KEMIK-Thlike

• Konuyu başlatan DeletedUser62680
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62680

Ziyaretçi
dXavjL.png

Bazılari oyunda gösteremediği hüneri burda yalan yanlış konuşarak örtbas etmeye çalışmış KEMİK klani olarak hesap sildigimiz filan yoktur. İstatistikler ortada 3 klan olarak bu istatistige sahipsiniz yerinizde olsak utaniriz burda ahkam keseceginize :) madem burda ahkam kesmek moda olmuş bizde keselim Anti klanlari 12 klandir + Thlike klanlari 3 klandir ve haritada bu 2 kalabalik klanla savas halindeyiz. Antinin 3 opunu savuşturduk. Anti + thlikenin beraber gerceklestirdikleri opuda savusturduk 8 kisi olarak. Siz hala neyin havasini yapiyosunuz kardesim 2 kalabalik klan yetmez 1 2 klan daha bulun alayiniz gelin koy verilir kaybedilir ama biz iddaa ediyoruzki bu savasi kaybetmeyiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Burda biseyler yariştirmaya gerek duyulmasi kemik klanini ye yuceltir ne alcaltir.Biz kemik klani olarak hala clasic dunyasinda faal olarak devam ediyoruz.2_3 koy alip sonrasinda koruyamadiklari koyleri cok marifetmis gibi foruma lens etmesi de cok buyuk marifet :) Ki bizde hesap silen 1 arkadasimiz olmustur oda saglik problemlerinden dolayidir.Buna cok sevinmisler anlasilan :) Biz bitti demedik :) iyi oyunlar , esenlikler ...

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Evet hesap silen benim . Su anda bu mesaji trende hastaneye giderken yaziyorum . Henuz 5 gun gecmedi ...

Koy ismine koskoca adamin yazdiklari zaten bu dunyada bunlarin bize rakip olabilecek kapasitede olmadiklari kanaatine vardigim icin sildim :) Geri getirtmeyin beni oyuna . Dişim cok agriyo . Eglenin :(