip olmayan etrafını 15 klan olduğu halde mütlerle çevirmiş boş köy toplayan bu klanın vogue adındaki oyuncusu beni iki kere casuslayıp başarı sağlayamayınca bu arada benim klan 6 kişi ve benim bir köyüm var.korkak oluşlarından mütevellit klan arkadaşıma keneye almak karşılığında benim askerlerimi söylemesini teklif etmiş ondanda başarıya ulaşamayınca kıtada bulnan diğer küçük bir klan olan adas klanından üyeleri kendine bağlamış ve onların eski başkanı olan ayıboğan adlı oyuncu ile yaptığım bir konuşmada geçen gavat kelimesi için beni şikayet edip hesabımın süresiz ban yemesine sebep olmuştur.eminim kendisi köyüme şuan rahatça casus çıkmıştır ve alacaktır :) ey myw adlı arkadaş klanı kurmuşsun yazarsın eski dostlukları yad ediyoruz diye yazarsın biz delikanlıyız diye ve diğerleriniz.o zaman 15 klan kurup o kadar müt yapıp dünyanın yarısını kaplarken 6 üyeli bir klanın tek köylü başkanına gücünüz yetmedi de böyle alçakça saldırıyorsunuz ? herkes bilsin istedim bilsin ki ne oldukları belli olsun.benim emeğim bir gavat kelimesi yüzünden çöpe gitti.keşke biraz onurlu davranıp bu kadar korkak olmayıp süzgünce savaşsaydınız.yazık.

myw çok iyi biliyoruz kardeş senide çok iyi anladım mesajları okuyup cevap vermeyen biri sen düşün artk.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Olayın bizzat içinde olan ben söyleyeyim.Arkadaşım dediğin adamı klana aldım.Arkadaşın(!) ise girer girmez senin köyünü rezervledi.Ben heralde arkadaşını korumak için böyle bir yola başvuruyor dedim.Bu yüzden 48 saati olduğunu,eğer almazsa o köyü başkasına aldıracağımı söyledim.Ardından bugün raporun geldi.Arkadaşının köyünü nasıl ezdiğini görmek ister misin delikanlı?

78d826587ac645f88f9196b3809f8f4f.png

Şimdi Myw*ye atıp tutmuşsun buradan.Ben Gökhan abinin oyunculuğunu biliyorum gayet iyi,bu forumdaki çoğu kişide bilir.O bu tür köy işleriyle vs. ilgilenmez,bugün sor öyle bir klan mı varmış der büyük ihtimalle.Neden Gökhan abiye laf attın anlamadım.Dibin KENE dolu istesem oraya bir sürü kami çıkartırım ki görüldüğü gibi aslında kamilik bir durumda yok yani köyünde.Banlatma konusundan da daha şu yazını okuduğumda haberim oldu.Süresiz olmasa bile bir hakaret varsa ban yiyeceğinden haberin yoktu heralde?

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet, demek ki arkadaşım değilmiş.bura da çıkıp beni savunamadı.Köyü alsın diye anlaştık size gitmesin diye ben alayım dedi, meğerse ben yanılmışım.Ama görünen üzere atakan19 bey, bura da delikanlı yine benim.kazık yiyen hakkı yenen de ben olduğum gibi.Kimsenin oyunculuğuna da lafım yok ben oyunu belirttiğim gibi eğlenmek için oynarım, benim buradaki amacım da bu kişilerin oyuna bakış açısını göstermekti.senin raporunla da pekişmiş oldu teşekkür ederim.Beni bu saatten sonra anlamayan anlamasın umurumda değil, ama eminimki anlayanlar da vardır bu da bana yeter.Oyunda eğlenme maksadı hariç her türlü eylem, arkadan iş çevirme oyun için adam satma oyunculuğuyla övünüp adamlık taslama, oyundaki bayanlara sarkma ve daha başka türlü bir çok şey.Çok şükür ben sadece eğlenmek için oynadım, konuştuğum insanlara oyundaki bir köy sahibi değil insan olarak baktım, saygıda kusur işlemedim içim çok rahat.

DeletedUser

Ziyaretçi
155299_thumb
Vogue 04.09. tarihinde saat 14:13
GunAlper bunun asker olarak neyı var neyı yok soylermısın?
160396_thumb
ahmet450 04.09. tarihinde saat 14:12
Davet yollar mısınız
155299_thumb
Vogue 04.09. tarihinde saat 14:10
sızı alabılırım
160396_thumb
ahmet450 04.09. tarihinde saat 14:10
Nasıl bi yardım daha öncede kenede bulundum kısa süre ama klan uzak kaldığı için çıktım burda ki arkadaşlarda kene6 ya girmiş
155299_thumb
Vogue 04.09. tarihinde saat 14:08
normalde yok,ama yardımı dokunabılıcek bırı olursa alıyorum ben

DeletedUser

Ziyaretçi
ya birader sen ne sacmalıyosun ne kazıgı ne hak yemesı sen benım klanımda mısın? arkadasın benım klanımda mı? aramızda dıploması var mı? kimi nasıl nıye klana alıp ne ıstıcegı mı sana mı soracam hadi gıt ısıne ne enteresan adam cıktın

DeletedUser

Ziyaretçi
ayrıca eklemek isterim ki.myw kimdir bilmem atıp tutma da yok dikkatli okursanız ben ona klan kurucusu olarak eğer yazdığın şeyleri savunuyorsan yani oyuna eğlenmeye geldiysen böyle elemanları yönetici diye klanında tutup klanının kalitesini düşürme, veya oyun anlayışın dediğin gibi ise böyle böyle neden yapıyorsun şekilde eleştirdim.vogue yi yönetici yaptıysa onun yaptıklarından klanda mesul olur.eğer kene ismi olan bi klan ise onun hareketleri isme yakışmamıştır.bu gayet açıktır.son olarak ta son gelen mesaja cevaben. ben de değişik bi adamım sana mı soracağım? doğruysan rahatsız olma ne kasıyorsun kendini? herkese iyi oyuncular iyi oyunlar.

DeletedUser2733

Ziyaretçi
arkadasım bence sen burda kene klanına o kadar sallıyacagına senin asker sayını baskasına verdıyse arkadasına sitem et......
ayrıca kene klanından o arkadasta bir koy almak ıcın o kadar alcalmamalı dıyorum ama ordada soyle bır durum var... sen ceza aldıktan sonra koyu almıyor arkadasın alıyor ..yani senin dedigin gibi olsa koyu alırdı almıyor

DeletedUser49411

Ziyaretçi
@Gn.Alper ne konuşmuşsun be mübarek? Buradaki mevzu, senin arkadaşının (!) seni satması. Sen ne diye laf atıyorsun kene klanına. Bir de myw* e laf atmışsın :D:D
Git de düzgün arkadaş seç kendine. Burada millete sarma.

myw**

Dük
Evet, demek ki arkadaşım değilmiş.bura da çıkıp beni savunamadı.Köyü alsın diye anlaştık size gitmesin diye ben alayım dedi, meğerse ben yanılmışım.Ama görünen üzere atakan19 bey, bura da delikanlı yine benim.kazık yiyen hakkı yenen de ben olduğum gibi.Kimsenin oyunculuğuna da lafım yok ben oyunu belirttiğim gibi eğlenmek için oynarım, benim buradaki amacım da bu kişilerin oyuna bakış açısını göstermekti.senin raporunla da pekişmiş oldu teşekkür ederim.Beni bu saatten sonra anlamayan anlamasın umurumda değil, ama eminimki anlayanlar da vardır bu da bana yeter.Oyunda eğlenme maksadı hariç her türlü eylem, arkadan iş çevirme oyun için adam satma oyunculuğuyla övünüp adamlık taslama, oyundaki bayanlara sarkma ve daha başka türlü bir çok şey.Çok şükür ben sadece eğlenmek için oynadım, konuştuğum insanlara oyundaki bir köy sahibi değil insan olarak baktım, saygıda kusur işlemedim içim çok rahat.

ben bu sonraki yazışmaları şimdi görüyorum yemin ederim dikkat etmemiştim kendi arkadaşının seni satmasından keneyi mesul tuttun her önüne gelen yere bir yazını paylastın durdun bi ara karaladın bana da salladın şimdi bakıyorum senin arkadaşın dediğin adam orda niyetim artık belli fln demiş bence kendinden utanmalısın gelip buralarda her önüne gelen sayfada bir klanı yada kişileri kötü göstere çabasına girdiğin için

myw**

Dük

herkz bilsn diye yazdıgın yazının sonunda sunu anladık sen boş tatava yapmışşsın şu yazıya bak sonra sonuca bak sana cidden yazık olmayan fikrinede zikrinede