Kefendiken

EnesKOSOVA1

Yasaklı
@EnesKOSOVA1 Enescim neden hep 1 ağustos? :)

Klanın stratejik hamlelerini şimdi buradan paylaşamam hele hele sana asla özkancığım. :D şakası bir yana
1 ağustosa kadar olan SA'mızı uzun soluklu dostluğa ilk adım olarak attık bunu umuyorum. Ancak haritalar nasıl gelişecek klanlar hedefleri nasıl belirleyecek henüz bence flu bu da aşşağı yukarı 10 güne belli olur bunu da görmeden ne KEFENDİKEN'i nede diğer klanları bağlayıcı olacak ve onları yavaşlatacak bir diplomasiye sokmak istemedik. Durum bu :)

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Req klanları pre ıcın gelmedı mı? Ben mı yanlış biliyorum :rolleyes: savaşırsanız ben sizi tutuyorum kefendikenleri. Haritanın ortasında kaldığınız için de ayrıca şaşkınım. Bireysel anlaşmak isterim ben yukarı yağma atmıyım siz aşağı atmayın?

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Req klanları pre ıcın gelmedı mı? Ben mı yanlış biliyorum :rolleyes: savaşırsanız ben sizi tutuyorum kefendikenleri. Haritanın ortasında kaldığınız için de ayrıca şaşkınım. Bireysel anlaşmak isterim ben yukarı yağma atmıyım siz aşağı atmayın?

İlk olarak hangi klanda olduğunuzu bilmiyorum ikinci olarak yaptığımız SA ların bir mantığıda budur gerek kendimiz gerek SA yaptıgımız klanların konumu önumuzdeki 10 güne gayet net şekillenir elbette pre kasan bir klanla yada tanımadıgımız bir ekiple baştan diplomasi yapamayız. Pre kasan klanlarla da elbette pozitif bir diplomasi kurmayız. Ama ne olursa olsun 1 ağustosa kadar olan diplomasilerimize uyacağız. Zaten işin bir başka real boyutu şuanda SA yaptığımız klanların birkaç oyuncusu bizim içimizde biz onların içinde değiliz. Ben tüm SA ları özünde uzun vaadeli tanışmanın mümkünse müttefikliğin ilk adımı ve klanların birbirini tanıması olarak attım. Yoksa Burada SA yaptığımız klanlardan SA olmasa bile gerek bize gerekse de bizden onlara doğrudan bir saldırı olabileceğini düşünmüyorum. Bu açıdan SA mızın amacı dediğim gibi dostça ilişkiler kurmak. Merkez konusunda da bu tamamiyle klan stratejisi ile atılan bir adım. Bana göre herkesin tabu olarak baktığı bu merkez bu oyunun en önemli konumu. Tüm strateji oyunlarında da genel olarak oldupu gibi. İlerleyen günlerde baalım göreceğiz.

EnesKOSOVA1

Yasaklı

şimdi baktım bize yakın bir haritada ve klanınızdan izolesiniz bence dikkatli olun buralar pek tekin değil :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
capture-20210725-031508.png

Resimdeki klanlardan
TATAVA müttefiğimiz, ANATOL , REW , REQUİEM ve MAFİA klanları ise SA imzaladığımız klanlar.
kırmızı klanlar muhtemel hedefimiz olacak klanlar.
kesik mavi çizgi güncel bölgemiz.
kesik kırmızı çizgi planlı genişleme bölgemizdir.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Çok iyi ve şeffaf olmuş, fakat diplomasi oyuncuları için nefis bir bilgi kaynağı :p
Hedefimize atacağımız ve atmak istediğimiz her adımın şefaf olmasından endişelenmiyoruz. Özgüvenimiz de tam ekibimize de güveniyoruz.
Büyük düşünmüyoruz adım adım haritamızın gereklilkleriyle ilerleyeceğiz.
Böylesi bir şablonun 66da varolan tüm klanlar için örnek teşkil edeceğini umuyorum.

aslnkrl2

Yasaklı
Genelde oyunun başlarında diplomasi olarak klanlar acık olmayı pek tercih etmezler siz ise tam tersini yapıyorsunuz dünya başından beri
Umarım başarılı olursunuz dünyada :)

Furkii3535

Mızrakçı
Hayırlı olsun abi bu dünya baya barışcıl bir başlangıc yapmissin :D zaten yerleşiminiz kötü ben böyle olabileceğini düşünmüştüm bence mantıklı hareketler yapılmış yine de sizden ileri zamanlarda güzel bi savaş bekliyorum:cool: