KAreas-FullAS

• Konuyu başlatan DesTroYerM*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42398

Ziyaretçi
arkadaşlar bişe soracam ya yeri değil belkide 4 misyonerle tek seferde saldırı yapınca köy alınırmı yoksa misyonerin 1 yade 2 yada 3 yada 4 olmasının bir önemi yokmu

DeletedUser42503

Ziyaretçi
Pusula kadar tecrübeli bir ekip değiliz. Fakat Pusula'nın da dezavantajı tecrübesi oldu. Forumlarda ağızdan çıkan her söz, profillere yazılan her yazı ve eski hesaplarda alınan köylerin konumları en azından benim için aşırı derecede önem arz ediyor. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yok be o dedigin öle deil esat ballı adam 4 ayak üstüne düşmüş

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bişe soracam ya yeri değil belkide 4 misyonerle tek seferde saldırı yapınca köy alınırmı yoksa misyonerin 1 yade 2 yada 3 yada 4 olmasının bir önemi yokmu

Sevgili kardeşim oncelıkle sana oyunu oynamadan önce oyun hakkında bilgiyi okumanı tavsiye derim;

Yada selami arkadaşımızın bıre bır emek verdıgı site tam aklımda degıl kendısı gelınce yardımcı olur ozelden yazabılırsın o sıteye goz atmanı tavsıye derım tecrubelı arkadaşlardan nice oyun hakkında ipuçları alman mumkun :)

Bu dunyada (bazı dunyada degısıyor) 1 mısde atsan tek saldırıda 4 mıste atsan 20 ile 35 arası dusurur. Fakat lakın paladınde silh bulursan mın 30 ile 35 arası dusurur.

Saygılarımla ;

Keşke raporların tam ve orjinal hali konsaydı daha iyi olurdu.

Öyle güçlü bir saldırıyı o ekip dışında bu worldte baskası yapamaz.Saldıranları tebrik ederim,pusula önce crom a,sonra kareas a saldırdı k53-k43 sınırında çok güçlü bir mesaj verdi.Saldırıları bu yönde okumak gerek.

Savunmada kareas ı tebrik ederim 1600+ mancınık fener +savunma 5 er k lık kılıc mızrak hatta saldırı ordusu bile köyde.

DeletedUser42503

Ziyaretçi
KGB'den kareler..

34589871.png

95141914.png

72636923.png

44720292.png

52410572.png

Akşam yeni raporlar paylaşıcam, şimdilik son 1 haftanın özetlerini geçiyorum klanlar ahalisine..

DeletedUser42503

Ziyaretçi
Akşam raporları toplayabilirsem Mantık klanına yapılan ilk operasyondan kareler paylaşacağım..

ekranalntsmw.png

DeletedUser

Ziyaretçi
ehehehe jrmario ya ne yaptınız öyle :D sevmem kendisini troll

DeletedUser

Ziyaretçi
klandan çıktı o optimusda klandan çıktı istatistiklere yansımadı onlar.

gerçi sizin 4.klandan aldığımız 100 köy de istatistiklere yansımadı ama sağlık olsun artık.

Devam ediyor savaş güzel ve zevkli geçiyor en azından benim için öyle

DeletedUser

Ziyaretçi

gerçi sizin 4.klandan aldığımız 100 köy de istatistiklere yansımadı ama sağlık olsun artık.

arkadaş ne istatistik meraklısı adamlarsınız siz :D

w17 de istatistik bence hiçbirşey. büyük dağılmalar olacak,hem de çok yakındır troll

DeletedUser

Ziyaretçi
KAPAK klani kalacak sadece :)

Biz üzerimize düşeni yapıp hevesimizi aldıktan sonra kimin kaldığı ya da kalacağı ile çok da ilgilenmiyoruz ancak o serverda oyun kapanana kadar ben ve klanım var olacağız :)

Gerekirse 26 puanlık 100 adam kalalım yine de orda olacağız :)

Kimse boşuna sevinmesin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kesim raporları yok mu alınan köylerin ?
Jr.mario ve optimus prime sonra captanboy bu kişilerin kesim raporlarını görsekte gözlerimiz şenlense.
Malesef kendilerinin raporlarını göremedik en azından düşman koysakta görsek o muhteşem kesimleri.

Öyle 1 2 köylük adamlar gelip sınırdan nasıl köy alıyormuş bizde öğrenmiş oluruz böylelikle.

DeletedUser

Ziyaretçi

Valla çok güzel korunuyorsun :) bazı koylerınden 2 den fazla sovalye var bazılarını en azından geri yolla :D

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Sırf şu raporları yayınlamak için geri gelirdim de bıraktım be :D Hiç dönecek takatim yok :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla çok güzel korunuyorsun :) bazı koylerınden 2 den fazla sovalye var bazılarını en azından geri yolla :D

10 tane şövalye koydururum istersem :)

Şövalye koydurma yasağı mı var köylere hayırdır ? Komik komik yorumlar bir de tecrübeli adammış bunu mu öğrettiler Tribalde sana. destek alınmaz mı dediler :)

Bir çok köye 3 saate kadar mis mesafesinde klan kurucusuyum ve sınırınızdayım destekli olması köylerin nasıl bir mantık hatası olur acaba? neyse :)