KENE-UDW Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kendimi artık süper mario gibi hissediyorum :D
Can bırakmadı o dayı can :p:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
canınızı yerem neden kavga ediysiniz ki :) dayı değilim ama canınız yerem kavga etmeyin

ben üzerime almıyorum bile,çünkü kavga etmiyorum :D gökhanıda severim, birisi çıkar densizlik eder , bu forumda çok olan bir şey çünkü, sevdiklerimide uyarmayı hak görüyorum kendimde:D illaki çıkar aga birisi llaki biriveya birileri post atar kötü konuşur üzer çocuğu, olur yani,erkenden uyarmakda sıkıntı görmüyorum o yüzden:cool: haklıyken haksız duruma düşer insan uslubuna dikkat etmezse, bunuda tecrübe etmesini hiç istememo_O 10-15 yaşında çocuklarda oynuyor bu oyunu unutmamak lazımo_O

DeletedUser58412

Ziyaretçi
ben violin bitti demedim bitik dedim violin ile adam klanı(udw geçmeden önce) istatistiklere bakarsan adam öndeydi.
iddaa ediyorum bundan sonra ilk ya da ikinci gidecek klan olacak.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
ben violin bitti demedim bitik dedim violin ile adam klanı(udw geçmeden önce) istatistiklere bakarsan adam öndeydi.
iddaa ediyorum bundan sonra ilk ya da ikinci gidecek klan olacak.

Biz adam klanının varlığını o haritadan silip, alt klan olmalarına nasip olduk ya o yeter bize. Bundan sonra zevk almaya bakıyoruz :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bi susarmısınız bir şey deniyoruz şurda bu savaş bahane :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Hahahahahahahahhahahahahah, Onur soa atar artık daveti :Ddd

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Yok SOA yı kimseyi almıycam ama darbe 2 yapabilirim :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Heyecanla takipteyiz :p Bende SOA'ya gelip KENE'ye mi darbe yapsam UDW-KENE kardeştir ayrım yapan kalleştir ehehehe :p :D