KATTEGAT!

texasrony

Yasaklı
Beni kralın hoplatamaz. Haddini aşma, aşmaya devam edersen senin haddini öyle bi bildiririm ki bir daha en pasif adama sesini çıkartamazsın.

texasrony

Yasaklı
Adana falan yazdın diye heralde profiline kendini sıfır bir de felan sandın sanırım. Ben orda ki hayali karakterlere benzemem. Bi oyun oynayacağız dedik diye b… çıkartma.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Terbiyesizlik yapan sensin.Farkederse kahrolayım bekliyorum elinden geleni yapmazsan adam değilsin

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Sıfırbiri izlediğine göre hayranımızsın aslanım senin dizi diye izlediklerini biz gerçekte yaşıyoruz burda bu mevzuyu uzatmayın oyununuza bakın.Çizgiyi aşan sizsiniz yazınca had bildirmeye çalışmayın önce siz haddinizi bileceksiniz

Ryuzaki H

Yasaklı
Sıfırbiri izlediğine göre hayranımızsın aslanım senin dizi diye izlediklerini biz gerçekte yaşıyoruz burda bu mevzuyu uzatmayın oyununuza bakın.Çizgiyi aşan sizsiniz yazınca had bildirmeye çalışmayın önce siz haddinizi bileceksiniz

valla öyle forumda dolaşırken denk geldim de iyi güldüm he,

nabıyorsun günde 10 saat oyunda takılıp, kalan zamanında uyuşturucu satarak para kazanıp pre mi çekiyorsun :D

texasrony

Yasaklı
Ulan sen kimsin senin hayranın olcam ben. O dizinin yayında olduğu dönemi cezaevinde geçirdim ayrıca çıkınca da izlemedim. Belli neleri örnek aldığın kendine. Bom boş biri olduğun ortada zaten. Seni muhattap alıp yazmamız hata bizim. Ayrıca şunu da belirtmek isterim.. Zorba klanından sen hariç kimseyle kişisel bir problemim yok ve aksine sevdiğim bir çok arkadaşım var. Eğer sözlerim zorba klanına olarak algılandıysa da o arkadaşlarımdan özür dilerim. Ama seni yazdım olum. Daha yeni başladım ama seni yazdım. Elimden geleni de ardıma koymayacağım bundan şüphen olmasın.