KAZANAN BELLİ

• Konuyu başlatan DeletedUser66249
  • Başlangıç tarihi

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Bu dünyayı kapatacak klanda oyuncularda belli. Buraya yazıyorum. Ileride gelip bakarsınız. Paşa ve Dehşet klanı kazanacak. Adamlar organize oynuyorlar.

Kazanan belli demişsin komiğime gitti 1 dünyayı kapatmak için 1 klan 30 kişi yüzde 85 dünya hakimiyeti sen bilmezsin şimdi bu da 1 yıl süre demek kim öle kim kala

DeletedUser63923

Ziyaretçi
op yaptığınız insanlara garip garip mesajlar atmadıkça ve burada tahrik edici şekilde yok dünyayı kapattık dumanı biz sildik gibi kibir dolu yazılar yazmadıkça ben bu foruma katılmıyıcaktım muslukçu zaten böylece çöp olduğunuzuda söylemezdim :)

Ağzından çikan şeylere dikkat etmelisin. Dunyayi kapattık diyen insana karşı kinayeli konuşamayıp hakaret ediyorsan sıkıntıyı kendinde aramalısın. Ayrıca bu konuyu tekrardan gün yüzüne çıkarmaya gerek yok diye düşünüyorum. Iyi oyunlar.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Ağzından çikan şeylere dikkat etmelisin. Dunyayi kapattık diyen insana karşı kinayeli konuşamayıp hakaret ediyorsan sıkıntıyı kendinde aramalısın. Ayrıca bu konuyu tekrardan gün yüzüne çıkarmaya gerek yok diye düşünüyorum. Iyi oyunlar.
Kapanmamış dünyanın falanına filanına girmeye gerek yok hakaret hakedene edilir.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Kapanmamış dünyanın falanına filanına girmeye gerek yok hakaret hakedene edilir.

Olayın seninle alakalı kısmı hakaret degil zaten. Sen karşılıklı tartışılacak bir insana benzemiyorsun. Sinirlerin çok gergin ve ağzından direk irin akıyor. Sana hakaret etmeyene hakaret edemezsin senin boyle bir hakkin yok. Haksızlığa uğradığını dusunuyorsan bunun çözümü bu şekilde olmaz. Sen hüküm veya karar mercii değilsin. Insanları yargılayamazsın. Sana doğrudan ihanet ettiğimizi dusunuyorsan ki biz bunu reddediyoruz. Asla kabul etmiyoruz. Ama duymak istediğin buysa evet sizi sırtınızdan bıçakladım. Bana güvenmenizi sağladım. Daha sonra da 8 aylık kurguladiğim planı devreye soktum. Yok olup gittiniz. Artik bunu kabul etsen senin içinde bizim içinde iyi olur. Yoksa senin yüzünden bu forumu kimse kullanamayacak.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Olayın seninle alakalı kısmı hakaret degil zaten. Sen karşılıklı tartışılacak bir insana benzemiyorsun. Sinirlerin çok gergin ve ağzından direk irin akıyor. Sana hakaret etmeyene hakaret edemezsin senin boyle bir hakkin yok. Haksızlığa uğradığını dusunuyorsan bunun çözümü bu şekilde olmaz. Sen hüküm veya karar mercii değilsin. Insanları yargılayamazsın. Sana doğrudan ihanet ettiğimizi dusunuyorsan ki biz bunu reddediyoruz. Asla kabul etmiyoruz. Ama duymak istediğin buysa evet sizi sırtınızdan bıçakladım. Bana güvenmenizi sağladım. Daha sonra da 8 aylık kurguladiğim planı devreye soktum. Yok olup gittiniz. Artik bunu kabul etsen senin içinde bizim içinde iyi olur. Yoksa senin yüzünden bu forumu kimse kullanamayacak.

1 şuan oyundayım bırakmış veya gitmiş değillim w30 dan bilmen lazım kimse kolay kolay hakaret etmem haketmiştir etmişimdir sen adam gibi yazdın da ben sana niye hakaret edeyim konu bu kadar basit aslında evet sinirli bir kişiliğe sahibim düzgün konuşana kötü kelam edecek halim yok

DeletedUser62042

Ziyaretçi
hepiniz yaşınızı başınızı almış insanlarsınız , oyunda hırs da var önemli tabi ama bazı seylere dıkkat etmek gerekır ve gene bazı seylerı kabullenmek gerekır
dehsetı rakıp olarak gormuyoruz dememde kı tek sebep şudur !!!
cok kalabalık olup ve kendı ıcındekı aktıf yuncularına hesap toplatmaları !! 100-200k lık hesaplar degıl bunlar .
bunu surda bırısı ınkar etsın onun akli dengesini kişiligi karakterını herseyını sorgularım . !
savas a gırdık evet epey de bır sure oldu yakın savaslar basladı hemen hemen . sımdı kenıdınızı gosterın savasın ben deyım kı dehset evet kendı ıcındekı pasıflerı topladı eş zamanda da savasarak hakkıyla world u kapattı bende lafımı yeyım tebrık edeyım sızı .

bu sürec içerisinde de burda yazılan yazısmalar tamamen tartısmaya yonelık olur bunlara gerek yok
gelin bı savasalım bakalıım , hakedenı haketmeyenı gorelım

Despi*

Casus
sen onu gözünde büyütüyorsunda sende olduğu gibi w44de de ayakta olduğum halde misi görmeyip köy kaybettim ondan sonra bu hafif kaldı yanında :d oluyor arada gözden kaçma :d

DeletedUser66219

Ziyaretçi
ne kinayesi kardeş ben gerçekleri söylüyorum dünya açık sambou ise bir çöp :)