Keşke Erken Konuşmasaydınız ya üzüldüm.

• Konuyu başlatan DeletedUser69553
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Clown kardeşimiz hakkında keşke erken konuşmasaydınız ya çocuk dedi öğreneceksiniz. İntikam kimse inanmadı. :(

Bıraktım oyunu dedi herkes inandı cidden büyük iş ama bir o kadar da basit ben biri bıraktım diyince bıraktım yazısını görür görmez bırakmadı anlıyorum. Yaşadığımız tecrübelerden kaynaklı galiba ama sonuç olarak bırakmamıştır.

Clown kardeşte bıraktım dedi herkes düşmanlar genel foruma koşup başlıklar açtılar yok bilmem ne dediler. Çok mesajlaşma oldular hatta biri yazdı ki Atikkan bir kaç kişi çok iyi oyuncuları var Lustun dedi o oyuncular hakkında Clown dedi ki yakında tekrar bak bakalım kim kalıyor yine ciddiye alınmayıp dinlenmedi ve 2 gün sonrasına lustta kimse kalmadı.

Genç aslında genç diye dayanamayıp ağzından kaçırmış ama kimse ciddiye almamış yazık beyler size

Yukarıda bişiler saçmaladım ciddiye alıp okuyorsunuz dimi kdkdkdkdkdjdnnsnsjdskxkekekksskksjeskek adam olmazsınız siz zamanında ciddiye alacaktınız

Geçmiş olsun Erhancık ve yanındakiler :D sizede iyi haberim var bunu ciddiye alın ama hata etmeyin 56 ya gireceğinizi duydum bölgenizde gelip başlamazsam adam değilim erkekler sizi :p hepinizi seviyorum herkes üstüne alınmasın ama. Olurmu şu çok kendine güvenen ve çok konuşanlar alınsın Allaha şükür buradayız hepinize yeteriz :) cixxx erhancıklar sarmadı sıra nwa nın emreciğinde haykocu sıra sende canım

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Gerçi Erhanın bilgisayarı bozulmasa asla kazanamazdık

Yalan söylemicem bilgisayarının olduğu odaya girip geceleyin ben bozdum bu sayede lust silindi Yoksa zaten silinmezdi hhahahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahhaahhaahhaa

:D gelenek bozulmadı 43 te de erhan biliyor

Neyse sıra erhana yalaklanan bana laf sallayanlarda 56 ya mutlaka girin bölgenize gelecem tamam mı gir bölgeye 2-3 küçük klan onları yen kıta kapa altına erhanı ve multilerinş sok yetmedi üst kıtayla 15 er kapama anlaşması yapın Korkaklar topluluğu bölgenize gelince zaten siz pre kasmaya girmiştiniz olur neyse görüşmek üzere şimdik bu kdar nwanın emreciğimin süresi doldu onun içinde konu açacağım. Ama sakin olun biraz zaman

DeletedUser69553

Ziyaretçi
a1b814ff20c.png

DeletedUser69553

Ziyaretçi
@yakupkarasu
Geçmiş olsun 56 ya eşkiya abinlerle girip 43 teki gibi oynar mısın bir şey denicem OLUR MU sana koymayınca içim rahat etmiyor PUHAHAHAJSJSHJSJSHSJAHAHAHAHAHAHASJSBXNXNNXNXNXNDKEKWIWUWYUWEKLEŞWĞWĞWWLDMMDWLLSJSNDNDNDJ

Dr. Tinker

Baltacı
hoş geldin canım benim aramıza nasıl içerisi beğendin mi :)) :D ulan erkeklere bak beeeee :D helall .dsdsddksksksjdnsj
Yav kardeş boş yapmaya başladın artık yeter. Arkadan vurup boş köyleri almayı kendine başarı sayıpta forumda kuru kalabalık yapma. Bak kimse ciddiye almıyor seni niye zorluyorsun. Aferin sana iyi yapmışsın on numara hareket.. En iyi oyuncu sensin.!

DeletedUser53334

Ziyaretçi
Yav kardeş boş yapmaya başladın artık yeter. Arkadan vurup boş köyleri almayı kendine başarı sayıpta forumda kuru kalabalık yapma. Bak kimse ciddiye almıyor seni niye zorluyorsun. Aferin sana iyi yapmışsın on numara hareket.. En iyi oyuncu sensin.!

ah dostum bunu senden duymak ne kadar komik :D bana(bjkli54) sizinle beraber Lust'a gireceğiz oyun sonuna kadar beraberiz diyip akşamına Lusta geçip bize savaş açan siz değil misiniz? İşler istediğiniz gibi gitmedi ama 1 hafta süre tanıdığınız miğfer hâlâ köylerinizi toplamakta :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Nwaya siz gelene kadar 364929 kere isim değişirsiniz başkan değişirsiniz bakalım hangi isimle geleceksiniz

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Knki bu Boş yapan kim yada hangi karekter varsa tabi bir karakteri
Kanka ozetle bos yapan bi zamanlar ybaydi su aralar clown. Hesabi ile takilan Forumda 500 tane hesabi olan hep ban yiyen kimse tarafindan sevilmeyen Erhan dan sonra Kafayi Emre ye takan nwa yi bitirme hayallerinde yasayan skntili Mayis in bile Şizofren teshisi koydugu arizali bi Vatandaş :)

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Bu arada erhan dediğiniz kişinin nicki neydi acaba? Uzun zaman oldu da hatırlıyor gibiyim