KATİL KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser67146
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67146

Ziyaretçi
KATİL klanları altında çoğu dünyada ve çoğu klanda bulunmuş sağlam bir ekip olarak giriş yapılıcak dünyaya

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Başarılar bu arada çılgın klanı adam çalıyor deyip çılgın klanının yöneticilerini klana davet etmeyin lütfen

DeletedUser67146

Ziyaretçi
öncelikle kolay gelsin iyi oyunlar diliyorum ben alperen 4 yıldır beraber oynadığımız dostluk içinde bu oyunda 70 küsür kişi ile geldik ve saçma sapan bölge dağılımı ile değilde bi bütün olarak kıtamızda bulunuyoruz can yakmaya kan akıtmya geldik :) bölgemizdede bulunmanızdn ötürü sizi klanımıza uygun görüp bu dostluğa güzel oyuna davet ediyoruz klanımızda seni görmek isteriz hocam tekrardn iyi geceler iyi oyunlar diliyor cevaabınızı bekliyorum

bak bunu sizin adamlarınız yazıyor klandaki adamlara :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Böyle atışmak yerine ham satın alın stoklar dolup taşıyo :) Boşa yorulmayın tartışmayla , basın pre yi karşı klanı bir hafta sonra göremezsiniz :) Değer mi tartışmaya :)

DeletedUser67387

Ziyaretçi
ŞURAYA BIRAKIYIM RESMİ YİYİN BİRBİRİNİZİ :)ADADSASDDAS.png

DeletedUser67146

Ziyaretçi
hahaha 4 köye op yapıyonuz la ne güzel oynuyorsunuz öle siz hazırla savlarını sıra bizde geliyoruz 20 köyüne

DeletedUser67146

Ziyaretçi
bekle bekle sıra sanada geliyor çılgın hesap sil mode on bugün itibari ile sıra sanada geliyor sende pazar günü gel bi patla bakalım