Karikatür, Resim ,Mizah.

• Konuyu başlatan *HAKANLI*
  • Başlangıç tarihi

Ortalama Biri

Misyoner
Ego falan yok bende nerden çıktı bu şimdi aaaa :D :p :p o zaman tepki neden vermediğimi düşünüyorum Allah Allah ben git gide daha mı agresif oldum noldu bana :D

Diğer başlıkta gördük egonu :p :D Niye inkar ediyorsun ki :p Kendini böyle kabullenmen lazım :p
Bence o söylediğin lafa klişe dedim diye kızmaya başladın klişe kelimesine :p Çünkü öncesinde sende gayet normal kullanıyordun :p :D

Fzt.fatma

Kont
Diğer başlıkta gördük egonu :p :D Niye inkar ediyorsun ki :p Kendini böyle kabullenmen lazım :p
Bence o söylediğin lafa klişe dedim diye kızmaya başladın klişe kelimesine :p Çünkü öncesinde sende gayet normal kullanıyordun :p :D
Ya Hu ben yıllardır egolar ile mücadele eden bir insanım bak burda da tepki vermişim ego bana ters benim doğama ters bir olgu. :p
Şimdi gelip de kendimi seviyorum diye egolu diyemezsiniz bana. Konuşmamda ne Egomu gördünüz :p ??
Sözlerime klişe denmesi beni sinir eder halen şaşırıyorum burda neden tepki vermediğime :D neyse geçmiş zaman. :D

Ortalama Biri

Misyoner
Ya Hu ben yıllardır egolar ile mücadele eden bir insanım bak burda da tepki vermişim ego bana ters benim doğama ters bir olgu. :p
Şimdi gelip de kendimi seviyorum diye egolu diyemezsiniz bana. Konuşmamda ne Egomu gördünüz :p ??
Sözlerime klişe denmesi beni sinir eder halen şaşırıyorum burda neden tepki vermediğime :D neyse geçmiş zaman. :D

Peki başkalarının sözlerine klişe demesi sinir ediyorsa niye başkalarının sözlerine klişe diyorsun :p :D :D Bu ne yaman çelişki :p :D

Ortalama Biri

Misyoner
Beni gıcıklandırırsa klişe derim :p. Kişisine göre muamele etmek denir buna :D :D Hak etme mevzusu :D:D

Sana bile dememiştim o cümleyi :p Forumda Tar*k ile konuşuyordum galiba. Ona cevap vermiştim baktım alta klişe yazdın :p Hala savunuyorsun yaptığını :p :D
En nefret ettiğim şeydir :p Direkt o kişiden uzak dururum. Tecrübe ile sabittir :p

Fzt.fatma

Kont
Sana bile dememiştim o cümleyi :p Forumda Tar*k ile konuşuyordum galiba. Ona cevap vermiştim baktım alta klişe yazdın :p Hala savunuyorsun yaptığını :p :D
En nefret ettiğim şeydir :p Direkt o kişiden uzak dururum. Tecrübe ile sabittir :p
Bu kişi ittifakın ama buna rağmen uzak mı duracaksın :p kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Sende de gıcık kaptığım onca özellik ve de düşünce varken böyle konuşmuyorum :p peki peki :p :p

Ortalama Biri

Misyoner
Bu kişi ittifakın ama buna rağmen uzak mı duracaksın :p kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Sende de gıcık kaptığım onca özellik ve de düşünce varken böyle konuşmuyorum :p peki peki :p :p

Hayır çok iğrenç bir durum çünkü. Neyse bir daha görmeyiz benzer bir şeyi diye umuyorum :p :p

Ortalama Biri

Misyoner
Herkese aynı şekilde yaklaşmak imkansız bir durum ;)
Onun davranışlarına ve sözlerine göre şekillenir davranışlar, sözler. Bunun neresi hoş değil ben mi anlayamadım ya da anlatamadım ??

Bence tam olarak aynı şeyden bahsedemeyip benzer bir şeyi söylüyoruz. O yüzden anlaşamadık konu üzerinde =))

Ortalama Biri

Misyoner
Konuyu fazla dağıttık biraz toparlayalım :p ;)

yaran-karikaturler_1003854.jpg

11-03-2010-2-png.56942