Katil-Cılgın

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Cılgın klanlari köy dusecegi zaman istatistiklere yansimasin diye neden oyuncunuzu atiyorsunuz istatisklere yansimasada burdan herkez görsün :)

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Takılmayın İstatistiğe Bu Kadar Ne Demiş Ünlü Düşünür Sir Alex Ferguson "İstatik Mini Etek Gibidir;Birçok Şeyi Gösterir Ama Asıl Olanı Göstermez:)

Her İki Tarafa Da Başarılar
Istatistige takilmiyoz baskan biz ama iste onlar adami klandan atiyorlar :)

QUBAT

Mızrakçı
Çılgın bunlar çılgın :)
Elemanların koyu düşmeden istatukten korktukları için klandan atıyorlar :D
Hiç olmazsa içlerinden biri bizden 400 puanlı bir köy almış :D
W7 den beri su oyunu oynuyorum ilk defa bole çıkarını düşünen bir çılgın gördüm :)

DeletedUser66747

Ziyaretçi
Burda yalan yanlış sallamayın dostum alexandro iki köy aldı hiçbirini klandan falan çıkarmadık hemen bi tüy buldunuzmu atacağınız b**'a dikmeye foruma koşup şov yapma peşine düşüyosunuz. Bize adam çalıyo cart curt diyen arrowda destekçisi yancısı yalamacılarıda gitsin tc aze nin savaş açıklamasını okusun kim adam çalıp yalvarıyomuş hadi yallah şimdi başka yerde oynayın.

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Burda yalan yanlış sallamayın dostum alexandro iki köy aldı hiçbirini klandan falan çıkarmadık hemen bi tüy buldunuzmu atacağınız b**'a dikmeye foruma koşup şov yapma peşine düşüyosunuz. Bize adam çalıyo cart curt diyen arrowda destekçisi yancısı yalamacılarıda gitsin tc aze nin savaş açıklamasını okusun kim adam çalıp yalvarıyomuş hadi yallah şimdi başka yerde oynayın.
biraz surdan birazda burdan at :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.