Kehanet

Mavıpsa

Yasaklı
Sen şahitsin ben yaşayanıyım hocam. Hani ona kalırsa GoldenAge, Pusu, Valha, Black bunlar da klan değildi ama sonuçta ordu vura vura silindiler o yüzden ne ESL nin ne Nostranın ne de Kehanetin emeğini yok sayabilirsin bu savaşlarda. Pre basan bi klan değildik, Nirvanayı her ne kadar klandan saymasam da dünya başından beri savaşmadıkları için köyleri büyüktü, askerleri de tükenmemişti

Black zaten boştu ama oyunun ilk haftası wd toplam kesimde 1.sıraya çıkmıştı Blacke vurmaktan. Wd blacki silmek yerine bünyesine kattı, Black de sabaha karşı 5 6 gibi bize truva attı. Bir de o şekilde silindiler

Yani aslında demeye çalıştığım şey şu, savaştığımız klanların önemini bize olan etkileri belirliyorsa bu savaşların her biri bizim için önemliydi, onları saymak yanlış olmaz. Ha sadece klanların niteliklerine bakıp konuş dersen doğru diyosun, hiç biri ciddiye alınacak klan değiller

Böyle düşünüyorsan eyvallah.

Bize vurdugunuz kamileri attiginiz misleri kestirdiğiniz savlari zamanında muttefikim dediginiz KEHANETE atsaydiniz şuan belkide herşey çok farklı olurdu siz farmvilleyi seçtiniz ve hiç bir icraat yapamadan w den siliniceksiniz oturun klaninizi eleştirin basherin saçma diplomasisi saçma tutumları yüzünden belkide. Kıta bu halde boş yapmayin kaldı ki her. Opunuzu karşıladık minimum kayıpla raporlarla kanıtlı eslden nostradan ortak op yiyip üstüne sizden op yiyip ertesi güne size opa kalkıp merkezimizden 18 köy almış insanlarız biraz şartlar lehimize olsa ilk başlarda o kadar çok vuramazdiniz emin ol ve dediğim gibi boş yapmayı bırakın oynadığınız oyuna bakın biz w boyunca ne yaptık diyin sapkanizi önünüze koyun sonra gelin tatava yapın biz Kehanetten ayrıldığımız da Kehanetten kalan diplomasiyle devam ettik dusmansa düşman dostsa dost eyvallah dedik kaldı ki KEHANETE de dönüp vurmadik onlarda bize vurmadı saolsunlar ama siz w başından beri mutuz diyip adam gibi elle tutulur ne sav attınız ne op yaptınız her şeyi geçtim su w de kime sorarsan sor en boş klan BASHER dir. @Timmy
Birbirimizi yermeye küçük görüp laf atmaya hiç gerek yok savaş başından beri bunlar yeterince yapıldı zaten mesajlarda . Neyseki bunu yapan arkadaşlar multiden banını yedi de rahatladım ne kadar arkadaşınız o oyuncular bilmiyorum ama başkalarının başarısıyla övünülmesini sevmiyorum :) 3 cephede savaşıyodunuz ve sadece, bize kaybetmeyi yediremiyiceğiniz için diplomasiye başvurdunuz ben kötü oynuyosunuz demiyorum çok temiz oynayan değerli insanlar var ekibinizde ama gece yarılarında eski düşmanlarınızdan yollanan destekler olmasa şu an çok farklı bir sınırımız olurdu. en son birbirimize yapılan oplarda iki klan da zarar gördü sonrasında gelen diplomatik hamleler bunun size bizden daha çok zarar verdiğinin en büyük kanıtı. Ve lütfen artık köylerinin düşüceğini düşündüğünüz kişileri klandan çıkarmayın üzülüyorum istatistik ilerlemeyince 60 saatten atıyorum ben o kamileri :(

Mavıpsa

Yasaklı
Kardeşim tabiki en büyük zarar bize olucak basher ve meteorun yerlerini degistir diplomsiler tam tersi olsun siz biz kadar duramazdiniz ben ondan bahsediyorum küçük düşürmekse küçük düşürmek umrumda değil köylerinde kamileri hiç durmamis sağa sola vurmuş hergün ara atan köy setleyen insanlariz neymiş efendim diplomasiyle yenmisiz vs geciceksiniz kardeşim o işi çok diplomatik klan olsak en başında Kehanetten çıkınca diplomasi yapardık ve dediğim gibi kendinize bakın önce 60 saatten kami atıyormuş ana köyünde ki kami kaç kere yola çıktı 2 kere mi 3 mu oda 60 saat olunca zoruna mı gitti git başka yerde agla. @nbjk

Bobo?

Baltacı
Kardeşim tabiki en büyük zarar bize olucak basher ve meteorun yerlerini degistir diplomsiler tam tersi olsun siz biz kadar duramazdiniz ben ondan bahsediyorum küçük düşürmekse küçük düşürmek umrumda değil köylerinde kamileri hiç durmamis sağa sola vurmuş hergün ara atan köy setleyen insanlariz neymiş efendim diplomasiyle yenmisiz vs geciceksiniz kardeşim o işi çok diplomatik klan olsak en başında Kehanetten çıkınca diplomasi yapardık ve dediğim gibi kendinize bakın önce 60 saatten kami atıyormuş ana köyünde ki kami kaç kere yola çıktı 2 kere mi 3 mu oda 60 saat olunca zoruna mı gitti git başka yerde agla. @nbjk

He, biz düz kafa oyuncularız. Kusura bakmayın. Mevcut klandan ayrılıp yeni klan kurmak diplomatik hareket olarak adlandırılır bizde. Kuruluşunuz bile diplomatikken, neyi savunuyorsunuz?

gamsızhayat

Acemi
Birbirimizi yermeye küçük görüp laf atmaya hiç gerek yok savaş başından beri bunlar yeterince yapıldı zaten mesajlarda . Neyseki bunu yapan arkadaşlar multiden banını yedi de rahatladım ne kadar arkadaşınız o oyuncular bilmiyorum ama başkalarının başarısıyla övünülmesini sevmiyorum :) 3 cephede savaşıyodunuz ve sadece, bize kaybetmeyi yediremiyiceğiniz için diplomasiye başvurdunuz ben kötü oynuyosunuz demiyorum çok temiz oynayan değerli insanlar var ekibinizde ama gece yarılarında eski düşmanlarınızdan yollanan destekler olmasa şu an çok farklı bir sınırımız olurdu. en son birbirimize yapılan oplarda iki klan da zarar gördü sonrasında gelen diplomatik hamleler bunun size bizden daha çok zarar verdiğinin en büyük kanıtı. Ve lütfen artık köylerinin düşüceğini düşündüğünüz kişileri klandan çıkarmayın üzülüyorum istatistik ilerlemeyince 60 saatten atıyorum ben o kamileri :(

Öyle bir anlatmışsın ki yani 650k kesimin var savaştan bahsediyorsun , meteor oyuncularını incele veya klan olarak incele bu sana belki girdiği savaşlar hakkında bir ip ucu verir.
Meteor klanı sizin gibi ful çiftlik köylerle başlamadı bu savaşa hali hazırda devam eden savaşları vardı.

Öyle bir anlatmışsın ki yani 650k kesimin var savaştan bahsediyorsun , meteor oyuncularını incele veya klan olarak incele bu sana belki girdiği savaşlar hakkında bir ip ucu verir.
Meteor klanı sizin gibi ful çiftlik köylerle başlamadı bu savaşa hali hazırda devam eden savaşları vardı.

Üzgünüm ama savaş bölgesine en uzak oyuncu benken 650 k kesimim var araştırmanı eksik yapmışsın .meteorda iyi oyuncular olduğunu zaten söyledim benim sözüm ilk 15 oyuncusuna değil 3 klanla aktif savaş verip benden düşük kesim puanı olan oyunculara gelipte bu 15 oyuncunun başarısıyla hava atılması saçma . boş bir nefretiniz var söylediğim şeyler hakaret değil gelip bana hakaret etmene gerek yok ben bir w60 oyuncusu olarak yazıyorum bunları olaylar konusundaki tek farkımız bakış açımız. ayrıca çevreden topladığım Askerlerle kesim puanı kasmadım ,üzgünüm puanım da ortalama seviyede benim ne harcıyıcak prem ne de iddialı bir oyun geçmişim var zaten yazdığım şey klanı yermek için değildi çoğu savaştığım klanınızdaki insanlarla da az çok muhabbetim var bir oyunda insan nasıl sinirlenir onu da anlamış değilim .lütfen biraz Chill durumu sürekli dramatize edip edip bize laf söylemeden de eğlenceli bu oyun .
Neyse tartışmaya hiç gerek yok daha fazla konuyu uzatmanın da manası yok . iyi geceler iyi oyunlar arkadaşlar

Maykk

Okçu
Kehanet oyuncusu olarak ne basher hakkında ne de meteor (istisna oyuncular dışında) hakkında kötü, arkadan vurdular vs düşüncelerimiz yok. Bazı şeyler keşke daha farklı olsaydı ama bu olaylarda kehanet dahil herkesin az ya da çok hatası vardı bence ki bunu kimsenin kabul etmeyeceğini sanmıyorum. Şu an da kehanet üzerinden tartışma yapmanızı saçma buluyorum.

gamsızhayat

Acemi
Üzgünüm ama savaş bölgesine en uzak oyuncu benken 650 k kesimim var araştırmanı eksik yapmışsın .meteorda iyi oyuncular olduğunu zaten söyledim benim sözüm ilk 15 oyuncusuna değil 3 klanla aktif savaş verip benden düşük kesim puanı olan oyunculara gelipte bu 15 oyuncunun başarısıyla hava atılması saçma . boş bir nefretiniz var söylediğim şeyler hakaret değil gelip bana hakaret etmene gerek yok ben bir w60 oyuncusu olarak yazıyorum bunları olaylar konusundaki tek farkımız bakış açımız. ayrıca çevreden topladığım Askerlerle kesim puanı kasmadım ,üzgünüm puanım da ortalama seviyede benim ne harcıyıcak prem ne de iddialı bir oyun geçmişim var zaten yazdığım şey klanı yermek için değildi çoğu savaştığım klanınızdaki insanlarla da az çok muhabbetim var bir oyunda insan nasıl sinirlenir onu da anlamış değilim .lütfen biraz Chill durumu sürekli dramatize edip edip bize laf söylemeden de eğlenceli bu oyun .
Neyse tartışmaya hiç gerek yok daha fazla konuyu uzatmanın da manası yok . iyi geceler iyi oyunlar arkadaşlar

Öncelikkle dostum sana hakaret etmedim hakaret olarak anladıysan gerçekten özür dilerim ve sinirlenmiş de değilim gayet sakinim bu konuda bir anlaşalım.
onun dışında madem farklı bakıyoruz olaylara daha fazla uzatmanın bir anlamı yok kehanet klan tanıtımı konusunda da bu konuyu tartışmak anlamsız size de iyi oyunlar iyi geceler.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Hep üzülürüm bu duruma. I. Dünya Savaşını da Almanya yenildi diye kaybetmiştik, müttefikten yana yüzümüz gülmedi be