Kene

• Konuyu başlatan DeletedUser44833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Sonra dedim ki ;

Çal keke çal

[video]Hnz4lkQqKyI[/video]

DeletedUser

Ziyaretçi
16.09.2013 P.tesi itibariyle yeni bir hesapla oyuna geri dönüş yapacağım. Aşırı hırslandım, aşırı bilendim. Tatil bana çok iyi geldi. Koltuklarınıza sıkı tutunun uçuşa geçiyoruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Niye hırs yaptın la, Esatla mı konuştun yoksa :D

Ben gitmeden evvel herkesi imana getirdim sanıyordum. Sonra misafir girişinden bazı oyunculara ve bunların bulundukları klanlara baktım şoke oldum. Münafıklar çok fazla, geldiğimde her biri itinayla katledilecek :)

DeletedUser30275

Ziyaretçi
tuti heyecanla bekliyorum gelmeni az hareketlenelim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben gitmeden evvel herkesi imana getirdim sanıyordum. Sonra misafir girişinden bazı oyunculara ve bunların bulundukları klanlara baktım şoke oldum. Münafıklar çok fazla, geldiğimde her biri itinayla katledilecek :)

Tabi ki katledilecek :) Sırası geleni mezara gönderiyoruz :D

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Ah birde tehtit etmeseler :) Yok yani tehtit ediyosan vur kafama köyümü alda diyeyim ki boş konuşmuyo bu adam :D Birde içimizdeki adamlara teklif etmişler bize gelin diye :D Yok yani adamlar size gelse haritadan silinecek :D birde dostum onlar benim demez mi :D Sırf kendi köyü 1 gün sonra alınsın diye dostum dediği adamları yem olarak atıyo :D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
02.07.13, 23:09 bu vakit iddamız yok demişler tarih 19.10.2013 şuan K75 de Kene sayesinde sıkıntıdayız. Adamlar harbiden iyi oynuyor.

Oyuna başladığımda klan savaşlarında W5te Paşa klanı vardı aynı onlar gibiler beğ. Tebrikler valla

DeletedUser46536

Ziyaretçi
valla bir çok nickle oynadım. Ötüken klanındaydım en son kullandığım CanTr2 ydi. Diğer hesabım banlanmıştı ilkini hatırlamıyorum. Senin neydi ?

DeletedUser

Ziyaretçi
02.07.13, 23:09 bu vakit iddamız yok demişler tarih 19.10.2013 şuan K75 de Kene sayesinde sıkıntıdayız. Adamlar harbiden iyi oynuyor.

Oyuna başladığımda klan savaşlarında W5te Paşa klanı vardı aynı onlar gibiler beğ. Tebrikler valla

Teşekkürler. Aslına bakarsan hala iddiamız yok. Keyif almak için oynuyoruz, keyif aldıkça da aynı tempoyla devam edeceğiz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla bir çok nickle oynadım. Ötüken klanındaydım en son kullandığım CanTr2 ydi. Diğer hesabım banlanmıştı ilkini hatırlamıyorum. Senin neydi ?

karakartal1453 yada 1963 olabilir hatırlamıyorum çok eski :/ hayal meyal diyelim :D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
karakartal1453 yada 1963 olabilir hatırlamıyorum çok eski :/ hayal meyal diyelim :D

valla ne yalan söyliyim hatırlamıyorum ki kendi ilk nickimi bile hatırlamıyorum :D ama burada eski oyuncuları görmek çok iyi. belki aynı klanda oynamıyoruz ama hani insan o sıcaklığı hissediyor o gücü o zekayı hissede biliyor. belki başka dünyada beraber oynarız. oynamakta isterim açıkcası :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlısı be gülüm :) Hatırlamazsın zaten oradaki nickimi o zamanlar daha çaylaktım :D İnsanlarla diyaloglarımda o kadar iyi değildi.Malum o zamanlar 5 yada 6 ya gidiyordum :D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
hemen hemen yaşıtız desene. ben yalan söylüyordum 21 yaşındayım diye ciddiye almıyorlardı yoksa. şimdi geldim 20 yaşıma birde bu yaştayken oynayalım bakalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok ya bana hep yöneticilik veriyolardı yaşım küçük klanla ilgileniyim diye :D bebeyken eğitildik :p