KENE-UDW Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bütün meseleniz benm udw de olmamsa söyleyin anında sileriz hesabı gençler , o kadar dert etmeyin kendinize,insanlarıda bu kadar kolay harcamayın,abi nasihatı olsun size:oops:;)

ShexWear*

Yasaklı
Bazı yorumları okudum, çok taraflı konuşulmuş. Herkes kendi cephesinden bakıyor olaylara.

Biz UDW olarak dik durmasını iyi biliriz, nasıl dik duracağımızı omurgasızlardan öğrenecek değiliz.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
bütün meseleniz benm udw de olmamsa söyleyin anında sileriz hesabı gençler , o kadar dert etmeyin kendinize,insanlarıda bu kadar kolay harcamayın,abi nasihatı olsun size:oops:;)

Abi senin hesabın senden hesap şifreni istememe bakar beninm hesabımda aynı şekilde ben oraya yazdım ama en çok dostlar alınmış onu anlamadım :oops:

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bazı yorumları okudum, çok taraflı konuşulmuş. Herkes kendi cephesinden bakıyor olaylara.

Biz UDW olarak dik durmasını iyi biliriz, nasıl dik duracağımızı omurgasızlardan öğrenecek değiliz.

Şimdi cevap versem dostlar alınıyor ayıp oluyor.Biz seninle özelden konuşalım :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Uzatmanın anlamı yok; hak var hukuk var. Herkes, herşeyin farkında. Daha düne kadar düşman olduğun klanı kendine katıyorsan birilerinden fena halde korkuyorsun demektir :)