Kendalf

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Boşverin, bi şarkı vardı onu dinleyelim. Sansar salvo - duygusal olmaya gerek yok

"Analara söversen babanı bulursun" kendal, yine de bulamazsan söyle adres vereyim sanal delikanlı : )

Xenadobhe

Yasaklı
Bu arada burada duyar kasan arkadaşlar bak sizin elemanlardan biri açmış forumda bi hesap gelip ana bacı sövuyor demekki sövülebiliyormus

ALEMDAR54

Acemi
Karışmış buralar herkez düzgün efendi. Sekilde birbirine laf atıp. Muhabbet etsin bunun sadece bir oyun oldugunu unutmuyalım yarın Baska dünyada aynı klana denk gelirsiniz oyunumuza bakalım

Opacity***

Okçu
Kendalın Selamı var bu arada sana . Acı biberi yemiş karşılığını cok güzel verecekmiş ayık olsun diyor ;) bir gece ansızın gelecek

Aleykum selammmm sende ona söyle ekibi sayesinde dünyayı kazanabilir ama onun haricinde bireysel kaybettiği şeyleri geri kazanacak gücü yok o biraz düşünür bu cümleyi sonra anlar :D

Lv Touch X

Acemi
Yahu bizim klanda ne zaman bir sıkıntı olsa ben hesap silecem diyorum birileri geri çağırıyor tak ban yiyorum. 2 etti. yapmayın gözünüzü seveyim kim şikayet ediyor boşu boşuna olaylardan uzak kalıyorum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.