KareAs

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan Adımız belli değildi arkadaşlar şu aşamada KareAs olarak daha önce kullanılmamış bir isimle başlıyoruz. İsim çok önemli değil açıkcası her kullandığımız isimle saygın bir yer edineceğimizden şüphemiz yok.

18.02.2013 pazartesi günü saat 20:00-21:00 arası Güneybatı bölgesinden başlangıç yapacağız. Mevcut kadrodan bazı isimleri şu şekilde belirtmek istiyorum.. bir çoğunu zaten tanıyorsunuz.

Asyakurdu
islambey ve arkadaşları
Truvafatihi
Unfair
soyluyürek
Foxanderes
crazynihat
izstrik
exelansx
Veb@
Tutensteın
Asdes005 ve arkadaşları
Scorpionab
Bolulu34
Bıg boss pusula nın ilk sahibi Emre
The mis--yani Ayaz

Bir çok buna benzer aktif oyun oynayabilecek arkadaşdan oluşan bir kadromuz var.

Bu servera bir çok iyi hatrı sayılır ekip geldiği için gerçek mana da en iyinin kim olduğunu görme fırsatımız olacaktır.

Ben her halukarda saygı-sevgi çerçevesinde oyunu amacından saptırmadan oynanılmasından yanayım.

Başta kendi ekibim olmak üzere tüm klan ve klan oyuncularına iyi oyunlar Diliyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Düzelttik o tarihi ayın 16 sı demişlerdir muhtemelen :D iyi de naim abiye iyi oyuncular getir demiştim sana nasıl tarih geldiki:D

DeletedUser13501

Ziyaretçi
tt2

Ben hep tek tabanca kaldım ondan fazla göze batamadım :D

DeletedUser41854

Ziyaretçi
TutensTe1n başlamayacak.Benimde ismimi ortalarda yazdığın için bende başlamıyorum !11!11!!!1!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
hahaha :D Senin ergen triplerinle uğraşamam bebeq :D oynamıyorsan kapı orda... Kapalı yalnız :D

DeletedUser41854

Ziyaretçi
V3B@
asdes005
serhatseyhan
e..a
hesap batiran
nietcztre

DeletedUser

Ziyaretçi
tutenstein yok demeyelim de ben kadroya sonradan dahil olucam :D 2 ay sonra varlığımı hissedersiniz :D

DeletedUser41854

Ziyaretçi
Olum sussana :D ya sussana accık ya :D davaynan vurucam gafana :D

DeletedUser

Ziyaretçi
recep ivedikten bi sahne geldi aklıma :D taktiği rezil ettin diye, pardon kanka :D