katil-vegas

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66960

Ziyaretçi
Son olarak eibo-katil savaşi da bitti suan devam eden savas varmi bilgim yok. katil klanlari vuslat olarak devam ediyor.

Cutorq

Baltacı
Moderatörden bu konuyu kilitlemesini isteyeceğim ama konuyu ben açmadığım için kabul etmeyecek.
Ama ortada KATİL kalmamış :)

DeletedUser66960

Ziyaretçi
Az önce 20 baltaci 30 mizrakci 19 kilicci 77 okcu ve bir tane misyoner öldürdüm. Ben katil sayilir miyim ??

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Vegas klanıda dağılıyor sanırım konu kilitlenecek gibi duruyor.

DeletedUser66961

Ziyaretçi
Vegas da dağıldı. Serhat abi nerdesin vegas vegas diyordun nazar değdi klana heralde :) :) :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Vegas da dağıldı. Serhat abi nerdesin vegas vegas diyordun nazar değdi klana heralde :) :) :)

Sevgili kardeşim TİRAN ın başını yediler :) tımarhanelik olmaya değecek sebep ve sorunlardan dolayı TİRAN hesap silip klanları dağıtmış. Zaten ancak TİRAN bıraktığı noktada başka klanın şansı olabiliyordu. Öyle de olmuş... ilk hali ELİT en son hali VEGAS dünyaya damga vuran bir klan olarak 48. Dünya tarihinde yerini almıştır. :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
sinser ne anlatıyon bilader sen 48 de oynadın mı? ne oldu ne bitti bilgin varmı? tiran dedigin adam aciz bir adam. Satranç oynuyoruz kendisiyle yenilmeyi hazmedemeyip program açıyor. sen ne anlatıyon ? yok başını yediler bilmem ne felan :D