Karantina Raporlar UDW - E$KiYa

LaFleur01

Baltacı
Evet arkadaşlar klasik dünyasına az ve öz ekip olarak girelim dedik toplamda 15 kişiydik 6-7 tanede bazı arkadaşlarımızın açtığı multi hesaplar vardı(hiç bir zaman doğru bulmamışımdır benim tüm dünyalardaki dosyalarıma bakabilirsiniz multi hesap ile girmedim öyle hesaplardan köy almadım) mustafa ile görüştük udw de başlayalım dedik mustafa ise bize sana ekip verecem farklı klan ismi ile başlayın kimsenin haberi olması olmasın diyerek eskidende bildiğim arkadaşlarla lock adında klan kurarak dünyaya girdik dünya içi oyuncu almayacaktık fakat diğer ekip oyuncuda aldı yön seçimleri yapıldı udw ve eşkiya antinin çevresinde belirdi bizi orta kısma attılar soldan sağa klan sıralaması yaparsak bc-anti-eşkiya-lock-udw-hucum olarak başlandı ilk olarak baron isminde bir klan ise savaştık ve bize savaşmadınız dendi barondan hesap silenler vs oldu köyleri dağıttılar 3-5 köy bize düşmüş :) neyse dedik aldık köyleri ses etmedik ama arada rez sorunları ve udw oyuncuları ile olan çekişme sonrasında klan ismini udw yaptık sonrasında maydonozdan oyuncular sınır hattımıza saldırmaya başladılar sonrasında ise onlarla savaşmaya başladık ordularımız yoldayken bize anti opuna katılacaksınız zorunludur diye emir geldi durumu anlattık maydonoz yukardan aşağıya sağlam oyuncu taşıyor üstten kami atıyorlar dedik duymak istemediler antiden çok korkuluyordu neyse antidende köy aldık girdik opa aynı anda maydonozlada sınır savaşı veriyorduk sonra anti bitince maydonoz savaşı çıkıyor diye sevindik çünkü maydonozda cin ekibi var ve onlar bizim her worldde düşmanımızdır fırsat gelmiş savaşalım eğlenelim dedik ve güneyde köy yok gelişemedik kuzey kıtasında maydonozu toplayıp gelişip ordaki sınırı tutarız diye düşündük ama bu savaşta olmadı bi baktıkki maydonoz oyuncuları eşkiya ve udw ye katılmış alınacak köy yoktu bunlarda udw ve eşkiyaya katılınca bizler kaldıkmı 5-6 köylük hesaplarla zaten 500 kişiyiz birde onlar çıktı sonrasında bunu gören hucüm udw ye hayırdır dedi diplomasiyi bitirdi hemen anlık olarak udw ise argo ile görüşüp hucum bitsin world sizindir dedi neyse hucuma op düzenlediler girdik mis arası yaptılar güzel bir direniş gösterdiler fakat arkadan argonun saldırıları sonrasında hucum çözülmeye başladı bu durumu fırsat bile eşkiya op düzenledi fakat udw kanadında op falan düzenleyen olmadı udw yönetiminde hesap silmeler konuşulmaya başlandı hucüm bölgesine biz kendi opumuzu düzenledik köyleri aldık ve baktıkki eşkiyanın misleri köylere geliyor ve bize diyorlarki o köyler op köylerimiz eşkiya tüm dünyaya rezerve atmış 250 köylük 3 ay süreli rezerveleri var 26 puanlıklar bile rezerveli ama op köylerine nedense rezerve atmamışlar alabilidğimiz köyleri aldık alamadılarımızıda eşkiya aldı bizi bölgede sıkıştırdılar çevrede alınacak köy kalmadı hangi köye saldırıyorsak rezerveli yada operasyon köyü oluyordu dünyaya girdiğimiz ilk günden beri hep bize karşı ön yargı vardı bize pasif diyorlardı ama demiyorlarki bu adamları biz geliştirmiyoruz aldıkları köyleri geri istiyoruz sorun çıkarıyoruz herkes haklıydı hep biz haksızdık ve bunun neticesinde lock klanını tekrar kurup sıfır diplomasi yapacaktık ama düşündükki klandan ayrılırsak udw bizi vurur eşkiyada ortağı onlarda vurur en iyisi biz onları vuralım dedik ani karar ile vurduk şöyle bir pişmanlığım var keşke hazırlanıp vursaydım bu iki klanın bukadar pasif olduğunu bilmiyordum bize pasif diyenler o gece döküldüler savunma ile mis atanlarmı desen 20 balta 1 mis yollayanmı desen çok eğlendik açıkçası bize yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Ve udw de bazı bebeler var kendilerini birşey sanıyorlar eşkiya şöyle eşkiya böyle diye konuşup eşkiya klanında takılıyor onlara tavsiyem bu oyunu oynamamaları

Kısaca bir özet geçeyim arkadaşlar yazı uzun diye okumak istemeyenler için;
1- Bizi bölgede geliştirmeyerek pasif dediler
2- Rezervelerimizi op köyü diye aldırmadılar
3-Op yaptığımız bölgeden köy alınca bu bölgeye biz op yapıyorduk diyip köyleri geri istediler
4-Her ekip kendi pasifini toplayacak diyerek 300-400k puanlı hesaplara dönüştüler kendi ekiplerine bile köy dağıtmadılar belirli adamlar köy topladı
5-Önüne geleni klana aldılar bize alacak köy kalmadı her taraf koyu ve açık mavi oldu bizde udw den ayrıldık eğlencesine herkese saldırdık

Normal dünyalar pre ile girenler yüzünden oynanmıyor klasik dünyalarıda böyle kalabalık önceden anlaşmalı gelen ekipler yüzünden oynanmıyor bizim gibi klansavaslari.net mazisi olan eski oyuncular için klanlar oyunu oynanmaz hale geldi ben 2 senedir oynamıyordum bizimkiler plansız her worlde giriyorlar çağırdılar kırmadım geldim ama 2 senede birşey değişmemiş 20 sene sonrada değişmeyecek klanları oynayan oyuncular belli kişiler herkes ekip olmuş dikkat ederseniz oyuncu sayısı hiç biz zaman çoğalmıyor eskiden w1 den tut w8e kadarki dünyalarda tüm kıtalarda oyuncular olurdu kıta 1 kıta 0 da oyuncu olurdu 3 günde 3k puan olunmazdı şahsen ben w3te oyuna sonradan başladım k65 te başladım dünyayı 1.bitirdim bunuda emek vererek yaptım premium bile almazdım 3000 köye tek tek bakardım aşk ile oynardım bu oyunu ama şuanki oyuncular program falan kullanıyormuş oyun artık tad vermiyor belki 61e girerim ama açıkçası bu durumda girmekte mantıksız adamlar world açılmadan kapatacak klanı belirliyor diyorlarki a dünyasını sen kapatacan ben sana yardım edecem set olacam sana sen ise b dünyasında bana set olacan ben orayı kapatacam diyorlar

LaFleur01

Baltacı
burayada birşey yazılmıyor hemen bir klanın yardakçısı gelip ağlıyor ağlama gibisinden ergence yazılar yazıyor yazdıklarımdan ağladığımı anladıysan sende anlama sorunu var yada bir kez daha oku istersen...

Calipso123

Haritacı
Senin eğlencesine bi gecede diplomasi bozup vurduk dediğin şeye hainlik derler..daha o gece hesapları bıraktınız..birde utanmadan keşke hazırlanıp vursaydım diyosun.. utanmaz..

Edit-997395

Yasaklı
helal sırf bu yüzden sana ödül vermeliyiz

Asıl bu yüzden sana ödül vermeliler ki insanların boş post okuma totemlerini yerine getirebilmek için canla başla mücadele edebilesin :p

Onun haricinde postuna zaten verilebilecek bir cevap yok . Kendince bahanelerin arkasına sığınarak , müttefikin olan bir klanı eğlenmek adı altında " vurdum " diyebilecek kafada bir kişiliksin. Bu yaptığın işide gelip burada 3-5 sayfa yazıp çizerek legalleştirmeye ve günah çıkartmaya falan çalışıyorsun . Algı oluşturmaya çalışmayın , kaç yıldır bu oyunu oynuyorsunuz , komik olmayın ..
Bide benim anlamadığım , Udw'ye kızan neden ilk Eşkiya'ya vuruyor :D

LaFleur01

Baltacı
Senin eğlencesine bi gecede diplomasi bozup vurduk dediğin şeye hainlik derler..daha o gece hesapları bıraktınız..birde utanmadan keşke hazırlanıp vursaydım diyosun.. utanmaz..
sizin yaptıklarınızı anlattım insan bi özür diler sonra beni suçlar veya biz böyle birşey yapmadık diyip beni yalanlar ama direk suçlamaya geliyosun :)
Asıl bu yüzden sana ödül vermeliler ki insanların boş post okuma totemlerini yerine getirebilmek için canla başla mücadele edebilesin :p

Onun haricinde postuna zaten verilebilecek bir cevap yok . Kendince bahanelerin arkasına sığınarak , müttefikin olan bir klanı eğlenmek adı altında " vurdum " diyebilecek kafada bir kişiliksin. Bu yaptığın işide gelip burada 3-5 sayfa yazıp çizerek legalleştirmeye ve günah çıkartmaya falan çalışıyorsun . Algı oluşturmaya çalışmayın , kaç yıldır bu oyunu oynuyorsunuz , komik olmayın ..
Bide benim anlamadığım , Udw'ye kızan neden ilk Eşkiya'ya vuruyor :D
o zaman cevap vermezsin boşuna cevap veriyorsun boş bir post çünkü

*Executioner*

Baltacı
zamanında antiye yapılan yanlış vs dendiginde sizi kullanıyorlar dedigimde tepki verenlerin hepsinden bizden aldıkları köyler toplandı degnek gibi kullanılıp bırakıldı udw tarafından kimse kusura bakmasın :) izledim gördüm

HeyBizBurdayız

Baltacı
Beyler Eşkiya klanı hiçbir zaman hiçbir klanın yardakçısı olmadı kimseye verdiği sözden dönmedi kimsenin de köyüne göz dikmedi.Cevaplar barizken bile kimse seni adam yerine koyup cevap vermemiş ben vereyim ama son kez verilmiş cevap olacak lütfen iyi anla UDW ile yaptığımız rez anlaşmasında bir sürü şartlar konuldu şartları tek tek yazmayacağım ama koyulan en önemli şart UDW-EŞKİYA klanlarından belirli kişiler rez yapıcaktı ve onların dışında yapılan rezler geçersiz sayılacaktı her klan kendinden bırakan oyuncuların köyünü toplayacaktı köylerin nerde olduğu fark etmeksizin savaş durumlarında yapılan rezler ise basitçe op köyleriydi yani gidilecek köyler her 2 taraf içinde belliydi Eşkiyanın gideceği köyü daha erken davranıp UDWden biri alırsa iade ediliyordu Eşkiyadan biri UDWnin gittiği köyleri alırsa iade ediyorduk bu olay mümkün olduğu kadar stabil giderken siz dediniz ki Eşkiya açlık yapıyor Eşkiyadan biri olarak söylüyorum biz bunu yapsak bizim en az 3katımız Udw buna müsade eder miydi etmezdi siz köy açlığınızdan dolayı hainlik yaptınız taş çatlasın 10 saat içinde de elma armut gibi toplandınız mücadele etmediniz dersem yalan olur ama yaptığınız hainlik olduğu için mücadelenizin benim gözümde zerre değeri yok . Niye cevap verdim bilmiyorum ama dayanamadım bi bitin artık .

Edit-997395

Yasaklı
O zaman cevap vermezsin boşuna cevap veriyorsun boş bir post çünkü

Boş ama herkes tarafından görülen ve okunan bir post . Boş olduğunu dile getiriyoruz ki okuyanların aklı karışmasın . Hayranın felan değilim yani sana cevap vermek için çıldırmıyorum yanlış anlama :D

Bak yukarıda ki Eşkiya yöneticisi arkadaşım da insanlar yanlış bilmesin diye seninn yüzünden açıklama yapmak zorunda kalmış . Bildiğinize konuşun saygımız sonsuz ama bilmediğinize de bi zahmet kendinizce yorumlar katmayın . Kal sağlıcakla :)

osan123456

Milis
Antinin 4 tarafını saran planın içinde olup sonrasındaki gelişmelerden rahatsızlık duymak biraz tuhaf plan neyse o şekilde devam eder bence o plana katılırken en başta konusucaktiniz nasıl eşkıya ona gore anlaşmasını yapmış ve bu doğrultuda devam ettiyse malesef biz eşit şartlarda savaşamadık anti olarak ama yinede bu oyunda böyle bir kural olmadığı için rakiplerimizi tebrik ettik ...