Katil-Cılgın

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Çılgın Klanindaki Saygili Dürüst Oyunculara Başarilar Dilerim

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Çılgın duruşu nu yine boxmadı ilk ayda yine siliniyor :) 49 da başarılar

DeletedUser66747

Ziyaretçi
Bunlar hangi kitada basliyorsa oraya gidip baslayin bir sonraki worldlerde. Belesten koy buyutuyorlar : )
Bınlar hıngu kıtıdı bışlıyısa ıraya kitip paşlayın pir zonragi worlerde belesden koy buyuduyolağrrr dedi yeşil pis mahlukat :)

krijger43

Mızrakçı
Bilader aklın sıra atar yapıyorsun ama burası katil-çılgın. Konu bizim konu ve beyninle hareket edersen sana cevap vermemin mantıklı olduğunu anlarsın.

DeletedUser66747

Ziyaretçi
Bilader aklın sıra atar yapıyorsun ama burası katil-çılgın. Konu bizim konu ve beyninle hareket edersen sana cevap vermemin mantıklı olduğunu anlarsın.
Olm bune kafası lan :))) konu bizim konu ne ahahahha bizim adımızı yazmışsın

DeletedUser67146

Ziyaretçi
uzatmayınnnnn köyünüzü koruyun 3 adamınız vardı biri gitii 26 puan şimdi :D siz oduncusunuz biz oyuncuyuz

DeletedUser67146

Ziyaretçi
hamları yüksek tutun dedik o kadar adam ham basmamışki ayıp ya ayıp

DeletedUser53173

Ziyaretçi
çılgın klanı op ne zaman op
bu gece bi kıpırdama yaptınız köy alalım dediniz köy kaybetiniz
şöyle güzel bi op bekliyorum sizden :)

DeletedUser64779

Ziyaretçi
İşte senin gibi çoluk çocuk böyledir köyünüzde 3 tane asker var herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz bu akşamda çıkıp diğer pre kasan elemanınızı vursak hesap silip w49'u bekliyeceksiniz şu an burada sohbet olmasının tek nedeni pre basmamış olmamız akademi kurulu olsaydı konuşacak bir savaş kalmamıştı

DeletedUser64779

Ziyaretçi
Kimileri de çıkıp 2.00 katil 2.60 çılgın demiş bunlar 4 handikap'ın oranları mı arkadaşlar :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Bilader almışsınız hücumu yanınıza bide 200 klan bide 500 tane preci parası bol godomanları atın havanızı.

Hucum ne alaka: ) adamlarin savasi baska klanlaydi sizle alakalari bile yoktu. Ben sozumu orda tuttum 3 adamla saldircam dedim biraz saldirdim, zevk vermeyince sizofrene yoneldim:)

Her worldde capinizin 100 kati gucunde cene yapcaginiza hazirlaninda gelin. Cin klani evet pre harciyor belkide en cok pre harcayan klanlarin basinda geliyoruzdur ama her worlde dalmiyoruz. 35 te oynarken w44 e kadar 9 world boyunca pre kastik 44tede harcadik. Bu oyun strateji oyunudur boyunuza posunuza bakmadan klan yonetmeye calisiyorsunuz. Hadi bir heves kuruyorsunuz klanida bari cenenize sahip olun. Artik ders alin. Olmuyor beceremiyorsunuz iste

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Kes traşı sana kemik atmadım
Çılgınlar bazı oyuncularına yazık oluyor adamların basınıda yakıyorsunuz 500 puansın burdan atıp tutuyorsun katılden sana mıs atmaya bıle degmıyecegını bıldıgın ıcın biraz oturup dusunun cılgın tarafına rastgele katılan arkadaşlara yazık oluyor burdan mıllete laf atmaya devam et kazanırsın belki yazık :)

DeletedUser67146

Ziyaretçi
İLK OPTA SİLİP GİTCEKSENİZ OYNAMAYALIM ÇILGINLAR

diyolardıda inanmıyordum harbi siz köy büyütmeye giriyomussunuz dünyalara ya ayıptır bari pre harcatmayın adamlaarınıza

öle köy alcam diye gelir köy verir gidersiniz ağlıyıp kaçıcaksanız oynamayalım .d

Durum
Konu yanıtlara kapalı.