KareAs

DeletedUser

Ziyaretçi
yalnıs yere koymusum ya la raporları :D dalgınlıgıma gelmıs tüh :D molar sılebılır mı

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Alın INNOGAMES kumar kağıtları :D Hediyem olsun.

Çözünürük için kusura bakmayın telefon anca bu kadar çekebildi.

ngrmz.jpg
ngrn9.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
konuya sonradn dahil olmak ne zormuş bee oku oku bitmiyor dal ortadan gitsin

Black Swan.

Markiz
bence de burası yeri değildi keşke bana mesaj atsaydın oyundan ama madem açılmış konu bi mesaj daha yazıp gideyim ben:)

bugün bir arkadaşımızı daha ihraç etmek zorunda kaldık, sonra baktım hemen ardından 3 tane mesaj geldi. Çevresindekiler işte biz onunla burada op yapıyorduk sürekli konuşuyorduk yardımlaşıyorduk bölgesel olarak iyi gidiyorduk, geri alır mısınız diye rica ettiler baktım hatta köylerini rezervlemişler hemen başkası saldırmasın diye, sonra hatalı karar verdiğimi kabul edip arkadaşımızı geri aldım.Özür diledim.

senin durumunda ise şu oldu. Bana senin tarafından hiçbir geri dönüş olmadığı gibi komşularından biri ilk fırsatta köyünü ziyarete gelmiş bulundu, haklıdır haksızdır bilemem ama aranızda bir iletişimsizliğin olduğu belli ve bunları yaparken ben klan forumlarını arşivler de olmak üzere didik didik ederek hareket ettim.

Demem o ki köy konusunda haklı olabilirsin ama birşeylerin ters gittiği belli, ben de hata yapmış olabilirim ama bunu klanla ilişkilendirmen olmamış, gelip oyunda bana bir tane mesaj atmayıp burada dillendirmene kimse karışamaz tabi, yalnız ben birinin kişisel çıkarı uğruna kimseyi ihraç etmem dolaylı olarak beni de suçlamış oluyorsun
Hoort Nononostaljii :)
Ünsal yaa ozmnlar ne kdr uzuun ve sıkıcı ppat atıyormuşsun :p