KENE-UDW Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Uzatmanın anlamı yok; hak var hukuk var. Herkes, herşeyin farkında. Daha düne kadar düşman olduğun klanı kendine katıyorsan birilerinden fena halde korkuyorsun demektir :)

düşman klanı kendine katıyorsan bu korkaklık değil başarıdır gökhan, bütün dünyalardada bu durum böyle bilinir, sadece işine gelmeyenler başka sıfatlar ekler kardeşim, savaştığın adamı pes ettirirsen karşı taraf pes ettiği an savaşı kaybettiğini kabul etmiş demektir buda korkaklık değil zaferdiro_O udw adına adına zafer olarak kaydedilir adam adına hezimet olarak kaydediliro_O yoksa savaşmayı benmi yanlış biliyorum senmi ? ben kendi fikrimi açıklayarak yazdım ,sende korkaklık hakkındaki fikrini açıkca yaz,isim nick vererek konuş,inanış veya kurgular üzerine laf atıp dolanmayalım lütfen,net olalım.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
düşman klanı kendine katıyorsan bu korkaklık değil başarıdır gökhan, bütün dünyalardada bu durum böyle bilinir, sadece işine gelmeyenler başka sıfatlar ekler kardeşim, savaştığın adamı pes ettirirsen karşı taraf pes ettiği an savaşı kaybettiğini kabul etmiş demektir buda korkaklık değil zaferdiro_O udw adına adına zafer olarak kaydedilir adam adına hezimet olarak kaydediliro_O yoksa savaşmayı benmi yanlış biliyorum senmi ? ben kendi fikrimi açıklayarak yazdım ,sende korkaklık hakkındaki fikrini açıkca yaz,isim nick vererek konuş,inanış veya kurgular üzerine laf atıp dolanmayalım lütfen,net olalım.

Ben gayet netim abi, benim söylediklerimi anlamayan varsa ciddi sorunları vardır. Bu zafer udw klanının zaferi değil Violin&Kene klanının zaferidir. Kimse üstüne konmaya kalkmasın :) Ben ve klanım kendi doğrularımız için neredeyse 1 aydır gecemizi gündüzümüze katıp emek verdik. Bence ben savaşmayı biliyorum.

He bitik bir adam klanını udw kendi bünyesine katıyorsa burada da bir art niyet ya da harita üzerinde ki x bir klana önlem vardır:)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
şimdi net oldu demin net değildi muallakdı:D yanıldığın nokta adam klanı bitik değildi,o senindüşüncen seni bağlar başka kimseyi değil:eek: ayrıca nezaket kuralalrına hiç uymuyorsun kardeşim bilesino_O çok kaba uslubun var,insanlar buna tepki vermeye başlar bilesin,karşındakiler pc değil senin gibi kanlı canlı insanlaro_O kapak yapmak veya benzeri niyetlere girişiyorsun yapma bence, çıakr birisi bir yazı döşer utanırsın sonra o_O

DeletedUser58412

Ziyaretçi
ona bakarsan violinde bitik biz birşey diyormuyuz

DeletedUser15829

Ziyaretçi
ona bakarsan violinde bitik biz birşey diyormuyuz

Bu violin mi?

Sıra Klan adı En iyi 20 oyuncunun puanı Toplam puan Üyeler Oyuncu başına puan Köyler Köy başına puan
1 UDW 11.323.627 13.560.973 39 347.717 1539 8.812
2 ADALT2 10.041.846 10.886.845 34 320.201 1160 9.385
3 Viol!n 8.436.002 9.446.524 37 255.311 1174 8.046

Sıra Klan adı Puan Kazanılan köyler Kaybedilen köyler Oran Yendiğin rakipler (sald.) Yendiğin rakipler (sav.)
1 UDW-AA 3.623.076 499 372 1.3 32.205.985 66.558.305
2 Viol!n 2.974.992 385 237 1.6 13.147.806 25.061.724
3 MS 2.878.772 364 105 3.5 39.804.148 24.528.565

DeletedUser54786

Ziyaretçi
o övündüğün sıralamayı değiştirmek bir kaç davet atmaya bakar gökhan yeni yetme çocuklar gibisin bu ne davranışlar şimdi :)

Luciferr

Dük
şimdi net oldu demin net değildi muallakdı:D yanıldığın nokta adam klanı bitik değildi,o senindüşüncen seni bağlar başka kimseyi değil:eek: ayrıca nezaket kuralalrına hiç uymuyorsun kardeşim bilesino_O çok kaba uslubun var,insanlar buna tepki vermeye başlar bilesin,karşındakiler pc değil senin gibi kanlı canlı insanlaro_O kapak yapmak veya benzeri niyetlere girişiyorsun yapma bence, çıakr birisi bir yazı döşer utanırsın sonra o_O

Hadi çıksın birisi bir yazı döşesin, kim kimi utandıracak görelim bakalım.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gereksiz tartışmalardan uzak duralım sizlere yakışmıyor bu lütfen.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
o övündüğün sıralamayı değiştirmek bir kaç davet atmaya bakar gökhan yeni yetme çocuklar gibisin bu ne davranışlar şimdi :)

İstediğiniz kişiye davet atabilirsiniz abi, ben alışığım emek verdiğim adamların savaştığım klana geçmesine. :) Cocuk gibi davranışlar sergileyen ben değilim keza benim oyun başından beri duruşum ve tavrım belli. Belkide w36nın başından beridir yapılan en zor savaşı verdim, üstüne üstük kimse violin kazanamaz derken tüm arkadan iş çevirmelere rağmen ben ve ekibim alnımın akıyla çıktık. He hala adam klanı kazandı diyen varsa şuan haritada adam klanlarının esamesi okunmuyor ama Violin klanları hala olduğu yerde.

Luciferr

Dük
İstediğiniz kişiye davet atabilirsiniz abi, ben alışığım emek verdiğim adamların savaştığım klana geçmesine. :) Cocuk gibi davranışlar sergileyen ben değilim keza benim oyun başından beri duruşum ve tavrım belli. Belkide w36nın başından beridir yapılan en zor savaşı verdim, üstüne üstük kimse violin kazanamaz derken tüm arkadan iş çevirmelere rağmen ben ve ekibim alnımın akıyla çıktık. He hala adam klanı kazandı diyen varsa şuan haritada adam klanlarının esamesi okunmuyor ama Violin klanları hala olduğu yerde.

La bunlara sen battal mehmet abi yetti ya, w30 başlarındaki kadromuz olsa düşünemiyorum SA:dSA:d

DeletedUser54786

Ziyaretçi

electro gibi davranma kardeşim başka bişi demiyorum sana ,bir farkın olmasını istiyorsan , farklı olman lazım:D