Kareas Ailesi-Pusula Savaşı

• Konuyu başlatan DesTroYerM*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Pusuladan gelen erken bir savaş ilanı ile resmi olarak savaşımız başlamıştır. Sebebini bile halen çözmüş değiliz.:)Yüksek ihtimalle en çok serverdaki diğer klanların işine yarayacak olan bu savaşın seviyeli bir şekilde devam etmesi tek dileğimdir.

Kaliteli bir ekiple savaşacağımız için oldukça memnun olsam da kaliteli dostlarımdan bir çoğu ile karşı karşıya geldiğim için sıkılmıyor değilim dersem yalan olur.

Bu yüzden iki tarafında bilinçli üyelerden oluştuğunu varsayarak oldukça zevkli,saygının her zaman var olacağı ve tüm serverda konuşacak bir savaş olacağını düşünüyorum.

Zaten oyun başından beri özellikle son günler ağırlıklı olmak üzere bir çok kişi tarafından iki klan arasındaki bu savaş bekleniyordu.

Her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. İyi olan kazansın!!!

lj2w3.jpg

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Başarılar arkadaşlar bu savaş kolay kolay bitmez

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynı düşüncedeyiz zira serverın bitmesi anlamına gelir bu savaşın bitmesi...

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş'ın erken ilan edilmesi bu dünyanın kaderini değiştiricek bir savaş olacağı kesin gözü ile bakıyorum..

Her iki tarafa başarılar diliyorum..

DeletedUser39591

Ziyaretçi
Her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. İyi olan kazansın.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Savaş olmasaydı serverin şu anki mevcut gidişatı çıkarlarımıza uymuyordu. Nedeni bu.

Dediğin gibi diğer klanlar bunu ne kadar kullanabilecek göreceğiz. Bu da onların kapasitesine kalmış.

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim gönlüm her zaman savaştan yana, herkese basarılar

DeletedUser42672

Ziyaretçi
Iyı olan kazansın derım kolay bıtmemesı umuduyla her ıkı tarafada başarılar

Bana gore bu savaşın galıbı butun dengelerı değiştirecek diye dusunuyorum

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bu savaşın galibi cıkmaz coooooooooook uzun bir süre , havanda su dövülcek ... iki tarafta da zeka sorunu yok , güneyden kuzeye - kuzeyden güneye 3 gün sürecek operasyonlar yapsın

uzunca bir süre , dış bölgede kalan üyeler arasında dirsek teması olucaktır çok çok...

heyecana lüzum yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Yıldırım çok güzel özetlemişsin durumu kardeşim.. Aynen öyle olacak...

Neyse bize savaş davetine icabet etmek düşer... Güzel bir oyun olsun..Enrikalardan,seviyesizlikten,gereksiz polemiklerden,dürüst olmayan bir oyundan uzak bir savaş..

Bir çok serverda böyle savaşlara hasret kaldık burda güzel ve herkes tarafından konuşulsun isterim bu savaşı... bir pusula-kareas savaşı vardı adamlar böyle böyleydiler diye..:D

Ben pusulayı tutuyorum ;) Savaşı da merak ediyorum ,yana oynayıp top mu gezdirecekler yoksa dikine mi oynayacaklar? ilk intibam dağın fare doğurduğu yönünde.
Pusula dünyanın nabzını tamamen kontrol ediyor,bi savas baslığı hareketleniyo dünya .

Bazı klanların işine gelir ama crom un için hala die young ve radament tehdit.

DeletedUser41018

Ziyaretçi
2 Ekibin Kemik Kadroları da Kaliteli Oyuncular Basarılar dilerim Her İki Tarafada .

DeletedUser

Ziyaretçi
Defans Bastın Klan Forvet ...

2 taraftan da sevip saydığım oyuncular var, eski dostlar, eski rakipler, ama 2 tarafın da kalitesi tartışılmaz.
Destroyer-M-iko önderliğindeki Kareas, Pusula'nın dehşet verici ilk saldırısını çok iyi savuşturmuştu, bakalım ilk kurşun kimden gelecek..

Entrikasız, centilmence ama heyecanlı bir savaş olması dileğiyle...

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaan abi teşekkürler güzel dilekleriniz için..

Bakalım bundan sonra dünya'nın seyri nasıl değişicek :)